3ds max kurs

Sorularınız İçin ?

İletişim Adres

Yeşilbaş Bayırı Sok no:27/6, Üsküdar, İstanbul, Türkiye

+ 90 (0) 542 675 55 82

emrahcelik@gmail.com

Sosyal Medya Hesaplarımız

3d max Kursu, Vray, Corana Kursu Render Özel, Grup ve Online Uzaktan Eğitim Ders Seçenekleriyle
Emrah Celik 23 yıl tecrübe Binlerce Başarılı Öğrenci

Kısaca Emrah Çelik ile 3ds Max Kursu ?

3ds Max Kursu,23 Yıl üzerinde birikmiş tecrübe ile, binlerce kişiye bu programın eğitimlerini vermiş, ülkemizde şu an itibari ile büyük beğeni gören ve en çok okunan 3d Max kitaplarının yazarı Emrah Çelik'den alırsınız.

4-6 kişi Özel gruplar, Özel Ders ve Online Eğitim Seçenekleriyle

3d max Kursunu, kalabalık gruplar yerine özel 4 veya 6 kişilik gruplar içine katılarak alabileceğiniz gibi özel birebir ders şeklinde yerimizde veya kendi şehirinizde yolculuk yapmadan Online Uzaktan Eğitim olarak alabilirsiniz. 4 Kişilik gruplar haftasonu gerçekleşir. Ayrıca arkadaşlarınızla bir araya gelerek, saat ve günlerini belirleyeceğiniz özel bir grup olarakda eğitim alabilirsiniz. 

Türkiye'nin en çok okunan 3dsmax Kitapları yazarı Emrah Çelik ile

Türkiye'nin en çok okunan 3ds Max Kitapları yazarı Emrah Çelik ile 3d Max Kursu alırsınız..Emrah Çelik'in 3ds Max ile Görselleştirme serisi ve İç Mekan Uygulamaları ve Eğitim Setleri, 2004 yılından bugüne Ülkemizde 3d Max öğrenmek isteyen 10.000'ler tarafından en çok ilgi gören kaynaklar olmuştur..

Başarının Ölçüsü Öğrenci Çalışmaları

3d Max Kursu veren eğitmenin yaptığı çalışmalardan daha fazla önemli olan, öğrencilerinin ne yaptığıdır. Bu çok en önemli bir ölçüdür. Bu linke tıklayarak 3dsMax kursu alan öğrencilerimizin yaptığı çalışmalara göz atabilirsiniz. Çalışmalarını bize gönderen arkadaşlara teşekkür ediyor ve sonraki çalışmalarında başarılar diliyoruz.Ayrıca kurumsal firmalarda çalışan çok iyi çalışmalara imza atan öğrencilerimizin çalışmalarını firmaların hakları gereği burada yer veremiyoruz.

Eğitimde öğretilen 3ds Max ve Corona ve Vray versiyonu

Emrah Çelik 3ds Max Kursu,

Corona ve Vray ile  ilgili yazılım değişikliklerini yakından takip eder. Bundan dolayı programın ilk ve son versiyonu arasındaki güncellemeler ve yeniliklere çok hakimdir. Bu durum kursa katılan öğrenciye geliştirilen yazılımların en güncel ve teknolojik hali öğrenmesine olanak tanıdığından büyük avantaj sağlar.

Onbinlerce Saat Eğitim Tecrübesi

Emrah Çelik, 3d Max ile 1999'dan beri biriken tecrübe ile 10.000 saatin üzerinde özel ders ve grup eğitimlerini başarılı bir şekilde tamamlamıştır.Bu ne demek öğrencinin sorularını ve sorunlarını hızlıca çözmek demektir. Özellikle verdiğimiz ödevleri takip eder. Öğrencilerimizin sorularını ve takıldıkları yerleri cevaplarız.

Binlerce Başarılı Öğrenci

Eğitimize katılan öğrencilerimizin nerdeyse yarısı tavsiye ile bizi buluyor. Mimar, İç Mimar, Tekniker, Grafiker, Kurumsal veya Üniversitelerden öğrenci v.b bir çok alandan gelen binlerce kişiye 3d Max öğrettik.

Bu öğrencilerimiz 3dsmax'in sektör içindeki önemi ile çok iyi konumlara geldiler.

3d max Kursu sonrası Öğrencilerimizin Yorumları

Kursa katılan öğrencilerin kurs sonrası memnuniyetleri ve bundan gelen düşünceleri çok önemli. Bu düşünceleri 3d Max kurslarımıza katılmak isteyen arkadaşlara karar vermelerinde kolaylık olması için sitemizde paylaşmaya karar verdik. Şu ana kadar vakit ayırarak sitemize yorumlarını yazan öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.. Eğitimimize katılan arkadaşlarını yarısı tavsiye ile bize geliyor. Buda bizi çok mutlu ediyor. Ayrıca yeni olan Google sayfasımızdaki yorumlarda bunu gösteriyor. Yorumları okumak için tıklayın.

Fiyat Politikası

20 senedir butik ve profesyonel verdiğimiz eğitimlere ait fiyat bilgilerini özellikle yayınlıyoruz..%50'nin üzerinde tavsiye ile gelen tüm öğrencilerimizede aynı fiyatlarla eğitimlerini veriyoruz..3dmax öğrenmeyi bir yatırım gören arkadaşlar bu fiyatların çok daha fazlasını iş hayatlarında geri dönüşünü görüyorlar.Fiyatları sayfa aşağıya kaydırarak inceleyebilirsiniz.

2x2 Metrelik dev ekranda ders anlatımı

Ders salonumuz ferah ve Eğitimleri 2x2 metrelik dev bir ekranda projektörle seyrederek dinlersiniz ve önünüzdeki bilgisayarda uygularsınız. Her öğrencinin kendine özel bilgisayarı vardır.

3ds Max Kursu, Vray, Corona Render Kursu Fiyatlarımız

Türkiye’nin en çok okunan 3d max Kitapları yazarı Emrah Çelik ile hafta içi ve haftasonu 3d max kursu devam ediyor. Hafta Sonu grubu eğitimlerine katılabilir, 
Özel ders birebir veya kendi grubunuzu kurarak istediğiniz gün ve saatlerde eğitimizi alabilirsiniz. Ayrıca Özel Dersinizi Online 3dmax Kursu seçeneğiyle Uzaktan alabilirsiniz. Bilgi için ulaşabilirsiniz. 05426755582 
Instagram sayfamız için tıklayın
3dsmax vray corona kursu fiyat
  • Hafta sonu belli periyodlarla sürekli açılan 4 ile 6 kişilik gruplara dahil olabilirsiniz
  • Veya Hafta içi Özel Ders Birebir veya arkadaşlarınızla kendi özel grubunuzu kurabilirsiniz.
  • Yerinde Uzaktan Online 3ds max Kurs Seçeneği ile yolculuk yapmadan bize uzak şehrinizden bu özel profesyonel eğitimi alabilirsiniz. Detay için arayınız veya whatsapp 05426755582
  • Eğitimler yerinde yüzyüze talep edildiğinden İstanbul'da gidilebilecek bölgeye göre %50 -%80 fiyatlara eklenir.
  • Eğitime katılan katılımcılara 3d Max ile Görselleştirme Kitabı kaynak olarak verilecektir. Ayrıca 3d max kursu başarı ile tamamlayanlara model arşivi verilecektir. Şu an için hafta sonu 6 kişilik yerine 4 kişilik gruplar mevcuttur.
  • Sorularınız için çekinmeden iletişime geçebilirsiniz

Yılların verdiği tecrübe ile hazırlanmış akılcı bir eğitim programı ile 3d max programını kısa bir zaman içinde kullanabilir ve hayallerinizde oluşturduğunuz tasarımları bilgisayar ortamında çizerek , mükemmel gerçeklikçilikte sunuma hazır hale getirebilirsiniz. Kişisel veya arkadaşlarınızla kuracağınız gruplar ile 3d Max programını kullanacağınız alana göre zaman kaybetmeden öğrenebilirsiniz.

 Ayrıca yoğunlaştırılmış özel 3d max özel ders ile, Ankara, İzmit, Adapazarı Antalya, Diyarbakır, Urfa, Muğla, Antalya, Adana, Samsun, İzmir, Sakarya, Bursa ve diğer illerden gelen öğrencilerimizle birebir yoğunlaştırılmış 15 günlük kurs başarılı bir şekilde verilmiştir. Ayrıca uzaktan online eğitim ile bu kursu çok başarılı bir şekilde alabilirsiniz.

ÖN KAYIT FORMU VE BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN? Kursumuza MARMARAY İLE ULAŞIM ÇOK KOLAY

3d max kursu

3d max kursu

3d max Kursu , 23 Yıl üzerinde birikmiş tecrübe ile, kurumsal firmalar başta, Mimarlar, İç Mimarlar, Grafikerler, Tasarımcılar, Öğrenciler v.b içine alan farklı alanlardan binlerce kişiye bu programın eğitimlerini vermiş, 2004’den bu yana en çok beğenilen 3dMax kitapları yazarı Emrah Çelik’den alırsınız.

0 +
saat üzerinde 3dsmax eğitim tecrübesi
0 +
3dsmax Başarılı Öğrenci
0 +
Kitap Okuyucusu
0 +
Öğrenci Yorumları
×

Merhaba!

Kurslarımız ve Eğitim setlerimiz hakkında sorularınız için whatsapp kullanabilirsiniz

× Nasıl Yardımcı Olabilirim?