3ds max kurs

Sorularınız İçin ?

İletişim Adres

Yeşilbaş Bayırı Sok no:27/6, Üsküdar, İstanbul, Türkiye

+ 90 (0) 542 675 55 82

emrahcelik@gmail.com

Sosyal Medya Hesaplarımız

3dmax kursu istanbul
tel

Adres

Yeşilbaş Bayırı Sok, Ülkü Apt.No:27/6 Üsküdar İstanbul

tel

Tel

0 542 675 55 82

email

Email

emrahcelik@gmail.com

İletişim Formu

3dsmax Kursu Marmaray ile ulaşım kolay. Ulaşım Alternatifleri için sayfayı aşağıya kaydırarak bilgi alabilirsiniz. Sorularınız için aşağıdaki form ile yolluyabilirsiniz.. Telefon numarınızı bırakırsanız, kurslarla ile igili size hızlı geri dönüş yapılacaktır.Ayrıca Whatsapp 05426755582 ulaşabilirsiniz.

3dsMax Kursu Üsküdar Ulaşım Bilgileri
  • "3dMax Kursu Marmaray" ve Vray Kursları Emrah Çelik ile hafta içi ve haftasonu 3dmax kursuları devam ediyor. Üsküdar Merkez / İstanbul
  • *Marmaray ile Gebze, Tuzla, Pendik, Maltepe, Erenköy, Bostancı, Göztepe, Feneryolu, Sirkeci, Yenikapı, Bakırköy, Ataköy, Zeytinburnu, Yeşilköy, Florya, Halkalıdan direk Üsküdar'a kursa gelebiliirsiniz.
  • * Kadıköy'den Marmaray Üsküdar durağından yürüyerek 5 dk * Beylikdüzü, Avcılar, Bakırköy'den Metrobüs ile * Beşiktaş'tan kalkan Üsküdar motorları ile 5 dk * Pendik - Kartal - Bostancı - Maltepe 16A Otobüsleri ile * Kendi aracınız ile Avrupa yakasından Anadolu yakası geçtiğinizde Altunizade kavşağında 5 dk gelebilirsiniz. Ayrıca ulaşım bilgisi için bizi arayabilirsiniz.
Kursumuza MARMARAY İLE ULAŞIM ÇOK KOLAY
×

Merhaba!

Kurslarımız ve Eğitim setlerimiz hakkında sorularınız için whatsapp kullanabilirsiniz

× Nasıl Yardımcı Olabilirim?