3ds max kurs

Sorularınız İçin ?

İletişim Adres

Yeşilbaş Bayırı Sok no:27/6, Üsküdar, İstanbul, Türkiye

+ 90 (0) 542 675 55 82

emrahcelik@gmail.com

Sosyal Medya Hesaplarımız

Emrah Çelik Kimdir?


E
mrah ÇELİK , 1977 İstanbul’da doğdu. 2000 yılında Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Destekli Tasarım(CAD) bölümünü bitirdi. 3 Boyutlu Görselleştirme, Tasarım, Grafik, Internet üzerine uzmanlaştı, 3 Boyutlu Görselleştirme dışında, uzmanlık edindiği Multimedya & Internet sektöründede uluslararası organizasyonlar ve yurtdışı firmaların bulunduğu bir çok proje gerçekleştirdi. 

emrahcelik kimdir
kitap 3dmax arka


Mart 2005 yılında, üzerinde uzun süre çalışarak yazılan “3ds Max 7 ile Görselleştirme” Değişim Yayınları tarafından basıldı. Çok ilgi gören bu kitap güncel hali “3ds Max 2014 ile Görselleştirme” ismi ile Türkiye’nin en çok okunan 3ds Max kitabı olma özelliğini taşımaktadır. B
u firmalardan bazılarına proje sonrası danışmalık ve eğitimlerde vermektedir. Şu an sektör içersinde 3 Boyutlu Tasarım Görselleştirmesi ve Animasyonlar, Internet siteleri, eğitim kitapları yazarlığı, 3dsmax, Vray Kursları, Eğitim Setleri, Görsel eğitim DVD’leri üreterek çalışmaları tamamlamıştır. Şu an itabari ile Üsküdar’da eğitim merkezinde 3dsmax Vray Corona gibi üst düzey programların eğitimlerini kurslarını vermektedir. Sektörün içinde binlerce Mimar, İç Mimara bu programları öğretmiştir. Instagram için tıklayabilirsiniz.

Neden Emrah Çelik ile 3dsMax Kursu ?

3dsmax Kursu, 23 Yıl üzerinde birikmiş tecrübe ile, kurumsal firmalar başta, Mimarlar, İç Mimarlar, Grafikerler, Tasarımcılar, Öğrenciler v.b içine alan farklı alanlardan binlerce kişiye bu programın eğitimlerini vermiş, 2004’den bu yana en çok beğenilen 3dsMax kitapları yazarı Emrah Çelik’den alırsınız.

Bunun dışında Emrah Çelik,  20 senedir kullandığı 3ds Max programının, özel ve kurumsal eğitimlerini vermeyi sürdürmektedir. Bügüne kadar Özel TV, kamu kuruluşları, Üniversiteler başta olmak üzere, 500 üzerinde Mimar, 2000’e yakın kişiye 3ds Max kursu vermiştir.

 

0 +
saat üzerinde 3dsmax eğitim tecrübesi
0 +
3dsmax Başarılı Öğrenci
0 +
Kitap Okuyucusu
0 +
Öğrenci Yorumları
×

Merhaba!

Kurslarımız ve Eğitim setlerimiz hakkında sorularınız için whatsapp kullanabilirsiniz

× Nasıl Yardımcı Olabilirim?