3ds max kurs

Sorularınız İçin ?

İletişim Adres

Yeşilbaş Bayırı Sok no:27/6, Üsküdar, İstanbul, Türkiye

+ 90 (0) 542 675 55 82

emrahcelik@gmail.com

Sosyal Medya Hesaplarımız

3dsmax Kitaplar

Türkiye'nin En Çok okunan 3ds Max Kitabı

Emrah Çelik “3ds Max 2014 ile Görselleştirme” Temel Başvuru Kılavuzu , 3ds Max programına hızlı ve en iyi girişi yapmak isteyenler için,  Ocak 2005’de çıkan, binlerce okuyucusuna 3ds Max’i sıkılmadan öğreten, Türkiyenin en çok okunan 3ds Max ile Görselleştirme kitapları serisinin güncellenmiş ve geliştirilmiştir halidir. 3ds Max’e yeni başlayan ve programı en güncel ve yeni özellikleri ile öğrenmek isteyenler için yegâne kaynaktır. Bu kitap diğer eski kitapları kapsayan ve yeni bilgilerin eklendiği baskısıdır.

3ds Max Dış Mekan Uygulamaları 2 DVD Görsel Eğitim

Yine profesyonel, etkili bir anlatım tekniği ile Türkiye’nin en çok okunan 3ds Max kitapları yazarı Emrah Çelik ile Dış mekan projelerini baştan sona, her detayı ile adım adım uygulayarak görselleştireceksiniz. Saatlerce Video Anlatım ile 3ds max’in yüzlerce komut ve aracının dış mekan projelerindeki uygulaması, baştan sona kadar, en ince ayrıntılarıyla modelleme , malzeme hazırlama ve kaplama, gündüz görüntüsü , ışık ve render ayarlarını adım adım izleyerek, uygulayarak öğreneceksiniz.

3ds Max ve Mental Ray İç Mekan Uygulamaları

Emrah Çelik “3ds Max ve Mental Ray İç Mekan Uygulamaları “ tamamı Renkli Baskı. Adım Adım Uygulamalar ile Foto Gerçekçi Görüntüler.. Bu uzun soluklu uygulama kitabında, iç mekân uygulamaları başlığı altında, “3ds Max ile baştan sona, her ince detay ve teknikleri ile bir iç mekân nasıl modellenir? ” Sorusunun cevabını uygulayarak öğreneceksiniz

Neden Emrah Çelik ile 3dsMax Kursu ?

3dsmax Kursu, 20 Yıl üzerinde birikmiş tecrübe ile, kurumsal firmalar başta, Mimarlar, İç Mimarlar, Grafikerler, Tasarımcılar, Öğrenciler v.b içine alan farklı alanlardan binlerce kişiye bu programın eğitimlerini vermiş, 2004’den bu yana en çok beğenilen 3dsMax kitapları yazarı Emrah Çelik’den alırsınız.

0 +
saat üzerinde 3dsmax eğitim tecrübesi
0 +
3dsmax Başarılı Öğrenci
0 +
Kitap Okuyucusu
0 +
Öğrenci Yorumları
×

Merhaba!

Kurslarımız ve Eğitim setlerimiz hakkında sorularınız için whatsapp kullanabilirsiniz

× Nasıl Yardımcı Olabilirim?