3ds max kurs

Sorularınız İçin ?

İletişim Adres

Yeşilbaş Bayırı Sok no:27/6, Üsküdar, İstanbul, Türkiye

+ 90 (0) 542 675 55 82

emrahcelik@gmail.com

Sosyal Medya Hesaplarımız

3d Max Kursu Yorumları - Öğrencilerimizden

3d max Kursu Yorumları – Vray Kursumuza katılan ve yorum yazan, eğitim, kitap ve görsel eğitim dvdlerimize ilgi gösteren, mesajları ve tavsiyeleri ile bizi destekleyen tüm arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

5/5

Öncelikle Emrah Hocama;sabırlı,güler yüzlü,anlayışlı olduğu için burdan kendisine teşekkür ederim.Arkadaşlar hiç tereddüt etmeden gidebileceğiniz bir kurs.Ben Google yorumları üzerinden buraya gelmeye karar verdim,iyi ki de öyle yapmışım.Temel seviye 3d max bilgim olsa da yine de bilmediklerim olduğunu bana gösterdi hocam.Ayrıca gereksiz bilgi yüklemiyor nokta atışı dersler gerisi zaten sizin gayret ve çabanıza bağlı herşeyde olduğu gibi.Ayrıca kurs sonunda 3d maxte kullanabileceğiniz bir dünya done veriyor size.yani hem kurs hemde interenetten parayla alacağınız kütüphaneler ücretsiz sizin elinizde oluyor.Hazır bir kütüphaneye sahip olmuş oluyorsunuz.İşin aslı Emrah hoca işini hakkıyla yapıyor,kendisine tekrar teşekkür ederim sayesinde daha iyi renderlar çıkaracağıma eminim…

Tarafından Yazıldı: Ayça Yüce
İç Mimar

5/5

Geçmişte aldığım kurs tecrübelerinden memnun kalmadığım gibi bu Kursa başlamadan önce herkesinde olduğu gibi benimde tereddütlerim vardı ama Emrah Hocanın programa hakimiyetiyle ve aktarımıyla tereddütlerim ortadan  kalktı. iyi ki yeniden deneme cesaretinde bulunmuşum. Kendilerine sonsuz teşekkür ederim.

Tarafından Yazıldı: Funda Atalar
Tasarım

5/5

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine başladığım 3d Max kursunda, kısa bir süre içerisinde programa hakim olabildiğinizi ve aslında gözünüzde büyütmeye gerek olmadığını anlıyorsunuz Emrah Hoca sayesinde. Disiplinli ve düzenli yapılan uygulamalarla çok kısa sürede mekan oluşturmaya başlamıştım. Dersi işleyişinin hassasiyeti bir yana öğrencinin programa hakim olması ve mantığını kavraması hedefli olan Emrah Hocama çok teşekkür ederim.”

Tarafından Yazıldı: Zeynep Aslan
İç Mimar

5/5

1 yıldır kullandıgım 3dmax te istediğim sonucu alamıyordum. Emrah Hocadan birebir online 3ds max dersi aldıktan sonra renderlarım  ulaşmak istediğim seviyenin üstüne çıktı tesekkür ediyorum.Memnun oldum sizi tanıdığıma.

Tarafından Yazıldı: Mehmet Güçlüer
Mimar / Gaziantep

5/5

Çok önceleri 3dsmax satışı da yapan ciddi bir firmadan eğitim almıştım ve gerçekte ne çok şey bildiğimi kursa gidince anlamıştım. Sebep çok biliyor olmam değil, konuların ve örneklerin ezberden ve çok yüzeysel anlatımı idi.
Geçmişte kurs tecrübesine sahip biri olarak belirtmeliyim ki 3dsMax ve Vray kullanmayı hiç bilmiyorsanız müfredat, konu sıralaması ve anlaşılırlık açısından EN DOĞRU yerdesiniz.
Ben Emrah Bey’den birebir ders aldım. Eğer iyi kötü bir şekilde kullanmayı biliyor ve detay isteyen ileri teknik sorularınızı cevaplayabilecek bir birikim arıyorsanız, yine EN DOĞRU yerdesiniz.
Kendisine buradan ilgisi ve dostluğu teşekkür ediyorum.”

Tarafından Yazıldı: Adem Hamuloğlu
Grafik Tasarımcı
http://troy.com.tr/

5/5

Ben başlarsa öğrenemem ve kurstan memnun kalmam diye çok korkarak gelen sorunlu bir öğrenci olarak aşırı memnun kalarak kursu bitiren bir öğrenci oldum ve Emrah hoca gerçekten işinin ehli bir öğretici diyebilirim korktuğum hiç bir şeyi yaşamadım aksine keşke çok önceden gitseymişim bile dedim. Çok memnun kaldım teşekkürler Emrah hoca.”

Tarafından Yazıldı: Fulya Yılmaz
Işık Üniversitesi / İç Mimar

5/5

Emrah hocamı Photoshop programı için aldığım ders ile tanıdım. Photoshop dersi alırken 3ds max programını kullanabildiğimi düşünerek tercih etmemiştim. Bir dönem programı kullanmadığım için hem unuttum hem renderlarda da iyi sonuç alamadığımı farkettim. Emrah hocamdan 3ds max dersi aldıktan sonra en karmaşık render ayarlarını bile en basit ve en hızlı şekliyle öğretmesiyle programa olan yatkınlığımı geliştirdim ve istediğim gibi renderlar almaya başladım. Bu programı bilmek yetmiyor, pratik ve hızlı kullanmak birçok sıkıntılı projede sizi hep öne taşıyor. Programı bildiğinizi düşünürken aslında saatlerce uğraştığınız ayarın birkaç basit komutla halledilebileceğinizi öğreniyorsunuz. Emrah hocam kurs sürecinde her sorumuzla birebir ilgilenip her hafta verdiği ödevlerle konuları pekiştirmemize yardım etti. Eğer bir kursa başlamayı düşünüyorsanız kesinlikle önerebileceğim bir kurs. 5 hafta gibi bir sürede bu kadar ilerleyebileceğimi bilseydim çok çok önceden gelirdim.”

Tarafından Yazıldı: Rümeysa Üngördü
Kadir Has Üniversitesi / İç Mimar

5/5

Okuldan mezun olduktan sonra okulda da aldığım 3DS Max programı hakkında kendimi yetersiz hissettim. İş başvurularına başlamadan önce bu konuda kendimi geliştirmeliydim. Daha önce de arkadaşımla birlikte Emrah hocadan Photoshop programı için özel ders almıştık. Dolayısıyla Max için gideceğimiz yer de belliydi. Öncelikle hocanın bu işte ki deneyimi, gereksiz bilgiler yerine daima pratik ve kullanacağınız kadarını size vermesi çok önemli. İmkanınız varsa ne kadar okulda ya da diğer kurslarda öğrendim de deseniz farkı görmelisiniz. Bu kadar kısa sürede bunu başarabilmekte ayrı bir başarı ancak siz de öğrenirken uygulama ve pratik yapabilecek kadar bu işe vakit ayırmalısınız!!


Tarafından Yazıldı: Gizem Gül
Kadir Has Üniversitesi / İç Mimar

 

5/5

3dmax öğrenmekte çok geç kaldığımı düşünüyordum…. açıkçası öğrenmekten de korkuyordum… ama Emrah Bey sayesinde çok kısa sürede programı kullanabilir ve sunum yapabilir hale geldim… bence vakit kaybetmeden öğrenilmesi gereken bir program ve Emrah Bey doğru adres….”

Tarafından Yazıldı: Pınar Aktuz
Maltepe Üniversitesi / İç Mimar

 

5/5

İlk öncelikle bir mimar olarak programı öğrenmekte geç kalınmaması gerektiğini, Emrah hocamızın 6 haftalık kursunun sonunda yaptığımız projelerden daha iyi anladım. Tabi bu sonuç kesinlikle Emrah hocanın programa hakimiyeti ve anlatımıdır. Ders anlatımı, her hafta sonunda verdiği ödevlerin bir sonraki hafta kontrolü ve program da takıldığımız yerleri uygulamalı olarak göstermesi programı çok daha kolay öğrenmemizi sağladı.Tavsiyem 3d max programını öğrenmek ve uygulayabilmek için  Emrah hocanın kursuna geç kalmadan başlayın.Emeğinize sağlık hocam…

Tarafından Yazıldı: Nihal Ünğan
Okan Üniversitesi / Mimar

 

5/5

Benim için kursa başlamadan önce bukadar kısa sürede 3d Max öğrenmenin nasıl olacağı hakkında bir çok soru işareti vardı. Fakat Emrah hocanın ders işleyişi harikaydı ve çok güzel sonuçlar aldım. İşyerimde 3d Max yapmaya başladım. Güzel bir kurs dönemi geçirdim ve tereddütsüz herkese önerebilirim”

Tarafından Yazıldı: Hilal Ünğan
Gedik Üniversitesi / Mimar

 

5/5

3dmax ten hep korkmuşumdur acayip zor geliyordu,öğrenebilceğimi hiç düşünmemiştim ama tabiki Emrah Çelik hocam gerçekten çok güzel anlatıyor tane tane çok teşekkür ederim. bence herkes buraya gelmeli.”

Tarafından Yazıldı: Ece Nur İnce
Doğuş Üniversitesi / İç Mimar

 

5/5

Kursa başlamadan önce bu kadar kısa sürede 3D Max öğrenebilir miyim diye kendi içimde tereddütlerim vardı. Ama bize o kadar gerekli ve detaylı bir şekilde eğitim verdiniz ki, öncelikle kendi ve grup arkadaşlarım adına teşekkür ederim. Kurs bitmesine rağmen karşımıza çıkan sorunlara bile nasıl müdahale edeceğimiz için yardımcı oldunuz. Kitaplar ve eğitici videolarda bile unuttuğum herşeyi kolaylıkla,açıklayıcı bir şekilde anlatım yapıldığı için bulabiliyorum.Herkese tavsiye ederim.”

Tarafından Yazıldı: Cevriye Baltacı Kır
İç Mimar

 

5/5

Bu kadar kısa sürede bu kadar şey öğretebilmek çok büyük bir başarı, öncelikle programa olan özgüveniniz tam anlamıyla oturuyor. Her şey için teşekkürler :)”

Tarafından Yazıldı: Emre Uludağ
Maltepe Üni / İç Mimar

 

5/5

Başta önyargılarım vardı.  kurs süresi kısa gibi düşündüğüm için, fakat 3d max kullanmayı bile bilmezken şimdi rahatça projelerimi çiziyorum. Tüm sorularınıza cevap veriyor Emrah Hoca. verilen ödevler uygulamalar ve takip sistemi çok iyi. teşekkürler hocam”

Tarafından Yazıldı: Uğur Hanazay
İç Mimarlık Ve Çevre Tasarım

 

5/5

Yaptığım araştırma sonrası ilk öneri olarak karşıma çıkan Emrah Çelik’in kursuna gittikten sonra herkesin neden çok beğendiğini ve memnun kaldığını kursun ikinci haftasında anladım. Akıcı ve planlı eğitim süresi, sorulan sorulara cevapsız kalmaması , her konuda destekleyici ve yardımcı olmasından dolayı teşekkür ederim. Bu konuda iyi bir eğitim almak istiyorsanız düşünmeden gitmenizi tavsiye ederim.”

Tarafından Yazıldı: Neslihan Şen
Maltepe Üniversitesi/ Mimar

 

5/5

3ds max eğitimi için 2 farklı kurs merkezinde eğitim aldım ve çizim yapabileceğim bir sonuca ulaşamadan bitirdim. 3. eğitimime Emrah Hocayla devam ettim , bu eğitimde programın mantığını anladım ancak ödevleri yapmadığım için ilk eğitimden de verim alamadım.Mesleğimin gereklerinden olduğu ve her iş başvurusunda karşıma bir engel olarak çıktığı için artık öğrenmem gerektiğine karar verdim.Bu sürece tekrar Emrah hocanın eğitimiyle devam ettim ve bu eğitim sürecinden verim almamda ders tekrarlarını ve verilen ödevleri yapmam iyi bir sonuç elde etmemde bana yardımcı oldu. Herşey için çok teşekkür ederim. İyi bir sonuç ve başlangıç içinde bu eğitimi herkese tavsiye ederim.”

Tarafından Yazıldı: Buğçe Yıldız
Gedik Üniversitesi / İç Mimar

 

5/5

Bu kursu ikinci alışım ilk aldıgımda tatile denk gelmişti ve pratik yapamamıstım bu yuzden unuttum, emrah hocanın anlatışından memnun oldugum icin ikinci kez tercihim oldu ve bu sefer verilen odevleri yaparak cok daha iyi sonuc aldım.Ayrıca projeleri yapmak emrah hocanın verdigi vray model kütüphanesiyle daha kolay , unuttugumuz komutları kursta aldıgımız Emrah hocanın anlatımına ait olan  kitaba donup bakabiliyoruz kısacası kurs bittikten sonrada eldeki olanaklar bitmiyor.Tavsiye üzerine geldiğim bu kursu kesinlikle bende tavsiye ediyorum.”

Tarafından Yazıldı: Emel İsmailoğlu
Maltepe Üniversitesi / İç Mimar

 

5/5

Eğitim dosyasının içeriğinde yalnızca videoların değil tüm aşamaların kaydedilip titizlikle klasörlendiğini gördüğümde çok mutlu oldum. Programlar kullanılmadıkça körelebiliyor. Tekrar tekrar dönüp arşivlenmiş bir klasöre sahip olmak güven verici. Ayrıca süreç boyunca karşılaşılabilecek dosya kayıpları, şifre sorunları gibi tüm sıkıntılar Emrah hocam tarafından hızlı geri dönüş ve titizlikle hallediliyor. Videolardaki anlatım dili çok samimi ve açıklayıcı. Aşama aşama programda derinlemesine hakimiyet kurmak ve öğrenilenlerle yeni renderlar almak kaçınılmaz hale geliyor. Sıfırdan başlayıp advance seviyesine geçmek istiyorsanız Emrah hocanın dersleri tam da size göre. Teşekkürler Emrah Hoca, korktuğum bir programa karşı hakimiyet sağlamamı öğrettiğiniz için.”

Tarafından Yazıldı: Havva Kıral
Orta Doğu Teknik Üniversitesi /Mimar

 

5/5

Programı öğrenmek için biraz geç kalmıştım ancak kutu bile çizemezken bu seviyeye gelmem inanılmaz bir başarı.Bu başarı Emrah Çelik sayesinde olmuştur.Kendime bu konuda güvenim yoktu açıkçası.Ancak çözüm odaklı,mimari çizime yönelik olması beni çok sevindirdi ve kursa başlamış oldum.Sayı saymayı,alfabeyi öğrenir gibi,dikkatli ve düzenli bir şekilde ilerleyen ders programı sayesinde kendime büyük katkılar sağlamış bir şekilde kursu tamamlamış oldum.Mimari modelleme öğrenilecekse yada şöyle söyleyebilirim bu işi hakkıyla öğrenmek isteyenlere tavsiyemdir.Samimi şekilde söylüyorum;başka kurumlarda vakit kaybetmeyin.Tekrar Emrah hocaya teşekkür ediyorum.”

Tarafından Yazıldı: Mert Çebi
Beykent Üniversitesi /İç Mimar

 

5/5

Emrah hocanın 3d max kullanırken karşılaştığımız sıkıntılarda problemin neden çıkabileceğini kestirip ona yönelik reçete yazması 3d max programında ne kadar derin bir bilgi birikimine sahip olduğunu gösterir.Ne zaman bir konuda bir şey sorduysam hiç geri çevirmeden yardımcı olmuştur. Verdiği eğitimden fazlasıyla fayda gördüm.  Övmüş olmak için övmek istemem, uzmanlık kazanmak isteyen arkadaşlar için eşi nadir olan insanlardandır. Teşekkür ederim bize kazandırdıklarınız için.”

Tarafından Yazıldı: Melek Gözel
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi/ Şehir Planlama

 

5/5

“Sadece kendi basınıza bir programı çözmenin,çok daha zor olduğunu gördüm…Emrah hocayı ders alan arkadaşlardan tanıdım.anlatılan pratik çözümler,ve hocamızın programa olan hakimiyeti,öğrencilerini hem çok geliştirdi hemde kendimize güvenimizi kazandırdı.aklımıza gelebilecek bütün sorulara eksiksiz cevaplar verir,ders dışında bile yardımcı olmaktaydı.ve kendi kütüphanesini bizlerle paylaşması gerçekçi ve hızlı renderlar almamızı sağladı ve  hocamızın sayesinde çok hızlı ve daha gerçekçi modellemeleri yapabilir oldum.programın bilinmeyenlerini ve mantığını anlatmasıyla daha çok hakimiyet kurabildik. Herşey için tesekkkür ediyorum. böyle bir imkan varken,yararlanılmasını tavsiye ediyorum..”

Tarafından Yazıldı: Yavuz Eren Aydemir
Maltepe Üniversitesi/ İç Mimar

 

5/5

Önceden Emrah hocanın yayınlarını takip ediyor ve ilgileniyordum derslerinden faydalanmak istiyordum bir türlü istanbula yolum düşmediğinden gidemiyordum. İstanbuldaki ilk çalışmamda direk kayıt yaptırdım. tek kelimeyle baştan alıyor ekleye ekleye seviyeleri bir bir gösteriyor. sorularla çok ilgili herşeye karşı bir açıklaması oluyor sizi pozitif etkiliyor sorduğunuz bir sorunun olumsuz bir dönüşü olmuyor derslerde temelden başlayarak bilgi verdiğinden kısa sürede olayı çözüyorsunuz yapmanız gereken tek şey çalışmak verilen ödevleri yapmak…”

Tarafından Yazıldı: Erkan Torun
LAU / İç Mimar

 

5/5

ORTA SEVİYELERDE YAPTIĞIM 3D MAX ÇALIŞMALARIMI GELİŞTİRMEK İÇİN HEM HOCAMIN HEM DE İNTERNETTEN  YAPTIĞIM ARAŞTIRMALAR SONUCU EMRAH ÇELİK HOCAMA ULAŞTIM VE ÇOK KISA SÜREDE BEKLENTİMİN ÇOK ÇOK ÜZERİNDE SONUÇLAR ALDIM. ALANINDA PROFESYONEL SON DERECE SADE VE TAMAMEN HEDEFE YÖNELİK ANLATIMIYLA 3D MAX EĞİTİMİNDE BEKLENTİMİ FAZLASIYLA KARŞILADI. AYRICA HEM ÖĞRENMEK HEM DE ÖĞRENDİKLERİNİZİ PEKİŞTİRMEK İÇİN EĞİTİM SETLERİ DE FAZLASIYLA FAYDALI OLMAKTADIR. BÜTÜN EMEKLERİ İÇİN EMRAH HOCAMA TEŞEKKÜRLER… HERKESE İYİ ÇALIŞMALAR….”

Tarafından Yazıldı: ESRA KÜBRA TEKDEMİR
Mimar

 

5/5

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim kursa. 3ds max programını ilerletmemde çok yararlı oldu. Şuan programı eskisinden daha ileri seviyede kullanabiliyorum.  Max  öğrenmek isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.”

Tarafından Yazıldı: İnci Seydaoğlu
İç Mimar

 

5/5

İnternette yaptığım araştırmalar sonucunda Emrah Çelik 3ds Max kursunu buldum ve diğer kursların sitelerindeki Portfolyo-Renderlarla karşılaştırdığımda büyük bir fark olduğunu gördüm.Arkadaşlarıma da tavsiyem üzerine kursa başladık ve 5 haftalık süre içinde modelleme ve render üzerinde kendimizi çok geliştirdik ve oldukça memnun kaldık.Ödevler ve vidyolar sayesinde de dersten-derse bir eğitim yerine süreklilik kazandık.Emrah Hocamız da her sorumuza çok kısa sürede yanıt vererek bize her zaman yardımcı oldu.Kursu herkese tavsiye ediyorum.”

Tarafından Yazıldı: Deniz Kurtul
Işık Üniversitesi/Mimarlık

 

5/5

Emrah hocam sayesinde 3D maxte boyut atladım çok yardımcı oldu saolsun. Ve kurs gittiği halde sorularımıza yardımcı oluyor. Teşekkür ederiz hocam.”

Tarafından Yazıldı: Fatma demir
İç mimar

 

5/5

İş yerinde iç mekan tasarım yapacağımdan dolayı bu kursu aldım. Ben mimar, iç mimar değilim. Daha önce bu işi yapmadım. O yüzden sıfırdan başladığım için korkularım vardı fakat emrah hocamın güzel, sade, anlatımıyla bir ay da şuan modelleme yapabiliyor, malzeme kaplayabiliyor ve güzel renderlar alabiliyorum. Emrah hocamdan Allah razı olsun. Zamanla daha iyi olacağımı düşünüyorum. Hiç düşünmeden kursu alın derim. Sizde ne kadar kolay bir şekilde öğreneceğinizi göreceksiniz. Kurstan sonra eğitim setleriyle de takviye yapabilirsiniz, pekiştirmiş olursunuz. Ben de almayı düşünüyorum. Her şey için çok teşekkür ederim hocam. Ayrıca sizi tanıdığıma da çok sevindim. Her şey gönlünüzce olsun.”

Tarafından Yazıldı: Yusuf Adıyaman
Endüstri Mühendisi

 

5/5

Hocam kursunuza gelerek 3dmax seviyemi çok artırdım üstüne bide bu eğitim setleriniz çok iyi geldi emeğinize sağlık herkese tavsiye ederim”

Tarafından Yazıldı: KADİR DİŞLİ
Tasarımcı

 

5/5

3dsmax için o kadar zor, o kadar anlamsız demişlerdi ki, korkarak başlamıştım. Ama Emrah hocam sayesinde bütün bu tabularım yıkıldı . Şiddetle tavsiye ederim”

Tarafından Yazıldı: Bahar Kelleci
maltepe üniversitesi / İç Mimar

 

5/5

Emrah hocama gelmeden önce bir çok tereddütüm vardı. Daha ilk haftadan bu tereddütlerimi boşa çıkardı. Sıfır geldim ve şu an çok iyi renderlar alıp büyük beğeni topluyorum. Hepsi Emrah hocamın sade ve sabırlı anlatımı ile gerçekleşti. Ödevleri aksatmayıp derslerden sonra tekrarlar yaptığınız taktirde öğrenememe imkanınız yok. Herşey için çok teşekkür ederim hocam.”

Tarafından Yazıldı: İnanç Özçelik
Tasarım

 

5/5

Emrah Çelik 3ds Max kursunu internette araştırmalarım sonucunda buldum. Piyasada 3ds Max kitaplarını incelediğimde de Emrah Hocanın isminin daha etkin olduğunu görünce bu kursa başlamaya karar verdim. 5.5 hafta acaba yeterli olur mu sorusu kafamda olsa da kursa başladıktan sonra ne kadar doğru bir karar verdiğimi gördüm. Çok duru, akıcı ve anlaşılır dili ile kursu çok verimli bir şekilde tamamladım. 3ds Max  Kursu arayan arkadaşlar var ise hiç düşünmeden kayıt yaptırmasını tavsiye ederim.”

Tarafından Yazıldı:Merve Karadeniz
İstanbul Kültür Üniversitesi/Mimar

 

5/5

Disiplinli, kurallı, saatinden çalınmayan keyifli bir kurs süreci geçirdim. teşekkürler…Herkese tavsiye ederim.”

Tarafından Yazıldı:Kader  Çevik
Sekreter/Türkbirliği Lisesi

 

5/5

Kursa başlamadan önce 3d Max bilgim olduğunu düşünüyordum. Kursa başladım,  ve 5,5 haftalık kısa bir süre içerisinde  Emrah Çelik hocamın etkili,öğretici anlatımı sayesinde  3D max i daha iyi ve verimli bir şekilde öğrendiğimi  hem de programa daha hakim olduğumu düşünüyorum. Açıkçası öncesinde bir şey bilmiyormuşum.. Her şey için çok teşekkürler Emrah Hocam..”

Tarafından Yazıldı:İrem Yücetepe
Kadir Has Üniversitesi/İç Mimar

 

5/5

Emrah Bey’in kursu öncesi İstanbul + Londrada birçok 3DS Max kursuna katıldım. Bu denli kursa rağmen Vray Renderlarda hala sıkıntı çekiyordum. Emrah hocanın detaylı öğretimi ve kurs bitiminde devam eden yardım ve desteği sayesinde 3DS Max’de şuan kolaylıkla modelleme yapıyor ve Vray render alıyorum. Tekrardan kendisine teşekkür ederim”

Tarafından Yazıldı: Neslihan Avci
Mimar / Architectural Association

 

5/5

Emrah Hocama gelene kadar ne kurslara gittim de işe yaramadı, uygulamalı dersleriyle ,sade berrak anlatımıyla bu işi çözdürüyor.Ödevleri olsun kitapları olsun. Bende bu işi yapıcam diyorsanız kesin çözüm burda .Çoooook Teşekkür Ederim Hocam.Sayenizde öğrendik.”

Tarafından Yazıldı: TUĞÇE EKİM
OKAN UNİ/MİMARLIK

 

5/5

iç mimarlık öğrencisiyim, 5 hafta gibi bir sürede 3d max ve vray programını çok güzel bir şekilde öğrendik , açıkçası bu programın çok zor olduğunu düşünüyordum ama derslerde önce hocamız anlatıyor sonra hemen uygulama yapıyoruz takıldığımız yerlerde gelip tekrar anlatıyor hocamız ben çok memnun kaldım programı öğrenmek için doğru adrestesiniz.”

Tarafından Yazıldı: Kübra Güleryüz
İÇ MİMARLIK

 

5/5

Kursa başlamadan , bu kısa sürede öğrenip öğrenemiyceğim konusunda endişelenmiştim ama Emrah Çelik hocanın sade anlatımı ile kısa sürede ciddi bir gelişim gösterdim. Öğrencilerine olan ilgisi güven depolamanızı sağıyor. Kurs sonunda bu düzeyde kaliteli renderlar alabileceğimi hiç düşünmemiştim. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Tekrardan teşekkürler Emrah hocam.”

Tarafından Yazıldı: Feridun SAĞ
Yeditepe Üniversitesi/İç Mimar

 

5/5

3dmax e başlamadan önce endişelerim vardı ve birsürü kurs vardı önümde bi arkadaşım ve internet vasıtasıyla  emrah hocamızı bulup yanına gidip bilgi aldık ve kararımı verip başladım ve iyikide başladım kısa sürede bu kadar öğrenebilmek gerçekten beni çok sevindirdi tabi bunda emeği geçen; sade,sabırlı,anlaşılabilir anlatımla 3dmaxi bana öğreten ve her takıldığım konuda bir telefon kadar yakınımda olup sorularımı cevapsız bırakmayan emrah hocama sonsuz teşekkür  ediyorum ve gerçekten herkese şiddetle tavsiye ediyorum!!!”

Tarafından Yazıldı: Yusuf aydın
İstanbul Aydın üniversitesi/İç Mimar

 

5/5

Henüz 2. Sınıf mimarlık öğrencisi olmama rağmen 3dmaxin tasarımlarıma katkısı göz ardı edilemez. Emrah Çelik hocamın anlaşılır ve sabırlı anlatımı beni asla tahmin edemeyeceğim bir noktaya ulaştırdı. Şiddetle tavsiye ederim!”

Tarafından Yazıldı: Rümeysa Sena Şeker
Mimarlık

 

5/5

Kursa gelmeden önce yapabilir miyim endişesi yaşadım ve emrah hocamı aradım detaylı bilgiyi aldıktan sonra ödevleri düzenli yaparsanız çok faydalı olacaktır ve hızlı bir şekilde öğreneceksiniz dedikten sonra kursun ne kadar iyi olduğunu anladıktan sonra kursa başlamaya karar verdim ve iyi ki başlamışım kısa bir sürede emrah hocanın pratik anlatımı sayesinde ve ödevleri düzenli yapmanın vermiş olduğu yarardan dolayı iyi ki bu kursa gelmişim diyorum şuanda rahat render alabiliyorum ve bundan sonrasının yapa yapa yanlış doğru ilerleyerek öğrenebileceğimi bilerek ilerleyeceğim kafanıza birşey takıldığında emrah hocaya mail atıp size hemen yardımcı oluyor sizi aydınlatıyor.Kesinlikle tavsiye ediyorum hocama da teşekkür ediyorum öğrenmeme vesile olduğu için…”

Tarafından Yazıldı: Büşra Uğur
İç Mimar

 

5/5

Kursa başlamadan önce çevremdeki yakınlarıma 5 haftalığına 3dmax kursuna katılacağımı söyleyince 5 haftanın yeterli olabileceği ile ilgili soru işaretleri olmuştu kafalarında. Kursum 2 gün önce bitmesine rağmen profesyonel anlamda max kullanmaya başladım, çalıştığım firmada aldığım renderlar çok beğeniliyor. Gerçekten 5 hafta odaklanıp ders tekrarları ve verilen ödevleri yaparsanız bu sürenin aslında ne kadar yeterli olacağını sizde farkedeceksiniz. 

Kurs dışında da Emrah bey her türlü takıldığım noktalara kurs zamanını beklemeden yardımcı olmaya çalıştı. Bu sayede zaman atlamadan aşama atlayabildim.Herkese gönül rahatlığıyla önerebilirim.”

Tarafından Yazıldı: Ayşin Çeyrek
İÇ MİMAR

 

5/5

Uzun süren araştırmalarım ve bir arkadaşım tavsiyesiyle ulaştım Emrah hocaya. Derslerde hepimizle tek tek ilgilenip hiçbir sorumuzu yanıtsız bırakmadı. Gerek kurs sırasında gerekse kurs sonrasında oldukça yardımcı oldu. Tekrar çok çok teşekkür ederim.

Tarafından Yazıldı: Meral Fettahoğlu
Işık Üni / İÇ MİMAR

 

5/5

Merhabalar, Emrah Hocanın öğrenciye karşı samimiyeti ve fevkalade gayreti vesilesiyle 3ds max ve vray'i 6 haftada ileri düzeyde öğrendim. Daha önce başka kurslara gitmiş arkadaşlarım aldığım renderlara çok şaşırdılar. Herkese çok tavsiye ederim. İşini, paradan önce insana değer verdiği ve insanları eğitmek için yapan Emrah Hocamada çok teşekkür ederim…

Tarafından Yazıldı: Muhammet mustafa şahin
İç Mimar

 

5/5

Kısa sürede 3d max i en pratik yönden sevdirerek öğreten doğru adres.Teşekkürler Emrah hoca…

Tarafından Yazıldı: MERVE BÜKTE
Selçuk Üniversitesi/İç Mimar

 

5/5

3d maxi 2 kere farklı kurslara gitmeme rağmen asla öğrenemeyeceğimi düşünüyordum. Emrah Hoca sayesinde 10 derste ileri seviyede öğrendim…hiç gereksiz detaylara girmeden 3ds max gibi zor bir programı bana sevdirip kullanma imkanı sağladı..herkese şiddetle tavsiye ederim..

Tarafından Yazıldı: Tuğba Gizem KUZGUN
YILDIZ TEKNİK ÜNİ./Mimar

 

5/5

Öncellikle Emrah Hocayı kişiliğiyle ön plana çıkan değerli biri olarak tanıdım..3dsmax konusundaki tecrübe ve bunu öğrencisine anlatım şekli çok iyi..Aldığım 3dsmax eğitim ile bu işin Üstadı olarak düşündüğüm Emrah Hocanın 3dsmax kurslarını herkese tavsiye ederim.

Tarafından Yazıldı: Hasan Tayyip Akgün
mobilya dekorasyon öğrenci

 

5/5

Hocamız yılların verdiği tecrübesiyle gerçekten disiplinli ve anlaşılır anlatımıyla kısa bir süre içerisinde 3dmaxin kolay bir program olduğunu ve o tüm karmaşıklığın her ders sonunda berraklaştığını hissedeceksiniz.Bundan önce iki kez 3dmax dersini farklı yerlerden almış olsamda hiç biri tam anlamıyla oturmadı ve hep yarım kalıp unutuldu ama bu kursta her derste ve sonrasında ödevlerle birlikte hep bir sonuca ulaşıyorsunuz.Bu programa 0’dan başlayan herkes ben biraz 3dmax biliyorum diyenle aynı seviyede bu kursu bitirir daha önceden ben biliyorum diyen 0’dan mı başlayacağım diye düşünürse eğer her derste bildiğini sandığı şeylerin eksik ve önemli kısımlarını görür ve tam anlamıyla kavrar.Özetle 3dmax’i her yönüyle anlaşılabilir yapan ve dersin sonunda yaptığınız işlerin çok profesyonel olduğunu görüp kısa bir süre içinde çıkan sonuca şaşıracaksınız.Ben kendisine ilgisi ve disiplinli öz anlatımları için teşekkür ediyorum.

Tarafından Yazıldı: İlter Güner
Mimar/Yeditepe Üni.

 

5/5

Arkadaş tavsiyesiyle geldim.Çok memnun kaldım, öğrenebileceğim her şeyi en kısa zamanda ve en kolay şekilde öğrendiğime eminim.Emrah hocamızdan ders aldığım için çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Kesinlikle herkese tavsiye ederim ve zaman kaybetmeyin derim 🙂

Tarafından Yazıldı: Selim KOÇ
Mimari Restorasyon / Bilgi Üniversitesi

 

5/5

Emrah Hocamızla görüşmeye gittiğimizde bize eğitim süresinin yaklaşık 1,5 ay gibi bir süre olduğunu söylediğinde bizde böyle bir programı öğrenebilirmiyiz dedik ama eğitime başladığımız da gerçekten kendimi çok iyi geliştirdim şuan çok iyi işler yapabiliyorum gerçekten çok memnun kaldım. Çizimlerimi gören arkadaşlara tavsiye ediyorum ve yönlendiriyorum. Emrah hocama burdan tekrar çok teşekkürlerimi iletiyorum.

Tarafından Yazıldı: MERT KÖSEN
Mimari Restorasyon / Bilgi Üniversitesi

 

5/5

6 hafta yeterli mi diye düşünüyordum ki kurs bitmeden aldığım renderlara bakarken iyi ki Emrah Çelik’i tercih etmişim diyorum. Her konuyu püf noktalarıyla anlatarak verdiği ödevlerle iyice pekiştirmemizi sağladı. 3dmax’i bir miktar biliyordum ancak kendimi geliştirmek için bu kursa katılmıştım. İlk dersten bilmediğim o kadar çok şey öğrendim ki.. Ayrıca Emrah Bey’in iç mekan eğitim setini de satın almıştım kesinlikle çok faydalı almayı düşünenlere de tavsiye ederim. Her şey için teşekkürler Emrah Hocam..

Tarafından Yazıldı: Aslı ŞEN
Mimar/ Yeditepe Üniversitesi

 

5/5

Arkadaş tavsiyesi üzerine Emrah hocayla iletişime geçdim, hocamızın benim açımdan Üsküdar da merkezi, ulaşımı kolay olan ve keyifli bir ders ortamı oluşturmuş olması da şahaneydi.

3ds max hakkında hiç bir fikrim olmamasına rağmen Emrah hoca 0 dan başlayarak 6 haftalık ders sürecinde, muazzam bir eğitim süreci yaşattı ve gelmiş olduğum aşamadan gayet memnun olarak kendi renderlarımı almaya başladım, 

Akıcı diliyle dersleri keyifli hale getirdi ve her defasında zorlandığımız nokta da hiç sıkılmadan yardımcı oldu..

Teşekkürler Emrah Çelik

Tarafından Yazıldı: Hasan Güneri
İç Mimar/Maltepe Üniversitesi

 

5/5

Emrah Hocadan iki defa özel ders aldım. 3d max ve vray gerçekten çok zor ve kapsamlı bir program olmasına rağmen kısa sürede çok iyi öğretip, hızlı bir şekilde kaliteli işler çıkarmami sağladı. Programa çok hakim olduğu için karmaşasız  pratik bir şekilde  öğretiyor. Diğer kitap ve eğitim videoları ve bize vermiş olduğu zengin model arşivi çok işime yaradı. Herkese öneririm. Bana vermiş olduğu emek için çok teşekkür ederim.

Tarafından Yazıldı: Meltem Yilmaz
İç mimar / Işık Universitesi

 

5/5

Emrah hoca ile oldukça verimli bir kurs dönemi geçirdim..Açık anlatımı ve 3ds max programına hakimiyeti ile ilk dersten itibaren pozitif olmanızı sağlıyor.Buradan kendisine tekrar teşekkürlerimi sunuyorum ve kurs arayışında olan herkese  kursunu,kitap ile pekiştirmek isteyenlere de kitaplarını tereddütsüz tavsiye ediyorum.

Tarafından Yazıldı: Betül Güner
İç mimar

 

5/5

Daha önce aldığım 3d max eğitiminden dolayı çok tereddüt içindeydim..Programı çok zor olarak kafamda kurmuştum. Fakat Emrah hocayla ilk derste bu ön yargım yerini aslında kolaymış düşüncesine cevirdi. Sonraki derslerde ise istediğim obje , mekan modellediğimi görünce kendimi güvenimi kazandım. Emrah hocaya çok teşekkür ederim. İşini çok seven ve öğrenciye anlatım şekli, verdiği desteği ile güzel faydalı bir kurs dönemi geçirdim. Herkese tavsiye ederim 3dsmax vray de tek adres Emrah Çelik hocadır. Ayrıca kitapları ve eğitim seti videoları da pekiştirmem de çok yardımcı oldu.

Tarafından Yazıldı: Melis Eylem YÜCEL
İçmimar/Yeditepe Üni

 

5/5

Çok fazla söze gerek yok,Emrah hoca hem karakteri hemde anlatım dili  ve büyük bilgi birikimi ile benim 3ds Max’i çok rahat bir biçimde kavramamı sağladı.Hocam her şey için tekrardan teşekkür ederim.

Tarafından Yazıldı: Batu Akatay
İç Mimar / Haliç Üniversitesi

 

5/5

Hoca’nın dersinde bulmuştum. İlk ders bitiminde bile; büyük bir mutlulukla oradan ayrılmıştım, 3ds Max’i Emrah Hoca’dan öğrenme konusunda ne kadar doğru bir karar vermişim diye! 

Bugün 6 haftalık kurs dönemimiz bitti ve şunu söylüyorum, YORUMLAR AZ BİLE KALMIŞ!

Obje modellemekten ileriye gidemeyen diğer bütün kursları boşverin! Mimarlara yönelik 3ds Max eğitimi arayışındaysanız, şu an doğru adrestesiniz.

Bilmeyene çok karışık görünen, bilen insanların bile hala karıştırdığı böylesine bir programı; bize kendi tecrübelerine dayanarak pratik bir şekilde bütün püf noktalarıyla anlatması, derste kendi uygulamalarını dikkatle dinletmesi, sonra anında öğrencilere de uygulatması; verdiği ödevler konusunda tek tek herkese haftalık baskıları :), kitap-cd hediyeleri, yıllardır biriktirdiği zengin model arşivini bizlerle paylaşması..

Bu kurs sisteminin başarısı bütün detaylarda bile kendini gösteriyor. 

3ds Max = EMRAH ÇELİK

 

Emeğinize sağlık Hocam, çok teşekkür ederim!!

Tarafından Yazıldı: Muhteşem Keçelioğlu
Mimar/İstanbul Teknik Üniversitesi

 

5/5

Bu kadar kısa zamanda birçok şeyin pratik bir şekilde nasıl oluşturulup, kullanılacağını öğrenmiş oldum. Hocamızın verdiği yoğun ödevler pekiştirmek için çok verimli oldu. 3d Max için gerekli olan nokta atışı bilgilerle, kafa karıştırmadan kursu tamamladım. Katılmak isteyen arkadaşlara hiç zaman kaybetmeden 3d Max’in püf noktalarını öğrenmeleri için dahil olmalarını öneririrm.

Tarafından Yazıldı: Rasime Pamuk
MİMAR/BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

 

5/5

3ds Max programı çok karmaşık olmasına rağmen Emrah Bey’in net ve iyi eğitimciliği sayesinde çok güzel bir kurs süreci geçirdik. Teşekkür ederiz.

Tarafından Yazıldı: Betül Sinanoğlu
İTÜ_Grafiker

 

5/5

6 haftalık kursun sonunda iyi ki gelmişim diyorum, Emrah Beyin pratik yöntemleri anlatımı ile 3dmax ve render almak çok daha kolay bir hale geldi.

Tarafından Yazıldı: Yonca Ağgül
İç Mimar/Yeditepe Üniversitesi

 

5/5

Daha önce kursa gitmiş olmama rağmen yapmış olduğum çalışmalarda hiçbir ilerleme katedemedim uzun araştırmalar sonucunda Emrah Hoca’nın eğitimine katılmaya karar verdim eğitim süresinin kısa olması ilk önce tedirgin etti ama  iyi ki bu kursa katılmışım. Eğer 3d max ve Vrayi gerçekten öğrenmek istiyorsanız şiddetle tavsiye ediyorum.Hocam katkılarınızdan dolayı çok çok teşekkkür ederim, emeğinize sağlık…

Tarafından Yazıldı: Özlem Dursun
Proje Yönetimi/İç Mimar

 

5/5

Daha önce kursa gitmiş olmama rağmen yapmış olduğum çalışmalarda hiçbir ilerleme katedemedim uzun araştırmalar sonucunda Emrah Hoca’nın eğitimine katılmaya karar verdim eğitim süresinin kısa olması ilk önce tedirgin etti ama  iyi ki bu kursa katılmışım. Eğer 3d max ve Vrayi gerçekten öğrenmek istiyorsanız şiddetle tavsiye ediyorum.Hocam katkılarınızdan dolayı çok çok teşekkkür ederim, emeğinize sağlık…

Tarafından Yazıldı: Özlem Dursun
Proje Yönetimi/İç Mimar

5/5

Okulda aldığım 3dmax eğitiminin yeterli olmadığı düşüncesi ile tavsiye üzerine Emrah hocamızla yollarımız kesişti.Akıcı ve pratik yöntemlerle bize aktardığı bilgilerle kısa zamanda ilerlediğimi ve okadar da korkulcak bır program olmadığını anladım.Gereksiz uzun yöntemlerle kafamızı karıştırmayan,bize verdiği eğitim dökümanları ile herzaman sorularımıza cevap veren Emrah hocamıza teşekkür ederim..Eğitim setleri de ayrıca çok pratik ve bu işi gercekten öğrenmek isteyen herkese tavsiye ederim..

Tarafından Yazıldı: Umut Gültekin
İçmimar/Yeditepe Üniversitesi

 

5/5

Her ders için git-gel 200 km’ye yakın bir mesafe katetmeme kesinlikle değdi. Her dakikası dolu dolu geçen ve sorduğum tüm sorulara yanıt alabildiğim verimli bir dönem oldu.

Bundan önceki dönemlerde yanlış kapılarda dolaşmam KEŞKE dediğim tek durum olarak kalacak

Her şey için teşekkürler.

Tarafından Yazıldı: Selim Özbay
KOÜ – İktisat

 

5/5

Keyifli ve verimli bir kurs dönemi geçirdik. Emrah Hoca’nın anlatımı kesinlikle çok anlaşılır. Verdiği ödevler ve onun oluşturduğu sistem uygulandığı taktirde sonucun memnun edici olacağına eminim . Ben kurs süresinde iş durumu ve bitirme projemden dolayı ödevleri aksattım. Fakat Emrah Hocanın verdiği dökümanları kurs sonrası tekrar edip aradaki açığı kapama şansım oldu.

Tarafından Yazıldı: Çağla Yılmaz
İç Mimar / İstanbul Ticaret Üniversitesi

 

5/5

Beylikdüzünde oturuyorum ve birsürü 3dmax -vray kursunu es geçerek Emrah Hocaya geldim.Daha önce bir kurs deneyimi geçirmiş biri olarak tabi ki tedirgin başladım fakat Emrah Hoca bunların hepsini yıktı inanılmaz sade ve mantığını öğreterek yapılan bir anlatım.

Emrah hocanın eğitim setlerini edinin videolar çok faydalı mutlaka alın ve kurs sonrasında da inanın sorularınız yanıtsız kalmıyor .İyi ki gelmişim iyi ki Emrah Hocayı tanımışım. Sabrınıza ve emeğinize sağlık hocam …

Tarafından Yazıldı: Aslı SEVGİ
İç Mimar
https://www.aslisevgi.com.tr/

 

5/5

Emrah hocadan 2 kez ders aldım..Diğer kurs ve eğitim videolarından çok farklı bir sistemi var. Herşeyi çok açıklayıcı bir şekilde uygulamalarla gösteriyor. Bize verdiği dökümanlar çok faydalı oldu. Yeteri kadar çalışmayla birlikte iyi sonuçlar almaya devam ediyorum. Herşey için Emrah Hocaya teşekkür ediyorum.”

Tarafından Yazıldı: Ceren Karalı
İç Mimar/Maltepe Üniversitesi

5/5

Derslere katılıp ödevleri eksiksiz yaparsanız daha kurs bitmeden memnun kalacağınız renderlar almanız mümkün.Max gibi karışık bir programı bu kadar kısa süre içinde en anlaşılabilir en pratik şekilde öğrettiği için Emrah Hoca’ya büyük teşekkürler.”

Tarafından Yazıldı: Sare KILIÇ
MİMAR/Yıldız Teknik Üniversitesi

 

5/5

Cok guzel bir kurs donemi gecirdik emrah hoca sayesinde maxi kesinlikle pratik ve kolay bir sekilde kullanmaya basladim. Kursa baslamadan once 3dmax cok karisik gelirdi suanda arkadaslarimin projesini modelliyorum. Emrah hocaya cok tesekkur ediyorum. Kesinlikle gonul rahatligi ile tavsiye ediyorum.”

Tarafından Yazıldı: Elif Gunes
İç Mimarlik/Okan universitesi

 

5/5

Max öğrenmek isteyenler için kesinlikle doğru adres. Pratik ve keyifli bir anlatımı var emrah hocanın. Kurs sonrasında verdiği desteklerden dolayıda çok teşekkür ediyorum.”

Tarafından Yazıldı: Tijen ipek
Mimar

 

5/5

Hepimizin hayatında birçok ‘keşke’ vardır.

3DMax uzun zamandan beri öğrenmek isteyip, kendi olanaklarımla öğrenemediğim bir programdı benim için. Farklı kurslar ve yardımcı kitaplarla da bu açığımı maalesef kapatamadım. ‘Keşke’ bu programı tam anlamı ile öğrenmek için bu kadar beklemeseydim. ‘Keşke’ daha önce arkadaşlarımın tavsiyesini dinleyip kendisini daha önceden tanısaymışım. ‘Keşke’ daha önceden Emrah Hocamdan destek alsaymışım. 

Hayatımızda vakitten daha değerli bir şey yok…

Hepinize keşkesiz günler diliyorum.

Teşekkürler Emrah Hocam.

Saygılarımla.”

Tarafından Yazıldı: Yusuf İCİNLİ
İÇ MEKAN TASARIMCISI-RESTORATÖR YTÜ
https://www.cozydsgn.com/

 

5/5

Sadece okulla olmaz düşüncesiyle kendimi iş hayatı öncesi geliştirmek adına 3ds Max kursları aramaya başladığımda yolumuz Emrah Hocamızla  kesişti ve internetten okuduğum olumlu yorumlar üzerine kursa başlamaya karar verdim. İlk önce tedirgindim bu kadar kısa sürede acaba kendimi gerçekten geliştirebilirmiyim diye. Ama kursun ilk gününden itibaren bu tedirginliğim tamamen yıkıldı ve gerçekten doğru bir öğrenme süreci geçirdiğime inanıyorum. Her gün ayrı çalışmalar ve yeni bilgilerle kendimi çok geliştirdim. En önemlisi de dersler sonrasında Emrah Hocamızın tonla verdiği ödevleri yapmak 🙂 Bu ödevler gerçekten de dersteki gördüklerimizi pekiştirmeye tekrar yapmaya çok yararlı oluyor. Öğretici yanı fazla olması dışında öğretim sürecini ve ödev planlamasını doğru yapar ve aksatmazsanız size fayda sağlamaması mümkün değil. Tabi bir güzel yanı da takıldığınızda kapı duvarla karşılaşmadan sabırla size tekrar tekrar konuları yeniden üstünden geçip tam olarak kavrayana kadar sürecin devam etmesini sağlaması. Kursunuz devam ederken de bittikten sonrada takıldığınız her şey de size yardımcı olacak doğru adres diyebilirim. Emrah Hocamıza emeğinden ve desteğinden ötürü çok teşekkür ederim.

Tarafından Yazıldı: Ozan Tekin
İç Mimarlık

 

5/5

Birebir özel ders almış bir mimar olarak 3Ds Max’i öğrenebileceğiniz en verimli yerlerden biridir bence. Daha önceden mimarlar odasından max kursu almış ve verim elde edememiş önyargılı  olarak başladım Emrah hocanın kursuna. Öğrettiği teknikler tamamen uygulamaya yönelik ve çok pratik. Takıldığınız yer olursa mail yoluyla sorularınıza kısa sürede cevap veriyor ve zorlanmadan sonuca ulaşmanız çok kolay oluyor. Öğretim teknikleri çok farklı.Gerçekten bu işi para odaklı yapmayan, kaliteye önem veren, tecrübelerini aktaran iyi bir hocadır. Sonrasında çalışma kısmı size kalıyor. Ne kadar çok uğraşırsanız o kadar karşılığını alırsınız.

Tarafından Yazıldı: Cenk Elgin
Mimar/ Okan Üniversitesi 

 

5/5

Okulun son dönemine kadar karmaşıklığından korkup öğrenemediğimiz bu program için bir kaç arkadaş kurs ararken hem internet hem de çevremizin tavsiyeleri üzerine Emrah hocamıza geldik. Bu program için birçok kurs var fakat Emrah hocanın yalın anlatımı ile çok daha farklı bir eğitim veriliyor. Programın en temelinden başlayıp karşılaşabileceğimiz sorunlara kadar tüm detaylarıyla herşeyi öğretti. Zor bir araya gelebilen bir grup olarak bize her türlü sabrı gösterip her seferinde bizler kadar hevesle dersleri verdi. 🙂 Verdiği ödevler ve örnekler ile birlikte model kütüphaneleri, eğitim videoları, 3ds max eğitim kitabı, texture lara kadar herşeyi bizlere ulaştırdı. Gereksiz bilgilerle programı daha karmaşık hale getirmek yerine yalın ve mesleğimize uygun bir şekilde max i öğrendik. Şu anda Max bilmenin ayrıcalığını Emrah hoca sayesinde iş hayatında yaşıyorum.Sadece kurs süresi boyunca değil hala daha verdiği destek ve emekleri için Emrah ÇELİK’e çok teşekkür ederim.

Tarafından Yazıldı: Meltem ERDEM
İç Mimar

 

5/5

Sakin temposu, ustaca hazırladığı ve zamanla oturmuş kurs programı, uygulamalarda karşınıza çıkabilecek problemleri de örneklerine katması ile kurs sıkmadan yormadan, öğrendiğinizi hemen uygulayarak çok kolay ilerliyor. Ödevleri yapmak ve kurs bittikten sonra programı kullanmaya devam etmek esas. Zira program tek bir konu üzerine değil. Kısa sürede çok bilgi edinilip daha bir bilgiyi hazmetmeden yeni bir alana geçiliyor.

‘Ne güzel modelledim’ derken malzeme, ‘ne kadar enteresan’ derken ışıklar, derken rendering, modellemede öğrenilenlerin bir kısmı uçmuş olabiliyor.

Ancak endişelenecek bir durum yok. Programın tamamını değil temel yaklaşım prensiplerini öğrendiğiniz için gerektiğinde notlarınıza veya referans kitabına, olmadı internetteki kaynaklara başvurarak yola devam 

Tarafından Yazıldı: Furkan Özcan
Medya Sanatları

 

5/5

Gerçekten pratik çözümlerle hiç kafa karıştırmadan kısa sürede bir çok şeyi öğretebilen emrah hocamıza öncelikle teşekkür ediyorum. eğitim kalitesi çok güzel. Tavsiye olarak verdiği ödevleri mutlaka yapın arkadaşlar 🙂 ben yapmadım keşke yapsaydım diyorum çünkü tembelliğe düşerseniz pratik yapmazsanız biraz zorlanabilirsiniz. Her konuda yardımcı oluyor emrah hocamız. Şiddetle 3ds max öğrenmek isteyen arkadaşlara tavsiye ediyorum 🙂 Şimdiden herkese başarılar…

Tarafından Yazıldı: Mustafa ÇELİK
İnşaat Teknikeri / İstanbul Gelişim Üniversitesi

 

5/5

Birkaç yıldır 3dmax kursuna gitmek istiyordum birkaç arkadaşımın tavsiyesi üzerine internette biraz araştırdım ve Emrah hocanın işinin ehli olduğuna karar vererek kursa kayıt oldum.Derslerdeki anlatım şekli ve her sorduğumuz soruya aldığımız cevaplarla sıkılmadan bitti kurs ve bittiğinde artık kendimize birşeyler kattığımızın farkındaydık..Herkes 3dmax eğitimi verebilir ama herkes profesyonel şekilde öğretemez..Emrah hoca hakkını vererek programı öğretti, hiç şüphesiz herkese tavsiye ederim..

Teşekkürler Emrah hoca

Tarafından Yazıldı: seyit serin
mimari teknik ressam/düzce üniversitesi

 

5/5

Merhaba,ben 4.sınıf İç Mimarlık öğrencisiyim.Emrah Hoca’nın verdiği kursa internet üzerindeki olumlu yorumların sayesinde başladım.Kendisinin işinde çok profesyonel olduğunu gittiğim ilk derslerde anlayabildim zaten.Yeterince konuya hakim,öğrenciye temelden en sonuna kadar her şeyi verebilecek bir eğitmen olduğunu düşünüyorum.Az çok 3ds Max hakkında bilgim vardı kursa gitmeden önce ama bilmediğim tonlarca detay,püf nokta,pratik çözümler öğrendim,çok artısı olduğunu söyleyebilirim.Kursum bitti,üzerine daha da bilgi eklemek için eğitim setlerine devam edeceğim.Kendisinin kursunu ve eğitim setlerini az çok bu işten anlayan biri olarak kesinlikle öneriyorum.

Teşekkürler Emrah hoca

Tarafından Yazıldı: Adil Can
İç Mimar

 

5/5

biz birkaç arkadaş iyi bir max kursu araştırırken eğitimden memnun kalmış arkadaşlarımızın tavsiyesiyle emrah çelik’e ulaştık.6 haftalık bir eğitim proglamına katıldık.Eğitim sonunda her birimiz hiç tahmin etmediğimiz seviyelere ulaştık.Emrah hoca böylesine karışık ve zor görünen bu programı hem çok kolay anlaşılır şekilde hem de akılda kalıcı bir biçimde öğretmekte.Eğitim süresince verdiği ödevler uygulamalar çok faydalı oluyor.Fiyat olarak diğer kurslara nazaran daha yüksek görünse de eğitimi aldığınız da hakkını verdiğini göreceksiniz. Maxi iyi bir şekilde öğrenmeyi hedefliyorsanız emrah çelik tavsiye edilir 🙂

Tarafından Yazıldı: ecenur toprak
mimar

 

5/5

Maltepe üniversitesi mimarlık öğrencileri olarak grupça arkadaşlarımızla şiddetle tavsiye edilen emrah çelik hocamızdan max kursunu aldık ve hepimiz bu kadar ileri seviyeye gelip haftalar sonra gerçekçi renderlar alıabiliyoruz.Okulda da projelerimize not olarak da yansııdı 🙂 Gerçekten gereksiz seyler yada vakit kaybedilcek şeyler görmedik.Gerçekten derslerde cok keyifli gecti ve bişeyleri yapmaya başalyınca daha da keyif aldık. Emrah hocamıza herşey için teşekkür ederiz. Saygılarımla.

Tarafından Yazıldı: BAHADIR T.
iç mimar / Maltepe Üni.

 

5/5

Dolu bir 6 haftanın sonunda geleceğiniz noktayı siz bile hayal edemeyeceksiniz ,yapacaklarınıza  inanamayacaksınız. O zor ve karışık görünen 3dmax menüsü artık telefonun menüsü kadar kolay ve basit geliyor ve bu harika birşey. Kurs bittiğinde tek başınıza kalacağınızı asla düşünmeyin Emrah Hoca iletişimi asla kesmiyor  ve size bir email uzaklığında .Takıldığınız yerde email ile destek alarak Emrah hocayla çözüme ulaşıyorsunuz

İyiki Emrah Hocayla tanışmışım diyeceksiniz.

Tarafından Yazıldı: Burak Kartal
İç Mimar / ONAT LUXURY FURNITURE
http://www.onatmobilya.com/

 

5/5

3d max kursu araştırırken arkadaş tavsiyesiyle emrak hocamızı bulduk ve çok memnun kaldık. Gereksiz bilgi olmadan tam ihtiyacımız olan şeyi en yalın şekliyle anlattı, nerelerde sorun yaşayacağımızı önceden ön görüp her şeyi öğretti. 3Dmax in çok karmaşık bir program olduğunu düşünüyordum ama şimdi ihtiyacım olan şeyleri kolaylıkla modelleyip vray render alabiliyorum. Hocamızın verdiği geniş model kütüphanesi sayesinde çok ayrıntılı renderlar alabiliyorum, herkese tavsiye ederim.

Tarafından Yazıldı: Seda Yildiz
İç Mimar

 

5/5

Bu sene arkadaslarımla 3dsmax kursunu nerden alabiliriz diye epeyce arastırdık ve etrafımızdan cokca emrah celik tavsiyesi aldık ve tavsiye aldigimiz kişiler bu kurs sayesinde suan cok iyi yerlerde bizde tereddütsüz kursa katıldık gercekten cok verimli geciyor ayrıca kursta bircok hazır 3boyutlu klasör, uygulamalı eğitim videoları, 3dsmax kitabı vb. emrah hoca temin ediyor buda bilgilerin kalici olmasini saglıyor Emrah hocaya burdan tesekkürlerimi tekrar iletmeyi borc bilirim ve sizlerede kesinlikle kursu tavsiye ederim

Tarafından Yazıldı: Emel ismailoğlu
İç Mimar / Maltep Uni.

 

5/5

Kitap tavsiyesi üzerine Emrah Çelik’i araştırırken kurslarından haberdar oldum. Buradaki yorumlara güvenerek 2016 yılında Emrah Çelik 3d max-vray kursuna katıldım. Kısa zamanda, gereksiz bilgi yükü olmadan, karmaşıklıktan uzak, verimli bir eğitim süreci tamamladım. Az zamanda çok iş denebilir bu sürece. Eğitimden sonra kullanmazsam unuturmuyum diye düşünebilecek olanlara her ders sonunda verdiği videolu eğitim arşivleri unutmanın mümkün olmayacağını gösteriyor. Öğrenmek isteyenlere tereddütsüz tavsiye ediyorum.

Emeğinize sağlık Emrah hocam.

Tarafından Yazıldı: Esra Ada
İç Mimar

 

5/5

internet üzerinden araştırarak katıldığım Emrah ÇELİK hocanın 3Ds Max kursunda kısa zamanda VRAY dahil iç ve dış mekan modellemede çok büyük mesafe katettim. Kendini modelleme konularına adamış bir kişi olan Emrah hocanın, derslerdeki sakin anlatımı, sorulan sorulara verdiği cevaplardaki hakimiyeti, bunlara paralel hazırladığı kitapları ve videoları mükemmel. Kurs dışında da bizlere sadece bir telefon veya e-mail kadar uzaklıkta olduğunu hissedebiliyor ve/veya görebiliyorsunuz.

Dürüst, ilkeli, saygılı ve seviyeli kişiliği, paylaşımcı yapısı ile de iyi bir dost kazandığıma inanıyorum.  

‘3Ds Max eğitimini nereden alabilirim ?’ sorusuna cevaben akla gelmesi gereken ilk adres olarak Sn. Emrah ÇELİK’i gönül rahatlığı ile öneririm. 

Her şey için çok Teşekkürler Emrah hocam.

Tarafından Yazıldı: Ahmet Yücel Ürüşan
Akademisyen/İstanbul Üniversitesi-1990

 

5/5

2011 yılında 3dMax için gelmiştim. Şimdi de Vray kursuna katıldım. Yakında da Photoshop için düşünüyorum.Mesleki altyapısı olupta gelen birisinin öğrenememesi imkansız.Sade,abartısız ve her sorduğunuza cevap alabileceğiniz bir eğitim.Bilgi ve materyal kıskançlığı yok.Aynı zamanda iyi bir dost kazandık.He şey için teşekkürler.

Tarafından Yazıldı: Özcan Sarıkaya
İnşaat Mühendisi/Gaziantep Üniversitesi-1994

 

5/5

Daha önce gitmiş olduğum 3dmax kursunda genel bir eğitim almıştım.Ve kurs süreci bittikten sonra max e dair hiç birşey hatırlayamamıştım ve neredeyse beni max ten soğutmuştu.Fakat arkadaşlarımın tavsiyesi ile Emrah hocadan ders alarak çok doğru bir karar verdiğimi anladım.Kısa sürede kendi alanım ile ilgili çok şey öğrenebildim ve şuanda çizimlerimi rahatlıkla yapabiliyorum.Hocamızın düzenli olarak verdiği ödevleri yaparak ve takıldığınız yerlerde soru sorarak çok rahatlıkla öğrenebileceğiniz bir yer.Kurs arayan arkadaşlara da Emrah hocaya gitmelerini tavsiye ediyorum.Kesinlikle memnun kalacaksınız..

Tarafından Yazıldı: Ayşegül Kalaycı
Okan Üniversitesi/ İç Mimarlık

 

5/5

Emrah hoca ile oldukça verimli ve keyifli bir kurs geçirdik, açık anlatımı ve 3ds max programına hakimiyeti ilk dersten itibaren pozitif olmanızı sağlıyor. Ödevleri yaptığınız ve derse devamlılığı sağladığınız takdirde gerçekten öğrenemeyeceğiniz şey yok. Buradan kendisine tekrar teşekkürlerimi sunuyorum ve kurs araştırması yapan arkadaşlara tereddütsüz Emrah hocayı tavsiye ediyorum…

Tarafından Yazıldı: Bahtiyar Posta
Okan Üniversitesi/ İç Mimarlık

 

5/5

“Devam eden iş hayatımın yanında 3D Max.konusunda detaylı eğitime ihtiyaç duyuyordum fakat gidilen kursların mesleki odaklı olmaması ve programın meşakkati nedeni ile eğitimi öteliyordum; arkadaşımın tavsiyesi ile başladığım Emrah Çelik 3d Max derslerinde gördüm ki bu zamana kadar bekletmek bile zaman kaybıymıs; çok kısa sürede müşterilerinizi tatmin edecek sunumlar hazırlayabilir, kendi işlerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.Emrah hocaya emekleri için teşekkürlerimi sunar, sizlere de tavsiye ederim.

Tarafından Yazıldı: Cansu KUTLUCA
İç Mimar / Kocaeli Üni.GSF

 

5/5

Emrah ÇELİK ile max eğitimini olabildiğince meslektaşlarıma öneriyorum ve buraya da yazmak istedim. Max eğitimi için aldığım kurumsal bir yerden eğitim aldım fakat faydalı olmadı(ezber bir eğitimdi),en azından ilgili değildiler.

Emrah hocayı eğitim almış arkadaşlarımdan öğrendim ve önceki eğitime yakın eğitim alacağımı düşünerek pek umutsuzdum. fakat, şu an yeni bitti kursum ve ben müşterilerime görsel sunumlar sağlamaya başladım.

Kesinlikle max eğitimi almak isteyen kişilere çok fazla öneriyorum.

Tarafından Yazıldı: seda gündoğdu
İç mimar Maltepe Üniversitesi

 

5/5

Daha önce gitmiş olduğum kursla birlikte oluşan 3ds max önyargımı bu kursla yenmiş bulunmaktayım. Gerek anlatımı gerek ilgisiyle Emrah hoca bu işte kendisini fazlasıyla kanıtlamakta. Modelleme işi artık gözümü korkutmaktan çok zevkle yapacağım bir iş olmuş durumda.

Tarafından Yazıldı: Ezgi Sevinçli
Mimar

 

5/5

İlk 3d max serüvenim ismi çok duyulmuş akademilerden birinde başlamış ve hüsranla bitmişti. 3d max benim için karmakarışık bir programdan başka bir anlam ifade etmiyordu ta ki  Emrah hocayla yollarımız kesişene kadar… Emrah hoca öğrencilerini kısa süreliğine harika bir çalışma  kampına alıyor farkında olmuyorsunuz. Kısa sürede ne kadar çok yol katettiğinizi işte o kamp bittiğinde farkediyorsunuz. Benim için çok verimli geçen 6 haftalık güzel bir kamptı. 3d max’in bu kadar keyifli bir program olacağını tahmin etmezdim. 3d max denilince akla gelen ilk isim neden Emrah Çelik şimdi daha iyi anladım.

Tarafından Yazıldı: İlknur Albayrak
tasarımcı

 

5/5

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Emrah Hocanın kursuna yazıldım.Daha önce kursa gitmeme rağmen Emrah Hocanın anlatım kolaylığı ve akıcılığı sayesinde gözümde büyüttüğüm detayların pratik olarak nasıl yapabileceğimi öğrendim. 3DMaxi sevmeme yardımcı oldunuz için teşekkürler hocam.

Tarafından Yazıldı: Ayşe Erçal
İç Mİmar / Maltepe Üniversitesi

 

5/5

Sadece bir kurs süreci değil, aynı zamanda tasarım ufkumu geliştirecek bir hocanın rehberliğinde eğitim sürecini tamamlamak adına doğru bir adres oldu Emrah Çelik. Kurs içerisinde öğrendiklerimin yanında kendi başıma kaldığımda çözümlemekte zorlandığım formları çözmem de  bir telefon uzaklıkta sabırla cevap veren bir rehber oldu Emrah ÇELİK.

Tarafından Yazıldı: Mazlum Göze
Tasarımcı

 

5/5

Hiç 3ds Max bilmiyorsanız ama kısa süre içinde zaman kaybetmeden ve Max için gereken tüm bilgileri kapsayacak bir eğitim almak istiyorsanız gerçekten Emrah hoca bu konuda çok başarılı. Ona çok şey borçluyum. Benimde bu kursa başlamadan önce kısa süre içinde 3ds Max’i çözmem ve projemi çizmem gerekiyordu. Ama nasıl olur nasıl yaparım diye düşünüyordum. Daha ilk dersten o yapamam düşüncesini üzerimden attım. Ve Emrah hoca sayesinde şuanda projemi başarıyla çizmiş durumdayım. Kurstan önce karmaşık gelen bu program şuanda benim için bir bilgisayar oyunundan farksız oldu. Herşey için çok teşekkür ederim Emrah hocam.

Tarafından Yazıldı: Müge Sönmez
İç Mimarlık/Okan Üniversitesi

 

5/5

Çok kısa bir zamanda 3d max öğrendim. Hiç sıkılmadan verimli bir şekilde geçti. 3d max öğrenmek için kesinlikle Emrah hocayı tavsiye ediyorum

Tarafından Yazıldı: özlem yılmaz
İç Mimar

 

5/5

Merhaba arkadaşlar 2014 yılında popüler bir 3ds Max kursundan ders aldım fakat istediğim sonuca ulaşamadım. 2015 yılında Emrah Çelikten aldığım kurs sayesinde modelleme seviyemi yükselttim. Gerçekten Emrah Çelik ile modellemeyi öğreniyorsunuz gereksiz hiç bir bilgi size verilmiyor. Kendinizi geliştirip güzel renderlar almak sizin elinizde.

Tarafından Yazıldı: Ali Alper
İç Mimar / Maltepe Uni

 

5/5

Emrah bey eğitim harikaydı gerçekten renderlerim değişti teşekkür ederim böyle bir hizmet verdiğiniz için…

Tarafından Yazıldı: osman özen
mobilya

 

5/5

Tavsiye üzerine arkadaşımla 3dsmax için photoshop eğitimi aldık. Dersler gerçekten çok verimli ve etkili geçti. Emrah hoca çok deneyimli bu yüzden kısa sürede öğrenmemiz gereken her şeyi aldık diyebilirim.

Tarafından Yazıldı: Gizem Gül
Bahçeşehir Üni İç Mimarlık Öğrenci

 

5/5

Dersler çok verimli ve sıkılmadan, öğrenerek geçiyor. 3ds Max için Photoshop eğitimi için arkadaşımla Emrah hocaya geldim ama birçok konuda bana yardımcı oldu. Tüm ayrıntılarıyla eğitimimi tamamladım. Başka programlar içinde düşünüyorum gelmeyi. Düşünmeden tercih edebilirsiniz.

Tarafından Yazıldı: Rümeysa Ungördü
Bahçeşehir Üni İç Mimarlık Öğrenci

 

5/5

En iyi sekilde ogrenmek isteyenler icin aranilan yer.

Tarafından Yazıldı: Sercan Soydan
Ic mimarlik / Maltepe universitesi

 

5/5

“Daha önce katıldıgım 3dmax kurslarından hüsranla ayrılmıstım.İnternetten buldugum emrah hocanın bu işte çok iyi oldugunu ögrendim ve hemen görüsmeye giderek kayıt oldum.önceden bir cizgi bile cizemezken simdi çok daha iyi yol kattettim. Emrah hocam size cok minnettarım iyi yollarımız kesişmiş.Emrah hoca bu işin en iyisi.herkese tavsiye ediyorum.

Tarafından Yazıldı: Mine 
iç mimar Doğus üniversitesi

 

5/5

İnternetden 3DS max kursu için araştırma yapıyordum.Şirketteki arkadaşlara sordum  ve Emrah Hoca’nın kitaplarının ve anlatımının iyi olduğunu öğrendim. Internetdeki yorumlara da bakarak Emrah Hoca’ya gitmeye karar verdim. 3D Maxi daha önce hiç kullanmamıştım;ta ki kursa gidene kadar.Ve kurs esnasında açık ve net anlatımıyla 3D Max öğrenmeye başladım.Ayrıca verdikleri ödevlerle de iyice pekiştirebiliyoruz. 3DS Max Kursu  almayı düşünen arkadaşlara  kesinlikle tavsiye ederim .Emrah Çelik Hocam’a katkılarından dolayı teşekkür ederim.”

Tarafından Yazıldı: Ahmet  Gedik
İç Mimar

 

5/5

Daha önce başka kurslara gitmiş biri olarak her açıdan çok daha iyi olduğunu gördüm. Gerek Emrah Hocanın anlatımı gerek verdiği yardımcı kaynaklar 3ds Max i eksiksiz öğrenebilmeniz için büyük avantaj. Kurs sonrası dahi iletişimi kesmeden yardımcı olmasıyla da diğer kurslardan ayrılıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.”

Tarafından Yazıldı: Beril Belül
Mimar

 

5/5

Kısa sürede 3d max kullanabiliceğimi hiç düşünmüyorken hocamızın anlaşılır ve açıklayıcı tarzıyla aldığım eğitimden çok memnun kalarak ayrıldım. Ve kesinlikle daha önceden de gittiğim için, başka kurs yerlerinde vaktinizi harcamayın derim. Emeğiniz için tekrardan teşekkürler Emrah hocam”

Tarafından Yazıldı: Sevim B.
İç Mimar / İstanbul Ticaret Üniversitesi

 

5/5

İnternet ortamında  3ds max kursu ararken denk geldim emrah hocamın kursuna ve eskişehir den her hafta sonu gelip döndüm. Kurs sonunda bütün bu gelip gitmelerin boşa çıkmadığını görmek çok güzel .Her şey için Emrah Çelik hocama teşekkür ederim .”

Tarafından Yazıldı: Ömür Uğraş
Mimar / Yakın Doğu Üniversitesi

 

5/5

Merhabalar, ilk olarak kitaplarıyla tanışıp daha sonradan kendisinden ders alma fırsatı bulduğum Emrah Çelik Hocama teşekkürü bir borç biliyorum.

Birkaç sene önce 3dmax kursu almış olmama rağmen 3dmax denince ‘offf ..’ Dediğim ve gerçekte hiçbir şey öğrenememiş biri olarak; Emrah Hoca’nın duru ve Yalın anlatımları;verdiği alıştırmaları ,çizim yaparken karşılaştığımız sorunlarla Detaylı olarak ilgilenmesi sayesinde artık max i kullanabiliyor, en önemlisi de bunu zevkle yapıyorum.

Kutsal mesleğinize hakkını Verdiğiniz ve emekleriniz için bir kez daha teşekkür ederim.”

Tarafından Yazıldı: Zeynep Taşar
Mimar

 

5/5

Hobi olarak görsel tasarım uygulamalarına ilgim vardı,  en iyi 3D max kursu nerdedir diye araştırdım. Bir arkadaşım Emrah Çelik’in kitabıyla 3D max i öğrendiğini ve işinde kullandığını söylemişti. Bu siteden kendisine ulaştım ve çok kaliteli bir eğitim aldım. Kurs henüz bitti. Emrah bey, bir eğitmen olarak oldukça iyi, öğrencilerinin peşinde, öğretmen için sabırla uğraşan, öğrencinin ne istediğini anlayabilen nadir bir eğitmen. Kendisine çok teşekkür ediyorum. 3D max öğrenmek isteyen herkes için en iyi kurs olduğunu düşünüyorum.

Tarafından Yazıldı: Funda Köroğlu
Makina Mühendisi

 

5/5

Daha önce 3dsmax kursuna gitmiş olmama rağmen hiçbirşey bilmiyordum.Emrah hocaya tavsiye aracılığıyla ulaştım ki gerçekten gerek anlatım tarzıyla,gerekse verdiği ödevlerle benim ihtiyacım olan seviyeye çok kısa bir sürede getirdi.Şuan hiç sevmediğim,beceremediğim 3dsmaxi çok keyif alarak kullanıyorum. Herşey için birkez daha teşekkür ederim hocam emeğinize sağlık..

Tarafından Yazıldı: Şeyma Polat
İç Mimar/ İstanbul Ticaret Üniversitesi

 

5/5

hocam iyi günler,

ben ankaradayım internet sitenizi inceledim ve öğrenci yorumlarına baktım herşey olumlu ve güzel ben de bu kursa katılmak isterdim ama ankara dayım 🙁

acaba evde sizin cd leriniz ile öğrenmek için nasıl başlayabilirim ne önerirsiniz?

ayrıca bu forum da bulunan arkadaşların da fikirlerini almak isterim ..

şimdiden teşekkürler iyi günler..)

Tarafından Yazıldı: yasemin
iç mimar/tobb etü 

 

5/5

55 yaşıma kadar bilgisayarın kapağını açmayan, Windows deyince pencereye bakan, masa üstü deyince gerçekten masanın  üstüne bakan ben,  sevgili hocam sayesinde 3Dmax öğrendim.

Bu öğrendiklerimle şimdi mesleğimi çok daha keyifli yapıyorum.

3Dmax’i  Emrah Bey’den öğrenmenin de bir  ayrıcalığı var gibi geliyor bana, dersler bitse de her zaman yanımızda bulabiliyoruz onu…

Kendisine sonsuz teşekkürler,  bana bu keyifli programı öğrettiği ,üstelik teknolojik özürlü bana öğrettiği için..

Tarafından Yazıldı: Şule Pakten
Home Sweet Home İnterior Yönetici / İç Mimar

 

5/5

Eğer tam anlamıyla 3DS MAX eğitimi almak istiyorsanız Emrah Hoca’nın eğitimi daha önce bir kurs deneyimi geçirmiş biri olarak tavsiye edebileceğim tek kurstur Türkiye’de. Yıllardır takip ettiğim, kitaplarını ve Dvd’lerini, eğitim setlerini alarak çalıştığım Emrah Hoca’dan ders almak geçte olsa verdiğim en doğru karardı 🙂 Akıcı anlatım tekniği, üslubu, bire bir ilgilenişi.. Yani tam anlamıyla memnun kalacağınız bir eğitim. Bol bol örnek yaptırması ve akabinde evde yapmanız için verilen bol ödevlerle pekiştirme imkanı da sunuyor bizlere.Üstelik takıldığınız her noktada kurs öncesi ve kurs sonrası mail yoluyla her şekilde yardımcı oluyor. Biraz vakit ayırdığınızda bu programda çok iyi bir noktaya taşınmamanız için hiçbir sebep yok.. Herşey için çok teşekkürler Emrah hocam..

Tarafından Yazıldı: Burcu PERİZ ÇAM
Peyzaj Yüksek Mimarı

 

5/5

Tavsiye üzerine başladığım kursu şimdi kendi arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Emrah Hocanın kolay anlaşılabilir anlatımı, püf noktaları göstermesi ve en baştan temeli olmayan öğrenciler için başlayan programı ile  6 haftada 3D studio max’i kavrıyorsunuz. Kesinlikle pisayada ki kurslara göre çok makul bir rakam ve bu rakamı fazlasıyla hakkeden bir eğitim.

Tarafından Yazıldı: Mert Arslan
İç Mimar / İstanbul

 

5/5

Bu programi ogrenmek ve tam teknigiyle kullanmak istiyorsaniz, adresiniz kesinlikle Emrah hoca. Anlattigi puf noktalar, teknikler ve arkadasca yaklasimiyla, kesinlikle dersten sogutmuyor ve adapte ediyor. Programin cok az bir Alt yapisina sahip iken,  kisa surede piyasaya is yapar duruma geldim ve ekmegimi kazaniyorum. Ve siddetle bu kursu almanizi tavsiye ediyorum. Tesekurler Emrah Hoca.

Tarafından Yazıldı: Cihan Ünşat

 

5/5

Ben de Emrah hocayla kendi internet sitesi aracılığıyla tanıştım,  sitesindeki yorumları okudum ve 3dsmax kursuna katılmaya karar verdim. hatta kursa kardeşim de katılmak istedi ama yer kalmamıştı, Emrah hoca da siz deneyin  kardeşiniz de eğer siz memnun kalırsanız bir sonraki kursa katılsın dedi. En kalabalık gruplara katıldığım halde Emrah hoca hepimizle teker teker ilgilendi, dersi anlatırken de hiç sıkmıyor ve konuyu püf noktalarıyla anlatıyor, bol bol uygulama yapıyor ve yaptırıyor.Ben de eğitiminden o kadar çok memnun kaldım ki kardeşime de tavsiye ettim. O da max eğitimi aldı, şu an ikimiz de Emrah hocadan öğrendiklerimizle rahatlıkla modeller yapıyoruz hatta yarışmalara bile katılıyoruz. Ben de sizlere Emrah hocanın hem kursuna katılmış hem de bütün kitaplarını ve dvdlerini satın almış biri olarak 3ds max kursunu ve kesinlikle tavsiye ederim hatta kursla aynı anda kitaplarını ve dvdlerini de takip ederseniz sizin için daha yararlı olur.  Emrah hocaya  herşey için çok teşekkür ederim.

Tarafından Yazıldı: Sena İNCESAKAL
Mimarlık/İstanbul Kültür Üniversitesi

 

5/5

Emrah Çelik hocamın önce kitaplarını alarak merak sardım 3ds Max mimari görselleştirme konusuna. Sonra da kendisiyle tanıştım. Kursuna da yazıldığım Emrah hocanın başta dürüstlüğü, derslerdeki sabrı, düzgün ve anlaşılır anlatımı ile daha da sevdim 3ds Max programını. Teşekkürler 

Tarafından Yazıldı: Yalçın Çakır
Televizyon Sunucusu – Flash TV
www.yalcincakirphotography.com

 

 

5/5

Emrah hoca dan ders almadan önce bire bir eğitim için başka bir kursa gitmiştim ve Emrah hocadan öğrendiklerimin yarısını bile öğretmemişti.Hiç boşuna başka yerlere paranızı kaptırmayın,şuan yaptığım çalışmalar ve geldiğim nokta ya Emrah hocanın sayesinde ulaştım.2 3 ay öncesine kadar bu işte ne yapcağımı kara kara düşünürken şuan bi mimarlık ofisinde staj olarak işe başladım.

Tarafından Yazıldı: Fatih BERBER
Tasarım

 

5/5

3dsmax egitimine 2009 yilinda Emrah hocanin hazirladigi 3dsmax ile gorsellestirme kitabi ile basladigim ,fakat yarim kalan egitimimi kursta tamamlamis bulunuyorum.Herseyden once Emrah hoca tecrubesi ile fark yaratiyor.Verdigi puf noktalar ve derslerde yapilan pratiklerle kendi gelisiminizi hizlica farkedebiliyorsunuz.Kurs suresince ve daha sonrasinda Emrah hoca tarafindan verilen odevleri ve tekrarlari yaptiginiz takdirde kurstan gayet yeterli duzeyde ayrilacaginizdan suphe olmasin.Kursun son derslerinde verilen vray dersleri ise can alici noktayi olusturuyor.Verdiginiz bilgiler icin tesekkurler Emrah hocam.

Tarafından Yazıldı: Kıvanç Korkmaz
Peyzaj Mimarı

 

5/5

Emrah Hoca’yla ablam vesilesiyle tanıştım.Onun gibi ben de çok memnun kaldım.Max hem öğrencilik hayatında hem de piyasada çok önemli ve aranan bir program.Max’in hep zor bir program olduğunu düşünürdüm. Ama Emrah Hoca’yla tanışınca bütün düşüncelerim değişti.İşinin ehli derler ya hani işte Emrah hoca tam da böyle bir insan.Anlatış tarzıyla ve derin bilgi birikimiyle max i hem kalıcı şekilde öğretti,hem de  sevdirdi.Emrah Hoca’nın bizde emeği çok.Herkese tavsiye eder,teşekkürü borç bilirim.

Tarafından Yazıldı: Ennur İNCESAKAL
Mimarlık öğrencisi/Yıldız Teknik Üniversitesi

 

5/5

Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine haberdar oldum ve sonrasında yorumları okuyarak bu kursa başlama kararı verdim. Eğitim ve Mesleki hayatımda birçok kursa katıldım, daha uzun sürelerle daha az öğrenmelerim oldu. Emrah Hocamız sayesinde daha ilk günden itibaren çok güzel uygulamalar yaparak, teoride boğulmak yerine, neyi nerde kullanacağımızı öğrendik. sınıfımızda hiç kimse bir gün olsun gelmemezlik yapmadı, hepimiz canı gönülden aynı hevesi taşıyarak derslere katıldık. Hocam bize kattığınız tüm bilgiler ve bakış açıları için çok teşekkür ederim.

Tarafından Yazıldı: Zeliha Şahin
Eğitim ve Tasarım Uzman

 

5/5

Arkadaşların tavsiyesiyle buldum emrah hocayı ders anlatimi bizi takip etmesi anlatimi hepsi çok iyi çok memnun kaldık korkarak bakıyordum 3d max’e emrah hocamdan Allah razı olsun şuan çok iyi seviyeye getirdi beni kesinlikle düşünülmeden gidilecek tek adres tekrar emeğiniz, insanlığınız için çok teşekkür ediyorum Emrah hocam iyi calismalar :))

Tarafından Yazıldı: Tolga Kızıl
İç Mimar Öğrenci / Yeditepe Uni

 

5/5

mimar arkadasimin tavsiyesi uzerine emrah hocadan ders aldim. sinifta herkesle tek tek ilgilendi ve aklimizdaki her soruyu farkli yontemlerle cozebilecegimizi gosterdi. anlatim dili cok basarili ve konuya hakim olmayanlarin bile kavrayabilecegi gibi. tekrar tesekkur ediyorum, iyi calismalar

Tarafından Yazıldı: Orcun ARSLAN
Reklam ve Dekorasyon

 

5/5

3dmax denilince herkesin gözünün korktuğu bir gerçek, fakat bu korku emrah çelik olduğu sürece yersiz, alt yapım olmadan katıldığım 3dmax kursunda piyasaya iş yapabilecek düzeyde max öğrendim ve size referans olucaksa başka  kursiyerlerde saatlerinizi boşa harcamayın derim, kısa sürede profesyonel düzeye gelebileceğinize inanıyorum. akıcı ve anlaşılabilir kitapları ve düzgün diksiyonuyla kısa sürede öğrenebilirsiniz. kurs’a katılan arkadaşlara başarılar diler, araştırma yapanlara ise paranızın ve vaktinizi boşa harcamadan emrah çelik’e gidin diyorum.

Tarafından Yazıldı: Hami Birkan
İç Mimar /Okan Uni.
https://www.hkbmimarlik.com/

 

×

Merhaba!

Kurslarımız ve Eğitim setlerimiz hakkında sorularınız için whatsapp kullanabilirsiniz

× Nasıl Yardımcı Olabilirim?