3ds max kurs

Sorularınız İçin ?

İletişim Adres

Yeşilbaş Bayırı Sok no:27/6, Üsküdar, İstanbul, Türkiye

+ 90 (0) 542 675 55 82

emrahcelik@gmail.com

Sosyal Medya Hesaplarımız

3d Max Kursu Yorumları - Sayfa 2 Öğrencilerimizden

3d max Kursu Yorumları – Vray Kursumuza katılan ve yorum yazan, eğitim seti, kitap ve görsel eğitim dvdlerimize ilgi gösteren, mesajları ve tavsiyeleri ile bizi destekleyen tüm arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

5/5

3dsmax programını ilk önce internet üzerinden yayınlanan derslerden öğrenmeye başlamıştım ama püf noktalara değinmeden, az buçuk herkesin bildiğini zannederek anlatıldığından çoğu zaman bu program gözümde büyüyordu. daha sonra emrah çelik’in eğitimine katıldım ve hiçbir alt yapım olmamasına rağmen püf noktalarıyla dolu ders anlatımları sayesinde kursu bitirdim. emrah bey bizlere bu programla ilgili herşeyi bizlerin kafasını karıştırmadan, en güzel şekilde öğretti.aldığım eğitimden dolayı çok memnunum.  bende bu kursa tavsiyeler ve öğrenci yorumlarıyla gelen biriydim, şimdi bu yorumları gönül rahatlığıyla ben yazıyorum.birçok kurstan daha verimli bir eğitim verdiğine inanıyorum. emrah çelik’e teşekkürler. katılacak kursiyerlere başarılar diliyorum

Tarafından Yazıldı: Selin Gökay
Peyzaj Teknikeri

 

5/5

3dmax ile bize sunduğu kitap kendisini oldukca iyi anlattığına inanıyorum sunum oldukca güzel birçok püf noktaya değiniyor kitapla biraz yol alabilirsiniz fakat eğitimle mükemmel derecede tasarımlar yapacağınıza inanıyorum yapmanız gereken sadece söyleneni zamanında yapmanızdır ve devamlı pratik yapmanızdır.sorun yasayanlarin hepsi konunun tekrarını yapmadıklarından ve konuyu unuttuklarından kaynaklanıyor.

Tarafından Yazıldı: Murad Berberoğlu
mekanik tasarım

 

5/5

emrah çelik alanında bulabileceğiniz en iyi,en dürüst,en bilgili kişilerin başında gelmektedir.hiçbir sıkıntı yaşamadan profesyonel bir şekilde 3ds max öğrenmek istiyorsanız başka adres aramayın.özellikle mimari konularda kendisine has çözüm önerileriyle işlemlerinizin süresini bir hayli kısaltacak bilgi ve tecrübeye ayrıca sahip.herşeyin başında mükemmel bir insan.emrah çelikten önce değişik kurslarda tecrübelerim oldu fakat hiçbirisi emrah hocam kadar akılda kalıcı ve pratik olamadı. ısrarla tavsiye ederim.

Tarafından Yazıldı: ABDURRAHMAN TOLGAHAN YILMAZ
END.ÜRÜNLERi.TASARIM

 

5/5

üniversite hayatımız boyunca gozumuzde buyuttugumuz,ogrenememekten korktugumuz, bir turlu ogrenmeye fırsat bulamadıgımız ama meslegimizin olmazsa olmaz programı 3dsmax. aslında bu programı dogru yerde dogru kisiden ogrendiginiz zaman korkuların bosa oldugunu anlıyosunuz.bu kadar kısa surede bole zor bir programı bu kadar rahat ve anlasılır bir dilde ogrendigim icin mutluyum cok dogru bı tercih yaptıgimı dusunuyorum.daha ilk dersten dogru yerde oldugunuzu hissediyorsunuz emrah hocama sonsuz tesekkurler 🙂

Tarafından Yazıldı: Gizem Bülbüloğlu
iç mimar

 

5/5

eskişehir ilinde autocad eğitmenliği yapıyorum. yıllar sonra, yoğun talep üzerine 3ds max işine de girmek istedim ve 3ds max dersi alacağım öğretmenler aradım. 1 sene araştırma yaptım. önce emrah hocamın kitaplarını aldım. baktım olacak gibi dvd görsel eğitim setlerini de aldım. şuan sayın hocamdan iyi olmasın çok iyi durumdayım. yeni çalışmalarını büyük merakla bekliyorum…

Tarafından Yazıldı: Emre KARACA
AutoCAD eğitmeni/Peyzaj Teknikeri

 

5/5

arkadaşlar merhaba,fazla söze gerek yok ufak bir araştırma yaparsanız bu işi en iyi öğreten sevgili emrah hocamın nekadar iyi bir eğitmen olduğunu görüceksiniz.gerek kitaplarıyla,gerek anlatımıyla bu 3ds max in duayeni diyebilirim.ben özel ders aldım hiç bilmiyordum ama daha ilk haftalardan neler yaptığınızı gördüğünüzde sizde inanamıyacaksınız.herkese şiddetle tavsiye ediyorum eğitimi ve kitaplarını.teşekkür ederim emrah hocam iyiki sizi tanımışım…

Tarafından Yazıldı: Yavuz OĞUZHAN
Tekniker

 

5/5

“yine kursun sonunda mutsuzca ayrılacağımı düşünerek bir ön yargıyla başlamıştım…bu düşüncem ilk dersin ardından yerini şaşkınlığa bıraktı…çünkü bu benim x bir kursta aldığım derslerden çok farklıydı…son derece disiplinli ve düzenli dersler …artık düşündüğüm hayal ettiğim herşeyi çizebiliyor olmak keyif ve gurur verici …bundan dolayı emrah beye çok teşekkür ediyor ve öğrencisi olmaktan mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum. 

hocam öğrettiğiniz ve bu olayın mantığını kavramama yardım ettiğiniz için her deneyimde teşekkür ediyorum …kafamda tasarladığım herşeyi yapabilmek müthiş bir mutluluk kaynağı:)teşekkürler saygılar:)

Tarafından Yazıldı: Berrin ACAR ÖZTÜRK
AÖF İşletme

 

5/5

hocamız gerçekten çok iyi..anlatımı,öğretimi çok yeterli..ve sonrası ise size kalmış..öğrenmek için pratik yapmak,ödevleri yapmak ve sonrasında da bırakmamak şart..takdir edersiniz ki emek olmadan yemek olmuyor hem hocadan ders almış hem de kitaplarını almış biri olarak emeğinize sağlık diyorum..teşekkürler..”

Tarafından Yazıldı: Esra Dayıoğlu
Y.Mimar / Yıldız Teknik Ünv.

 

5/5

emrah bey’i 3dmax ile tanıştıgım ilk günden beri biliyordum. o zamanlar gittigim  bilge bir kursta bile kendisinin kitaplarını tavsiye etmişlerdi. o kitapları adım adım ilerleyerek max’i çözdügüme inandım. fakat aradan geçen zaman sanki tüm bildiklerimi de benden almıştı. bu süre zarfında emrah bey’in kursuna katılan bir arkadaşım vardı ve çok keyifle bahsetti. ve bir sonraki döneme kayıt olunca ne demek istedigini anladım 🙂 hepimizin anlayabilecegi bir dilde bize max’i tanıtan, en gerekli detayları bize ögreten, püf noktalarını bile anlatan (ki çogu kimseler bunları kendine saklamayı tercih eder ), tüm sorunlarımızı sıkılmadan sabırla tekrar tekrar bize ogreten,  verdigi ödevler sayesinde herşey sanki beynimize kazıyan, ama bundan sonra aslında herseyin bizim çalışmamız ve hayal gücümüzde oldugunu vurgulayan, bizi bu konuda cesaretlendien bir kurs süresi yaşadım. bu meslek için çok önemli bu progamı sizden ögrrendigim çok memnunum. emrah hocam iyiki varsınız. umarım yeterli sürede sizin seviyenizde görselleştirmeler yaparım. sayenizde inanıyorum! emeklerinize saglık.”

Tarafından Yazıldı: NAZLI ERDiN
Mimar

 

5/5

emrah bey in eğitim setlerini izledim. Açıklarımı kapatmamı sağladı. emrah bey in emeğine sağlık.”

Tarafından Yazıldı: Timur yayla
Serbest

 

5/5

emrah hocayı arkadaş tavsiyesi ile tanıdım. 3ds max her zaman korkulu rüyamdı.özellikle benim yaş grubumdaki insanların (42). ama şimdi korkusuzca bilgisayar başına geçmenin mutluluğunu yaşıyorum. kursdan çok memnun kaldım. emrah hoca son derece akıcı bir dille dersleri anlatmakta, her soruya ilgiyle cevap vermektedir.gelmek isteyen herkese tavsiye ederim.kitaplarla da ders de anlatılanları daha da pekiştirebilirsiniz. zaman geçse de kitaplar sayesinde hemen hatırlayabiliryorsunuz. emrah hoca üstüne düşeni fazlasıyla yapıyor. gerisi bize kalıyor. özellikle verilen dersleri çalışmak ve bol bol pratik yapmak.hocama tekrar çok teşekkür ederim. kursa katılacak arkadaşlara başarılar diliyorum. iç mimarnilüfer güneş:)”

Tarafından Yazıldı: Nilüfer Güneş
İç Mimar/ Mimar Sinan Üniversitesi

 

5/5

3ds max programı konusunda yaptığı çalışmalar(kitapları, eğitim setleri) nedeniyle teknik açıdan çok iyi olduğu için emrah çelik hocayı seçtik.meslek gruplarına göre bilgili olduğu ve en yalın şekilde anlatımı.bütün sorularımıza bizi öğretene kadar cevap vermesi.kurs sonucunda öğrencilerin memnun ayrılmasına verdiği önem.emrah hocadan kurs alma kararımızın çok isabetli bir karar olduğunu gördük.programı bize sabırla öğretmek için uğraşan sayın emrah çelik hocamıza teşekkür eder saygılar sunarız. seher yılmaz ve çalışma arkadaşları kastamonu:)”

Tarafından Yazıldı: SEHER YILMAZ MİMARLIK
MiMAR G.Ü.M.M.F

 

5/5

yaklaşık iki senedir max kullanıcısıyım. emrah hocamın kitap ve dvdlerinden yararlandım. ancak çözemediğim birkaç konu vardı. en iyi çözümün emrah hocamızdan kurs almak olduğuna karar verdim. hocamızın tavsiyesiyle sıfırdan eğitim almaya başladım. bildiklerimi tekrarlamak ve yeni şeyler öğrenmenin yanı sıra çözemediğim konular da yavaş yavaş 6 haftalık süre zarfında ortadan kayboldu. akıcı ve anlaşılır ders anlatımı, sorularımızı cevaplandırması, hoşgörüsü için hocama teşekkür ediyorum. emrah çelik hocamızı hem insan hem öğretmen olarak tanıdığım için çok mutluyum.”

Tarafından Yazıldı: Beyhan BAYHAN
Mimar
https://www.sanalmimarlikhizmetleri.com/

 

5/5

meraba.. ben 2008 kitabını almıştım sonrada eğitim setini aldım.. bi türlü gerçekçi yapamıyodum tam vraye geçiyim derken bu eğitim seti sayesinde canlı renderlar almaya başladım.. teşekkür ediyorum çok sade anlatım olmuş emeginize sağlık.. iyi çalışmalar”

Tarafından Yazıldı: Fatih Erdal
inş. teknikeri

 

5/5

3ds max eğitim setleri olan 3 eğitim paketini satın aldım. tek kelime ile harika ve yalın anlatım olmuş gerçente teşekkürler.  başarılarınızın devamını diliyorum.”

Tarafından Yazıldı: Arda ÖZKESKIN
Anadolu Üniversitesi

 

5/5

emrah hocam max öğrenmek için kursa gittim hiçbir faydasını göremedim verilen eğitimden.ancak sizin eğitim setlerinizi aldım ve kur su evime getirdim ve çok iyi sonuçlar almaya başladım çok güzel bir anlatım tarzınız var çok önemli noktaları çok yalın bir şekilde kafa karıştırmadan anlatıyorsunuz.gerçekten harika bir  iş başardınız devamını bekliyoruz süpersiniz hocam.”

Tarafından Yazıldı: Orhan Yılmaz
teknik öğretmen

 

5/5

mükemmel ders işleyişi ve güzel anlatımıyla sıfırdan gidip , şuanda iç mekan ve mimari cizim yapabilmem emrah çelik sayesinde oldu , onun için saygı ve sevgi çerçevesi içinde sevgilerimi iletir , kursta bana gösterdigi emek için teşekkür ederim.. iyi günler emrah hocam..”

Tarafından Yazıldı: Ender Kahyaoglu
Endüstriyel Tasarım / Haliç ÜNiV.

 

5/5

emrah hocam elinize kolunuza sağlık… bu hazırladığınız eğitim setini , iç mekan tasarımı kitapını ve max 2011 kitabınınızı aldım .. alırken tereddütteydim acaba verdiğim ücrete değecek şeyler mi diye.. sadece eğitim setini bitirdim ama tamamen birebir yaptım sizinle bir.. ve helal olsun diyorum ne diyim .. gerçekten mantığıyla herşeyiyle öğrettiniz max i.. bu da sizin sayenizde .. çok çok teşekkür ederim , emeğinize sağlık fazlasıyla hakediyorsunuz.. :)”

Tarafından Yazıldı: Papatya Karataş
Süleyman Demirel Üniversitesi Mimarlık

 

5/5

sevgili emrah çelik benim korkulu rüyamı sona erdirdi. bunca yıllık tasarımcı kimliğimin hep eksik bir yönü vardı. o da tasarımlarımı kimseye anlatmak ve çizdirmek zorunda kalmadan kendi kendime 3. boyuta aktarabilmekti. emrah hocamın derslerinden max öğrenmenin bir ayrıcalık olduğunu açıkça söyleyebilirim. daha önceki hiçbir denememde programa bu kadar hakim olduğum olmamıştı. birebir alınmış sadece 11 derste bitmiş bir kurs ile programa tamamen hakimete ve istediğimi yapabilecek özgürlüğe ulaştım. kendisinin beyefendi kişiliği , konuyu bildiği kadar ne şekilde anlatacağını da biliyor olması , gerektiği ölçüde ciddiyeti ve derslerine olan sorumluluk bilinci için sonsuz teşekkür ediyorum. bir işin hakkını vermek bence budur. 

Tarafından Yazıldı: Mete Övür
Shape Architecture
http://www.shapemimarlik.com/

 

5/5

merhabalar, emrah hocadan 3 farklı eğitim almış birisi olarak yazıyorum bu yorumu.ve emrah beyi iş hayatımda ki gelişimimde kilit isim olarak görüyorum.ilk dersten itibaren ortaya çıkan sonuçlara şaşırırken,son derse gelindiğinde ise iyi bir 3d max kullanıcısı olarak oradan ayrıldığınızı göreceksiniz.kendisine teşekkürü bir borç bilirim.hiç tereddüt etmeden herkese tavsiye ediyorum..”

Tarafından Yazıldı: Gamze Dönmez
Restoraston / Zonguldak Karaelmas Uni.

 

5/5

emrah beyden ders almadan önce max çizimi yapanların üstün güçlerinin olduğuna inanıyodum ama emrah bey bir kere daha doğru kişi ve doğru adresten alınan her bilginin en iyi şekilde aktarıldığını kanıtlamış oldu benim korkulu rüyamı sona erdirdiği için sonsuz tşk ederim.”

Tarafından Yazıldı: Özlem DURUCU DOĞRUL
iç mimar

 

5/5

selamlar, ben emrah hocamın kitaplarından ve dvd lerinden ders alarak 3ds max öğrendim.kursa gitmedim sadece bunlar bana yeterli oldu tabi bazı eksiklerim olabilir ama sorun değil bir sorunum olduğunda hem kitap hemde dvd lerim elimin altında. emrah hocamıza çok teşekkür ediyorum emeğine sağlık hocam.:):):):)”

Tarafından Yazıldı: Coşkun Köklü
fuar stand tasarımcısı

 

5/5

ben emrah hocamızın  egıtım dvdsini aldım dıs mekan gercekten de cok faydası dokundu. bana ufkumu actı dıs mekan dvdleri  herkese siddetle tavsiye ediyorum basarılar dılerim emrah hocam baska dvd egitim setlerinizi bekliyorum heyecanla…”

Tarafından Yazıldı: Leyla Demir
restoratör

 

5/5

profesyonelce yazılmış kitap ve eğitim cd’leri ile max eğitimimi tamamladığımda daha önce gidip bir şey öğrenemeden bitirmiş olduğum kursun pişmanlığını yaşadım.özellikle kitapta yer alan pratik ve anlaşılır bilgiler kurstan sonrada eğitimimi pekiştirmem de yardımcı oldu.ayrıca ders anlatırken uyumama izin vermemeside cabası tabiki 🙂 kesinlikle tavsiye ederim..ve yardımcı olduğu için çok çok teşekkür ederim :)”

Tarafından Yazıldı: Serap Konuk
Restoratör/Ege ünv.

 

5/5

öğrenciyken arkadaşlarımdan hep emrah çelik ismini duydum fakat zaman bulup bir türlü katılamamıştım kurslara. iş hayatına başladığımda 3dsmax in ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu görünce geç kalmışlığımı telafi etmek istedim ve emrah hoca ile kursa başladım. ilk başta yapabilir miyim, 6 hafta çok kısa bir zaman diye düşünsem de endişelerimin yersiz olduğunu anladım. son derece akıcı ve anlaşılır olarak bir anlatımı var emrah hoca’nın ve tüm sorularınıza cevap bulabiliyorsunuz. az kişi olmanın avantajı da bu sanırım, hatalarla ve sorularla birebir ilgilenebilme.. kitapla birebir gidildiği için takıldığım yerlerde problemleri kitaptan çözebilmek de büyük bir artı oldu benim için.. 3dsmax i gerçekten öğrenmek isteyenler için doğru adresin emrah hoca olduğunu düşünüyorum..”

Tarafından Yazıldı: Aslı Güder
İç Mimar/Maltepe Üniversitesi

 

5/5

3dmax. kursuna gitmeye karar vermeden önce programın zor olduğunu defalarca duymuştum. ama görüyorum ki o kadarda zor değilmiş. bunda en önemli etken hocanın mesleğinize uygun şekilde akıcı, hafızada kalıcı, ve sıkmadan anlatması olduğunu emrah hoca sayesinde anladım. mimar veya iç mimar iseniz  emrah çelik ten kurs almanızı kesinlikle tavsiye ederim.  not: emrah hocam verdiğiniz ödevleri takip etmenizden dolayı yıllar sonra öğrenci psikolojisini tekrar yaşadım.:)”

Tarafından Yazıldı: Serdar UÇAN
Mimar\Yıldız Teknik Üni

 

5/5

dün itibariyle 3d max kursumuzu bitirdik, başlangıçta açıkçası şüphelerim yok değildi bu programı kullanabileceğime dair, ama şu an gönül rahatlığıyla diyebilirim ki 3dmaxi kendimce iddialı bi şekilde kullanabiliyorum, bu seviye gelmemizi sağlayan emrah hocamıza ne kadar teşekkür etsek azdır, kendisinin kurs programını kesinlikle tavsiye ederim, umduğunuzun çok daha fazlasını öğreneceğinizden şüpheniz olmasın”

Tarafından Yazıldı: Emre Gün
İnşaat Müh

 

5/5

emrah hocamla ilk kez yazmış olduğu kitaplarla tanıştım. sonradan kitaplardan öğrendiklerimi hocamdan almış olduğum derslerle pekiştirdim . burdan kendisine saygılarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum . herkese söylediğimi buradanda tekrar ediyorum ; ‘ 3d max normalde öğrenmesi zor bir program ama emrah hocayla kolay:)”

Tarafından Yazıldı: Emrah Bayindir
İç Mimar

 

5/5

bildiğini anlatabilmek her eğitimcinin yeteğini değildir.bilmek başka birşey bildiği,uzman olduğu konuyu karşı tarafı sıkmadan anlatabilmek başka birşeydir.hem bilip hem de bildiğini güzelce sıkmadan anlatan emrah hocama teşekkür ederim.  🙂 “

Tarafından Yazıldı: Mustafa Gürel

 

5/5

6 haftalık başarılı bir kurs süreci sonrasında istediğiniz düzeyde modelleme yapabiliyorsunuz,daha ilk haftadan bina modellemeyi öğrendim,emrah hoca en pratik en kolay yoluyla bu işi öğretiyor .kitaptan verilen uygulamlarla da pekişiyor biz çok memnun kaldık herkese tavsiye ederim:) “

Tarafından Yazıldı: Hande Sayi
mimar maltepe üni

 

5/5

3ds max öğrenmek benim için bir hayaldi aklım almazdı o kadar gerçekçi sahneler nasıl hazırlanırdı ayırt etmekte bile zorlanırdım.3ds max kıvılcımı içime düştüğünde sorular daha da büyüyordu benim için.ta ki emrah hocamın kitap ve eğitim setleri ile tanışana kadar.emrah hocamın öyle bir anlatım tarzı vardı ki öğrenmemek imkansızdı.3d max i öğrenmemde ban büyük kolaylıklar sağlayıp başım sıkıştığında yardımını esirgemeyen emrah hocama sonsuz teşekkürler”

Tarafından Yazıldı: Samet KOYUNCU
peyzaj mimarlığı öğrencisi/E.A.Ü

 

5/5

ben 3d max öğrenmek istediğimde çok araştırdım. çok kişiye ulaştım. bana gösterilen yön hep aynı taraf oldu emrah çelik… hocamın amacı geyet açık 3d max i öğretmek. yazdığı kitaplar oluşturduğu dvd ler tek amacın bu olduğunu gösteriyor açık ve net. ben bu program için uzak bir sektördeyim ama bu programla yapılanları görünce hayran kaldım öğrenmek istedim. sektöre bu kadar uzak iken emrah hocadan öğrendiklerimle ve üzerine biraz pratikle yapamayacağın şey yok. önceden bakardım 3d max ile çizilenlere nasıl yapıyorlar da bu kadar güzel oluyor. şimdi diyorum ki ne var bunda bende yaparım diyebiliyorum. bundan dolayı her kuruşuna değer bu kurs için teşekkürler emrah hocam…”

Tarafından Yazıldı: Fatih KiRPiTCi
Makina Ressamı

 

5/5

iki seneden beri gitmek istediğim emrah çelik in max kursunu nihayet bitirdim :))  benim için 10 numara bir eğitim oldu. eğitim cd leride, kitapta 10 numara. kurs arayan arkadaşlara tavsiye ederim. emrah hocadan daha iyi max kullanan varmıdır bilmem ama daha iyi max anlatan bir hoca yoktur.  hocaaam çok sağolun..”

Tarafından Yazıldı: Serhan Uzun
Mobilya Dekorasyon

 

5/5

merhabalar.büyük bir zevk ile 3ds max ile görselleştirme kitabınızı bitirdim ve hemen ardından 3ds max ve mental ray kitabınızı aldım.akşamı sabırsızlıkla bekliyorum.umarım sayenizde bu programı öğreneceğim.tabi birde zaman denk gelirse kursunuzu almak isterim.”

Tarafından Yazıldı: Şafak Kabakçı
Öğretmen

 

5/5

emrah çelik hocamın; 3dsmax ile görselleştirme, iç mekan uygulamaları kitaplarını ve dış mekan uygulamaları dvd’sini almakla 3dsmax ile ilgili çok şey öğrendim. örnek uygulamalar bana bir fikir kaynağı oldu. 3dmax öğrenmek isteyen herkese tavsiye ederim.”

Tarafından Yazıldı: Ersan Sakar
S.D.Ü.

 

5/5

3dsmax ile ilgili birçok sıkıntımı emrah çelik üstadın dış mekan dvd si ile çözme şansım oldu..tek kelimeyle kusursuz bir eğitim..sevgili emrah hocamın yeni dvd lerini dört gözle bekliyorum…”

Tarafından Yazıldı: Ahmet Karagül
tasarım/ dokuz eylül

 

5/5

emrah hocanın kurs verdiğini netten tesadüfen gördüm.iyiki de görmüşüm. emrah hocanın kursu süre olarak, diğer kursların  nerdeyse yarısına denk gelmesine rağmen bu tip  kurslara giden birçok arkadaşımdan daha iyi render aldığımı düşünüyorum.:) 3dsmaxı açınca artık  korkmuyorum zevk alarak modelle yapıyorum ve bunu emrah hocama borçluyum…”

Tarafından Yazıldı: Halim Bulut
ytü mimarlık

 

5/5

kurstan çok memnun kaldım. özellikle kitapla paralel gitmesi evde çalışırken kolaylık sağlıyor. kitabı yazan da emrah bey’in kendisi olduğu için kurs ile kitabın dilleri aynı. dolayısıyla evde tekrarlarken kursa öğrendiklerimizin tam olarak aynılarını kitapta bulup, yabancılık çekmiyoruz. kursa başlarken hiç bir şey bilmezken, şu anda modelleme yapabiliyor, bir mimari projeyi 3 boyutlu hale getirip gerçeğe yakın renderlar alabiliyorum. 3dmax o kadar da zor bi program değilmiş canım 🙂 yada öğretmenimiz çok iyiydi desem daha doğru olacak sanırım.”

Tarafından Yazıldı: Mert Özatak
YTÜ/Makiina

 

5/5

3dmax ogrenememekten cok korkuyodum , daha oncesınde 2 ayrı kurumsal fırma d egıtım gormeme ragmen bır turlu basarıya ulasamadım . ancak emrah celık hocam dan aldıgım 3dmax egıtımı bana kendıme olan guvenımı gerı kazanmamı sagladıgı gıbı ıs bulmam da da cok faydalı oldu . tekrar tesekkur ederım.”

Tarafından Yazıldı: Seda İmamoğlu
İç Mimarlık/Maltepe Üniversitesi

 

5/5

bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine emrah hoca ile tanıştım. 3d maxı herzman gözümde büyütmüşümdür çünkü farklı kurslara giden arkadaşlarım maxı bir türlü öğrenemediklerinden yakınıyordu.inanın suanda geldiğim duruma ben bile inanamıyorum. kurs bittiğinde tek başıma bir proje yapacak duruma gelmiştim.dersleri kaçırmamak, derste yapılanları evde tekrar etmek ve takıldığım yerlerde kitaptan ve emrah hocadan almış olduğum destek yeterli oldu benim için.haayatımın her yerinde karşıma çıkacak olan 3d maxı benim bir parçam haline getirdiğiniz ve için size çok teşekkür ediyorum….”

Tarafından Yazıldı: Sedef Özeskici
İç Mimarlık/Maltepe Üniversitesi

 

5/5

emrah çelik’i internetden 3ds-max dış mekan uygulamaları adlı eğitim seti videosu  tanıtım reklamını görerek tanıdım. tanıtım videosunu izlediğimde bu ürünü almaya karar verdim. birçok ders izlemiş olarak bu derece akılda kalıcı ve düzgün anlatıma sahip bi ürünle karşılaşmamıştım. emrah hocanın emeğine sağlık. eksiklerimi çok büyük ölçüde giderdim.”

Tarafından Yazıldı: Hazar Köse
Mimar/Azerbaycan Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi

 

5/5

emrah hoca ile okulda 3d max dersine giren hocamızın önerdiği kitapları ile tanıştım.3d max kursuna gitmek istediğimde ise bu işin ‘kitabını yazmış’ üstelik bu kitaplar türkiye’de en çok okunan 3d max kitapları olmuş bir eğitmen dururken başka bir kursa gitmenin anlamsız olduğunu düşündüm.şimdi ise çok iyi bir karar verdiğimin farkındayım.emrah hoca’nın kursunda verdiği her bilgi o kadar değerli ve özüne inilmiş bilgilerdi ki,dersin 10 dk sını kaçırmaktan bile korkarak sıfır devamsızlıkla kursu bitirdim.3d max programını ürkütücü bulanlar emrah hoca’nın tekniği ile ne kadar kolay ve zevkli bir program olduğunu görecekler ve kurs bittiğinde bu konuda kendilerine güvenebilecekler.bütün arkadaşlarıma tavsiye ettim,onlar da çok memnun.herkese tavsiye ederim:)”

Tarafından Yazıldı: Gizem Gökay
Mimarlık Öğrencisi/ Maltepe Üniversitesi

 

5/5

okulda 3dsmax eğitimi almaya başladım bişey öğrenmek bi yana bir sürü soru işareti kaldı kafamda..önce emrah hocanın kitabını aldım ve çok beğendim.. sonrada kursa yazıldım.. çok kısa sürede en gerekli komutlarla bu prgramı şuan itibariyle kullanabilmekteyim.. vaktiniz olmadığını düşünüyorsanız ve gerçekden öğrenmek istiyorsanız.. pişman olmayacağınız bir kurum kesinlikle tavsiye ediyorum..”

Tarafından Yazıldı: Elif
Işık Uni. Mimarlık Öğrenci

 

5/5

ben birçok çizim programı öğrendim 3ds max programını emrah hocadan ögrendim. max bu programların en zoru olarak biliodum. ama tüm samimiyetim ile söylüyorum, en kolay ögrendiğim program max. hiç zorlanmadım emrah hoca sayesinde. çok kısa sürede max i öğrenip kullanabildiğim için emrah hocama çok teşekkür ederim… “

Tarafından Yazıldı: Esra Ay
içmimar / yaşar ünv

 

5/5

3ds max ilk kursla basladım. ve bu programı asla öğrenemem demiştim emrah celik 3 dsmax kitap ve dıs mekan görselleştirme dvdlerini alıncaya kadar… gercekten çok iyi kaynaklar artık 3 ds max kullanabiliyorum. elinize sağlık. 3 ds max dış mekan uygulamalarının devamını bekliyorum. iyi çalışmalar. “

Tarafından Yazıldı: Aysegul AKKURT
tekniker

 

5/5

merhaba, eğitim seti aldım ve set gerçekten harika anlatım gerçekten güzel… ihtiyaçlara karşılık veriyo, modellemede yeni bir çok teknik öğrendim… kısacası mükemmel bir set arkadaşlar.. “

Tarafından Yazıldı: Gökhan TAŞTAN
İnşaat Teknikeri / Cumhuriyet Üniversitesi

 

5/5

merhaba arkadaşlar, bende emrah hocanın son öğrencilerinden biriyim,kısa ve öz bende birşeyler eklemek istedim. emrah hocanın en güzel özelliği ki bana göre bir eğitmende çok önemli bir unsur,anlatım tarzı , sade,sıkmadan ve üzerine basa basa. bende emrah hocaya internetten ulaştım,okuduğum yorumlardan ziyade diğer kurslardakinin aksine ,dersleri bire bir kendisi vermesi ve başarılı geçmişi karar vermemde etken oldu.iyikide seçmişim. son olarak sizde araştırma aşamasında ve kararsız iseniz kesinlikle emrah hocamı kaçırmayın derim,bu programı öğrenmek istiyorsanız bunu en iyi emrah çelik’le yaparsınız. hocama ilgi, alaka ve hoşgörüsünden dolayı teşekkür ederim.:)”

Tarafından Yazıldı: YUSUF AYDIN
iNşAAT TEKNıKERı-ANKARA ÜNiVERSiTESı K.M.Y.O.

 

5/5

3d max programı, mesleğimin olmazsa olmazlarından biri haline geldiğinde net ortamında küçük bir araştırma yaptım ve emrah çelik bana en güven veren adres oldu… kursa başladıktan sonrada anladımki en doğru kararı vermişim… bukadar komplike bir program ancak bukadar yalın ve net anlatılabilirdi… bu konudaki doğal yeteneği, ve eğitimci olarak samimi ilgisi, kısa zamanda programın ana kurgusunu çözümleyip, sonuca ulaşmamızı sağladı… ayrıca yazım dilide tıpkı ders anlatımı kadar yalın ve başarılı olan emrah çelik 3ds max kitabı herzaman elimizin altında bilgileri tazeliyecek bir kaynak olarak kusursuz bi eser… teşekkür ederiz emrah çelik..”

Tarafından Yazıldı: Nevbahar Kıran
iç mimar / k.t.ü.

 

5/5

okuldan bir arkadaşım sayesinde emrah çelik le 3dmax e başladık. sıkıcı olmayan ders anlatımları ve doğru anlatım metodu sayesinde bu programı kolayca ve eğlenceli şekilde öğrenmemi sağlayan emrah çelik e çok teşekkür ederim. kısa süre içinde öğrenmek isteyen tüm arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim…”

Tarafından Yazıldı: SENGÜL Eroğlu
Mimar / TC MALTEPE ÜNıVERSıTESı

 

5/5

3d max i asla öğrenemiyeceğimi düşünüyordum emrah hoca sayesinde 10 derste ileri seviyede ögrendim…hiç gereksiz detaylara girmeden max gibi zor bir programı bana sevdirip kullanma imkanı sağladı..herkese şiddetle tavsiye ederim..”

Tarafından Yazıldı: Kübra Tatar
Mimarlık /Haliç Üni.

 

5/5

emrah hoca ile beraberliğimiz 3ds max konusunu tamamen rafa kaldırdğım bir günde, internette 2008 kitabı için yapılan bir yorumla başladı hemen kitabı sipariş ettim ve daha önceki kitabımı 1 ayda 20 syf okuyamamışken emrah hocanın korkutmayan aksine basite indergeyen anlatımı sayesinde kitabı 10 günde bitirmemla başladı ve hemen mental ray kitabını aldım bitirdim ve arkasından kursa yazıldım ve çok şükür 2 ay önce bana inanılmaz gelen çizimler şimdi gözümde 2. sınıfa düştü  kursu veya kitabı düşünen arkadaşlara tavsiyem bir kitapla ne olur veya 5 haftalık eğitimle ne olur demeyin benimde çelişkilerim vardı fakat inanki hepsi yersiz kuruntularmış çünkü eğitimin sonunda gerçekten çok büyük bir birikimle ayrılıyorsunuz. “

Tarafından Yazıldı: İbrahim ÇELİK
Sakarya Üni/ İnşaat Müh.

 

5/5

merhabalar…  3dmax eğitimi için birçok yer bakmama rağmen aldığım tavsiyeler üzerine emrah hocanın kaliteli eğitimine karar verdim ve hiç pişman olmadım…  bilgilerini sürekli güncel tutması, öğrenciye bu bilgiyi aktarması ile birlikte  sıkıcı olmayan tavrı ve üslubu sayesinde akıcı 6 hafta geçirdim…  sayenizde 3d sunumlarımda çıtayı yükselttim diyebilirim..isminizin, sertifika ile eşdeğer hale gelmesi, kitapları ve cd leri bu eğitimin kalitesini hissettiriyor… düşünen herkese şüphesiz tavsiye edebilirim..  emrah hocam çok teşekürler. 🙂 “

Tarafından Yazıldı: Adem ÖZTÜRK
Mimar

 

5/5

herkese selam,  emrah hocayı internette yaptığım geniş bir araştırma sonucu buldum. web sitesini ziyaret ettiğimde şimdi benim gibi buraya yorum yazan arkadaşların yazdıklarını okudum. herkes çok metediyordu bende bardır bunda bi keramet diyerek gelip kursa kaydoldum..;) iyikide kaydolmuşum. 5 hafta gibi kısa bir sürede o sitelerde bakıp imrendiğim renderları şimdi kendim yapabiliyorum.. emrah hoca bilgisiyle, anlatım tarzıyla, bizlere yaklaşımıyla dört dörtlük bir eğitimci. sizlere tavsiyem 3dmax öğrenmek istiyorsanız boşuna vakit kaybetmeyin ve hemen emrah hocayı arayın, bu sayfada yorum yapan bunca insanın bir bildiği vardır elbet!!   herkese başarılar diliyorum. “

Tarafından Yazıldı: Özgür Topkan
Bilgisayar Mühendisi

 

5/5

merhabalar,  3ds max eğitimini iyi bir yerde almak için çok araştırma yapmıştım.bu araştırmalara ve tavsiyelere dayanarak emrah hocadan eğitim almayı çok istedim.herkes gibi ilk görüşmeye gittiğimde benimde kafamda soru işaretleri vardı.benim gibi kafasında soru işaretleri olan herkese tavsiye edebileceğim tek adres emrah hocamdır. 5 hafta gibi kısa bir sürede bu programı öğrendim.ayrıca anlatım tarzını,tüm öğrencileriyle birebir ilgilenmesini ve yanıtsız tek bir soru dahil bırakmamasını takdir etmek gerekir.bunların yanında kurs süresi bitse de her zaman sorularınızı yanıtlar ve öğrencilerini kurs bitti diye asla bırakmaz.ben aldığım bu eğitimden çok memnun kaldım.kendı arkadaşlarımda dahil herkese başka yerlerde boşuna vakit kaybetmeyip en iyi yerde  öğrenmelerini tavsiye ediyorum. dün kendi okulumun kütüphanesinde emrah hocamın kitabını gördüm ve duygulandım:) emrah hocanın öğrencisi olduğum için gurur duyuyorum.  ve hocam size tüm emekleriniz için çok teşekkür ediyorum…”

Tarafından Yazıldı: Handan FINDIK
Peyzaj Mimarı

 

5/5

merhaba arkadaşlar, bende emrah hocanın son öğrencilerinden biriyim.. herkes gibi önce internet araştırması daha sonra arkadaş tavsiyesiyle emrah hocaya ulaştım. ilgisi için tekrar teşekkür ederim.  kursla ilgili söylemem gerekenlerden biri hatta en önemlisi, kursa gelenlerin tamamının bir veya birkaç kişiden aldıgı tavsiye ile emrah hocayı seçmesidir. ki bence önemli bir nokta.   diğer husus araştırdıgınızda sizde göreceksiniz ki çok daha uzun ders saatleri vaadeden fakat sizi sonuca ulastırmaktan uzak birçok kurs var piyasada ve yanlış yönlendirme sonucu programdan soğumanıza hatta kendinizi yetersiz görmenize bile neden olabilir.  yoğunlaştırılmış ders gibi görünen, kısa süre icerisinde programa gerçekten hakim olabiliyorsunuz.. ayrıca yorumlara bakılırsa istanbul dışından da oldukça fazla öğrencisi var emrah hocanın. buda söylediklerimi kanıtlıyor.  herkese okul ve çalışma hayatında başarılar diler, emrah hocama da teşekkür ederim.”

Tarafından Yazıldı: Emrah BAYDEMİR
TEKNiKER/KOCAELi ÜNi.

 

5/5

herkese merhaba; 3ds max adlı programdan çok çektim.üniversite 2. sınıftaydım taksim’de bir kursa gittim.kurs bitiminde geometrik şekiller çizip onları hareket ettirmeyi,döndürmeyi ve büyütüp küçültmeyi öğrenmiştim.bu programla çizilebilen sahneleri görüpte benim bunları yapabiliyor olmamam çok üzücüydü.daha sonra yılmayıp 3. sınıfta bakırköy ‘ de çok iyi bir yer diye bilinen kurumsal bir şirkette ( emrah hocamın kitaplarının okutulduğu bir kurs) tekrar 3ds max kursunda buldum kendimi.3 ay süren bu son derece gösterişli dersliklerde işlediğimiz kurstada malesef geometrik şekillere malzeme kaplamayı öğrendim.(ama şuan da ona malzeme bile diyemiyorum renk vermek diyelim) daha sonra okulum bitti ve ben artık bende bir sorun olduğunu düşünerek 3ds maxtende vazgeçtim.işe girdim ve 3ds max kullanmıyordum.bir gün bir arkadaşım emrah hocanın kursunu tavsiye etti bende bir de orayı denemek için kursa katıldım.kursun 2. gününde binalar çizip hayatımda hayal edemediğim renderları almaya başladım.kursu tamamladım ve şuan da profesyonel düzeyde renderlar alıyorum.sorun bende değil kurslardaymış:)) emrah hocama çok teşekkür ediyorummm.hayatım boyunca bana mesleğimde çok büyük katkı sağlayacak bu programı emrah hoca sayesinde öğrendim.herkese emrah hocanın kursunu tavsiye ediyorummm.kesinlikle 3ds max için türkiye ‘ de tek adres. “

Tarafından Yazıldı: HANDE ÖZMERAL
MiMAR

 

5/5

arkadaşlar merhaba, öncelikle emrah çelik hocamın yaptığı bu başarılı hizmetinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum.iç mimarım benim işimde müşterimizle belli bir aşamadan sonra anlaşma dilimiz  görseller üzerinden olmak zorunda bunuda rengiyle dokusuyla gerçekçi bir şekilde hazırlamamızı sağlayan program 3 ds max  bu  programı okul yıllarında kurcalayarak ve bilen arkadaşlara sorarak belli bir seviyeye getirdim, ama yeterli değildi. 3 ds max programıyla ilgilenen bir meslektaşımın tavsiyesiyle emrah çelik hocamın kitaplarına ulaştım ve denildiği gibi karmaşık ve zor olan bu programı hocamın ayrıntılı ve anlaşılır bir şekilde hazırladığı kitabından çalışarak sunum yapabilecek duruma geldim ( kolay değil  sabır ve pratik şart ) emrah hocamın kitapları benim için çok  başarılı bir öğretmen olmuştur … saygılarımla”

Tarafından Yazıldı: Beytullah Şimşek
İç Mimar

 

5/5

merhabalar, öncelikle bu kursa başlamadan bir arkadaşımdan duymuştum 3ds max proğramını ve içeriğini. söve imalatı ve uygulaması yaptığımız için müşterilerimiz yaptığımız ürünleri binasında görmek istiyorlardı. bende kurs için araştırmaya başladım. internetten emrah hocaya ulaştım. kursa başlamadan önce içimde şüphelerim vardı acaba öğrenecekmiyim,öğrendiklerim bana ve işimle ilgili yararı olacak mı diye. ama kursa ilk başladığımda anladım ki 3ds max proğramını öğrenmek için doğru adrese gelmişim. emrah hocanın ders anlatımı çok açıklayıcı ve sade. sorularınız cevabını hemen buluyor. emrah hoca proğramı size sevdiriyor. öğrendikçe proğramın ne kadar değerli olduğunu anlayacaksınız. kendinizi eğitime odakladığınızda öğrenmeme gibi bir sorununuz kalmıyor. 3ds max proğramı hakkında internette araştırma yapan arkadaşlara sesleniyorum boşuna internette saatlerce araştırma yapmayın doğru adres emrah çelik. hocama eğitim hayatı boyunca başarılar diliyorum. saygılarımla”

Tarafından Yazıldı: Nurullah Güven
dış cephe uygulaması ve söve imalatı

 

5/5

hiç abartmıyorum emrah çelik’in kitabı rönesans gibi,devrim yaratan bir kitap oldu.mesleğime damgasını vurdu desem yeri var .bir çok kursa gittim ve bi kaç kişiden ders aldığım halde sonuca ulaşamıyordum.bu kitap sayesinde çok çok kolaylaştı.net,sade ve pratik anlatımı ile mükemmel bir kitap.tebrik ediyorum.kesinlikle tek tavsiyem emrah çelik.saygılarımla…”

Tarafından Yazıldı: Özcan Salıcı
iç mimarlık

 

5/5

3d max öğrenmek istiyorum nerden başlamalıyım diyorsanız tek adres emrah hoca diyebilirim. bulunduğum şehirde kurs olmadığından araştırmalarım sonucu emrah hocaya ulaştım hiç düşünmeden ilk kurs dönemine katıldım. kursa başlamadan önce programı karıştırmaktan öte bilgim yoktu ama kurs bittikten sonra iyi bir seviyeye geldim. zamanla öğrendiklerimizi uyguladıkça daha iyi seviyeye geleceğime inanıyorum.o hiç sıkmayan kısa yoldan sonuca ulaştıran ders anlatımıyla karışık gibi görünen 3d max programının aslında hiç karışık olmadığını anlayacaksınız. bu programı öğrenmenin tek yolu olmayabilir ama en kısa yolu emrah çelik’tir benim için. gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı emrah hocama çok teşekkür ediyorum. 3d max gibi karmaşık bir programı hiç kafanız karışmadan öğrenmek istiyorsanız zaman kaybetmeyin.”

Tarafından Yazıldı: Mert ÜNDÜCÜ
Grafiker

 

5/5

herkese mehaba sn.hocam zaten günler öncesinden bekledigim bir dış çephe çalışması idi, 3ds max dış mekan uygulamaları dvd gerçekten çok iyi bir eğitim olmuş en ufak ayrıntıyı bile pas geçmemişsiniz emeğinize saglık bu çalışmaların devamını bekliyoruz hocam. saygılar…”

Tarafından Yazıldı: Adem Tahal

 

5/5

merhabalar. ben bundan ortalama 3 ay önce emrah hocamın 3d max ile görselleştirme kitabı ile başladım max öğrenmeye. ve kitap sayesinde belli bir aşamaya kadar geldim. ne nasiptirki belediyemiz bünyasine bağlı bir şirkette 3d max kullanıcısı olarak işe alındım fakat her ne kadar kitap yardımı ile belli seviyeye gelsemde profösyönel olarak eğitim alma ihtiyacı duymakta idim.ve bu konuda en doğru eğitimi 3d max üzerine kitap yazan bir hocadan almam gerekli olduğuna karar verdim çünkü biliyorumki çoğu kurs merkezi emrah hocamın yazmış olduğu kitaplardan ders anlatmaktadır. şirketiminde müsadesi ile eğitimi almak için emrah hocamla görüştüm. ve en doğru secimi yaptığımı eğitim bittiği zaman anlamış oldum. sadece 15 günde ihtiyacım olan mimari görselleştirme konusunda kafa karıştımadan işi uzatmadan ve en pratik yollarla öğrenmiş oldum. ayrıca kimse bir işin kolayının nasıl yapıldığını öğretmek istemezken tam tersine emrah hocam sadece kolay yollardan ama zor yoldandan nasıl yapıldığını göstererek eğitim verdi. hocam sayesinde sadece 15 günde 3d max gibi zor bir proğramı ileri seviyede kullanan bir kullanıcı haline geldim. hem şahsiyeti ile hemde bilgisi ile abartmıyorum dört dörtlük olan hocama binlerce teşekkürü bir borç biliyorum. çünkü ben şu anda ekmek paramı hocamın yazdığı kitap ve verdiği eğitim sayesinde kazanıyorum. eğer eğitim almak için kime gitsem diye düşünen arkadaşımız varsa bence tek tercih emrah çelik olmalıdır. herkese başarılar diliyorum”

Tarafından Yazıldı: Yusuf Çetin
Bilgisayar Donanım

 

 

5/5

merhaba arkadaşlar. bu programı sadece kurcalayarak öğrendim ve belli bir seviyeye geldim. bilindiği üzere bilinen en iyi iki render motorundan biri vray, diğeri de mental ray. bu güne kadar vray ayarlarını öğrenebilmek için gecemi gündüzüme kattım, eğitim dvd leri satın aldım ancak istediğim sonuca bir türlü ulaşamadım. bu eğitim dvd si sayesinde 2 günde mental ray’i çözdüm ve gerçekçi görüntüler elde etmeyi başardım. sözün özü mükemmel bir anlatım tarzı ve de mükemmel bir eğitim seti. teşekkürler emrah hocam 🙂 ayriyeten bir projede sıkıntı yaşadım hocama mail attım hemen ertesi gün sıkıntının çözümü konusunda bana yardımcı oldu. bunun için extradan teşekkür ederim.”

Tarafından Yazıldı: Deniz Aslan
Fizik/Pamukkale Üniversitesi

 

 

5/5

arkadaşlar 2-3 yıllık max kullanıcısıyım eğitim setini internette gördüm ihtiyacım olurmu diye düşündüm ve almaya karar verdim iyiki almışım programı kullanmama rağmen o kadar çok şey öğrendimki en basiti 150-200 mb olan projelerim artık 80-90 mb bu çok küçük bir örnek herkesin (hatta çok iyiyim bu konuda ihtiyacım yok diyenlerin bile) almasını kesinlikle tavsiye ediyorum..”

Tarafından Yazıldı: Faruk KARACAN
3d görselleştirme

 

5/5

3dsmax programını uzun bir süredir öğrenmek istiyordum fakat bunun için doğru yeri bulma konusunda bazı endişelerim vardı.  çevremdeki insanlardan aldığım izlenimler ve duyumlar neticesinde bu tip kurs yerlerinde programı tam anlamıyla öğrenemiyeceğim kanısına vardım ve biraz araştırma yaptım. neticesinde emrah hocanın ismine ulaştım.  ve hiç alakası olmamasına rağmen bir arkadaşım ile görüşmeye gitmeye karar verdik.  ve şuan ne kadar doğru bir karar verdiğimi görebiliyorum. çekinerek gittiğim bir kursu başarılı bir şekilde bitirdiğimi düşünüyorum ve bunda emrah hocamın çok emeği var. zamanında hayranlıkla baktığım max çizimleri şuan kendim yapabiliyorum desem yeterli olur sanırım 🙂  emrah hocamdan daha sonra photoshop eğitimide aldım. imkanım olsa da daha çok şeyler öğrenebilsem ondan.  yazmış olduğu kitaplar ve hazırlamış olduğu eğitim dvd’leride çok iyi. bunların yanında ne zaman program ile veya başka bir konuda sorun yaşasam yardımını benden esirgememesi de onun ne kadar güzel ve iyi bir insan olduğunu gösteriyor.  1. emrah hocayı internet üzerinden buldum ve ilk görüşmede bana o güveni verdi. 2. bilgisi ve anlatımı mükemmel diyebilirim.  3. hem kurs zamanında hemde kurs bittikten sonra ki zamanlarda programla ilgili ne sorunum olduysa hep yardımcı oldu ve olmayada devam ediyor 🙂 4. kesinlikle memnun kaldım ve şuanda etrafımda olan kişilere tavsiye etmeye devam ediyorum. hatta baskıda yapıyorum zaman zaman 🙂 5. harika bir eğitmen olmasının dışında çok iyi bir insan.”

Tarafından Yazıldı: Orhan TAŞÇI
Tekniker / Haydarpaşa Teknik Lisesi

 

 

5/5

kursu facebooktan arkadaşım görmüştü fakat diğer reklamlar gibi boş olacağını zannediyordum. arayıp bilgi aldık çk ilgilendi emrah hocamız. öncedende başka bi kursa gitmiştim fakat memnun kalmamıştım. hemde 6 ay boyunca sınırsız eğitim tanımalarına rağmen. bu kursa katılınca anladım ki sürekli eğitim değil temelden eğitim anlamlı. diğer kurslardaki gibi video ezberleyipte size ona göre eğitim tanınmıyor. eğer iç mimarlık öğrencisiyseniz hiç durmayın kesinlikle bu kurstan faydalanın. ben yeni staja başladım mimarlık öğrencisiyim fakat ofiste başka kimse 3ds max bilmiyor. ayrıcalığım oldu bu kurs sayesinde. ilerde de iş hayatımda ilerlememi sağlayacaktır eminim. aynı zamanda kurs bitmesine rağmen emrah bey’e mailden ulaşıp her sorunumu sorabiliyorum. anında mailde görsel olarak yanıt alıyorum.kurs bitse bile bile hem eğitimi hemde yardımcılığı hep rahatlık sağlıyor. aynı zamanda eğer bi önce ki seneki 3dsmax kursuna yazılmış olsanız bile üzülmeyin çünkü her yenilikten her sorundan tamamen bilgilendiriliyorsunuz. şuanda 3ds maxi tamamen eğlenerek 3 boyutlu oyunmuş gibi kullanıyorum. benim için iş gibi deil eğlence gibi oldu. herkese tavsiye ederim…”

Tarafından Yazıldı: Özge İzmirli
mimarlık öğrenci

 

 

5/5

eğer 3ds max öğrenmek istiyorsanız boşuna web ‘de zaman harcamayın adres emrah hocadır. yok olmaz diyorsanız diğer kursların verdiği bilgileri biz emrah hocanın öğrencileri olarak sizlere verebiliriz boşuna paranızı harcamayın biz size bedavaya ders veririz 🙂  bu arada emrah hocaya beyfendi kişiliğinden dolayı çok teşekkür ederiz.”

Tarafından Yazıldı: Nazmi ALPSOY
İnşaat Teknikeri
http://www.hazalinsaat.com/

 

5/5

emrah hocanın dvd sinin  en beğendiğim yönü mesela kaplamaları yaparken aynı sonuca ulaşacak farklı metodlar uyguluyor hangisi kolayınıza gelirse onu yapın. arada ya bunuda boşver dediği hiç bir konu yok. birde dvd si makaslanmamış kendi sorun yaşıyor programdan dolayı o sorunu nasıl giderileceğini bile gösteriyor canlı canlı. yani armut piş ağzıma düş yok. vallahi 10 numara. dvd den önce ben kaplama yaptığımı zannediyormuşum asıl şimdi kaplama yapmaya başladım. sağolun hocam..eski öğrenciniz nevrez..”

Tarafından Yazıldı: Nevrez Yolcu
kadıköy ticaret meslek lisesi
http://www.hazalinsaat.com/

 

5/5

sadece kendi basınıza bir programı çözmenin,aslında herşeyi çok uzattığını gördüm…emrah hocayı ders alan arkadaşlardan tanıdım.anlatılan pratik çözümler,ve hocamızın programa olan hakimiyeti,biz öğrencileri hem çok rahatlattı hemde kendimize güvenimizi kazandırdı.aklımıza gelebilecek bütün sorulara eksiksiz cevaplar verir,ders dışında bile yardımcı olmaktaydı.hocamızın sayesinde çok hızlı ve daha gerçekçi modellemeleri yapabilir oldum.programın bilinmeyenlerini ve mantığını anlatmasıyla daha çok hakimiyet kurabildik.herşey için tesekkkür ediyorum. böyle bir imkan varken,yararlanılmasını tavsiye ediyorum.”

Tarafından Yazıldı: Salih TARAKCI
İç MiMAR\T.C Yeditepe Universitesi

 

5/5

emrah beyi ilk once kitaplarindan tanidim. cd ve kitaplarindan cok faydalandim, kendisinden ders te aldim, eski bir ogrencisi olarak herkese tavsiye ediyorum, kurumsal diye gecinen bilgisayar kurslarinda cok buyuk sorunlar yasamistim, emrah bey de dogru adrestesiniz. sunuda belirtmeliyim ki basim sikistiginda halen daha hocama geri donus yapabiliyorum, sag olsun yardim elini kesmiyor”

Tarafından Yazıldı: Meral Kopke
Fachhochschule fur technisches Zeichnen-Hamburg

 

5/5

emrah hoca ile tanışmam bir arkadaşım sayesinde oldu.3dmax benim için zor olacak diye düşünürken yardımcı kitapları sayesinde ve rahat anlayabileceğim bir anlatım olan kitabı benim işimi kolaylaştırdı.dersleri anlatımı esnasında en ince detaylara kadar (işimizi kolaylartıracak) gerekli ip uçlarını vermesi ve anlaşılabilir olması avantajını yaşadım.eğitiminden memnun kaldım.hatta fırsatını bulursam fotoshop dersi almak istiyorum.emrah hocanın göstermiş olduğu sabır ve özveriden dolayı çok teşekkür ederim.bu kursa katılmanızı şiddetle tavsiye ediyorum..
saygılarımla…:)”

Tarafından Yazıldı: Gökhan ERGÜN
ınşaat teknikeri – Balıkesir Üniversitesi

 

5/5

başta karışık ürkütücü gibi gelen 3dmax artık benim için  büyük bir kolayık.dersler başladığı günden ihtibaren öğrendiklerimle aklımdaki tasarımlarımı rahatça ve en gerçekçi şekliyle ortaya koyabilmek kendime güvenimi dahada arttırdı.kursun en beğendiğim yönlerinden biride hocayla iletişim kurmanın kolaylığı oldu.anlayamadıklarımı rahatça sorup cewaplarını alabilmem 3dmax e karşı isteğimi arttırdı.sevgili emrah hocama teşekkürlerimi iletir ve herkese bu kursu tavsiye ederim..”

Tarafından Yazıldı: Gözde  Rodop
iç mimar /maltepe üniversitesi

 

5/5

eğlenceli ve pratik bilgilerle dolu bir 3d max öğrenmeye nerdisiniz…. sloganı ile yola çıkılmalı bence; max kursunu yeni bitirdik daha önce kursa gitmiş olmama rağmen ek bir bilgim yoktu ama emrah hocayla çok verimli saatler geçti ve max konusunda kendime güvenim geldi max öğrenmek ve kullanmak için uğranılması gereken adres.herkese tavsiye ederim…:)”

Tarafından Yazıldı: Esra Yilmazberk
peyzaj mimarı

 

5/5

emrah çelik’ten 3ds max dersi almanın bana sonsuz faydası oldu. aklında emrah hocadan ders almak isteyip de aklında soru işaretleri olan arkadaşlarımız varsa, kesinlikle tereddüt etmeyin derim.  özellikle ”ben bu programı öğrenemiyorum”, ”o kadar ders aldım hala 3ds max’i tam anlamıyla kullanamıyorum” gibi problemleriniz varsa, yalnız değilsiniz ve çaresi var!   ilk dersten son derse kadar zevkle dinlediğim ve hala bu kadar kısa sürede bu kadar çok şey öğrendiğime şaşırdığım bir eğitim aldım.   emrah hocanın çok anlayışlı, bilgisini esirgemeyen, dürüst ve kesinlikle her öğrencisine eşit değer veren, bilgi aktarmada son derece başarılı bir insan olduğunu düşünüyorum. öğrendiklerinizle zevkle çalışıp, emrah hocanın ne kadar pratik yollar öğrettiğine şaşıracaksınız.   şiddetle tavsiye edilir! “

Tarafından Yazıldı: Mina O.
Y.Mimar

 

5/5

boş bir mekan bana kendini anlatır,baktıkça her bir boşluğa yerleştireceğim modeller zihnimde teker teker oluşur.işte tüm bunları aynı pencere toplamak ve sunumlarımı daha gerçekçi ve etkili yapabilmek içinde 3d max ihtiyaç duyduğum bir dönemde emrah çelik ile tanışmış oldum ve özel ders almaya başladım.mesleğime yönelik anlatımı ve yardımları ile kısa sürede sonuca ulaşmamı kolaylaştırdığı için kendisine tşk ederim.umarım benim gibi hayalleri olan arkadaşların yolu emrah çelik ile kesişir.hepinize bu yolda başarılar:)”

Tarafından Yazıldı: Davut K.
DESIGNER/M.Ü

 

5/5

hızlı ve doğru bir şekilde 3d max’in en yeni halini  öğrenmek için araştırma yaptım. web sitesini inceledim. sonunda  emrah çelik hocamda karar kıldım.     bilgi ve anlatım şekli ile max’i öğrenmek isteyen herkese rahatlıkla öğretebilir. sorduğumuz  sorulara hemen cevap verebildiği gibi, bol örnek çalışmalarla da destekleyebiliyor. 3d max’in olanaklarını daha iyi kavramamız için bizim sormadığımız konularda da teknikler anlatmak  ve örnek uygulamalar göstermek gayretine hep şahit oldum. eğitimden çok memnun kaldım. kursu bitiren ve tamamlama ödevini başarı ile sunan her kursiyerin hemen bir firmada çalışabilecek donanıma kavuştuğunu söyleyebirim.    kurs sonunda verilen metaryel kütüphanesi bir hayli modern ve  zengin çeşitler içermektedir. çalıştığınız bir iş yerinde kimseye bir şey sorma gereği duymadan, zaman kaybetmeden modelleme yapabilirsiniz. 3d max’i en güzel şekilde öğrenmek isteyenlere her zaman tavsiye ederim.”

Tarafından Yazıldı: Cafer Öztürk
Yüksek Mimar/Yıldız Üniv. Mimarlık Fak.

 

5/5

emrah çelik bey ile ilgili çevremizden o kadar övgü duydum ki inanılmaz; şimdi o tavsiyeler için çevreme ve bu kadar kaliteli eğitim veren hocama çok teşekkür ediyorum.. ayrıca sadece eğitimciliği değil insanlığı ile de örnek bir kişi… şimdi ben de herkese tavsiye ediyorum.:) “

Tarafından Yazıldı: HiCRAN SEZEN
Altıntepe Mimarlık

 

5/5

kısa sürede bana verdiği egitim ile guzel isler ve övgüler almami saglayan hocama tesekkur ederim.     arkadas tavsiyesi ile geldigim egitim merkezinde her soruma cevap buldum, kurs sonrasi bile butun sorularimi ictenlikle cevaplayip yardimci olan emrah celigin egitiminden cok memnun kaldim, herzaman guncellikleri takip etmemi , egitimin uzerinden 5 yil gecmesine ragmen halen cok yardimci oldugu icin tesekkur ediyorum. yeni egitim alicak arkadaslar cok sansli ve basarili olacaklardir.:) “

Tarafından Yazıldı: Cem Özatak
Mimar /İ.K.Ü.

 

5/5

ilk 3ds max’e arkadas tafsiyesiyle yoneldim, bu işi en iyi bicimde,acıklayıcı ve anlasilabilecek bir sekilde ogrene bilecegim bır yer aramaya basladım ve emrah çelikle tanıstım.3d max’i guzel bir anlatıs ve acıklayıcı bır uslupla yansıtma sekli ve kurs boyunca zevkli gecen kurs zamanı cok iyidi tessekurler emrah celik”

Tarafından Yazıldı: Atakan KARAKOÇ
cnc operatöru

 

5/5

emrah  hocamı ilk defa 3d max 7 kitabı ile tanıdım o günden beridir tüm neşriyatlarını takip ettim ediyorum. 3d max’ı tüm kompleslerden ve zor mantıklardan uzak sade bir dille bu kadar güzel  analtılır.kendisine başarılar diler tüm hızıyla kitap, eğitim seti çalışmalarına devam etmesi için Allahtan daha çok şevk ve sabır diliyorum….”

Tarafından Yazıldı: Hüreyre Yıldırım
cad-cam işletme

 

5/5

ha bugün ha yarın öğreneyim diye ertelediğim 3d max’i keşke hiç ertelemeşeymişim dedirtti emrah hoca :).eğitim boyunca aldığımız pratik bilgilerle,tüm püf noktalarla max kullanımını benim için çok daha kolay ve eğlenceli bir hale geldi.hiç bir sorum cevapsız kalmadı,takıldığım her anda çok yardımcı oldu emrah hoca.kitaplarını da kesinlikle tavsiye ediyorum!! aklıma takılan soruların cevabını kitap ve dvd’deki uygulamalarla çok rahat çözebildim.kurs arıyorsanız daha fazla yer aramayın!doğru yer burası!:)”

Tarafından Yazıldı: TUĞBA YEŞİL
İç MiMAR

 

5/5

2009 yılında emrah çelik’ten almış olduğum 3d max ve photoshop eğitimi sonucunda şu anda bulunduğum mevcut iş yerimde beni kariyerim açısından ileriye taşıdı.kolay çözümler üretmeye verilen projelerin 3d max çizimlerini kısa yoldan sonuçlandırmama büyük fayda sağladı.aldığım eğitimin amacına ulaştığını düşünüyorum emrah çelik hocama teşekkürlerimi sunuyorum… çalışmaları’nın devamını diliyorum.v-ray kursunda görüşmek üzere hocam:)”

Tarafından Yazıldı: DUYGU PAYZA
İç Mimar

 

5/5

1-mesleğimden dolayı programa ilgim vardı, okuldayken emrah çelik in hazrladığı kitaptan çalışmıştım,kurs için bir arkadaşım önerince tereddüt etmedim. 2-bilgisini ve anlatımını başarılı buluyorum.fakat anlatım konusunda bir teknik kullanılabilir (nacizane fikrim). 3-  sorupta cevabını alamadığım olmadı.  4-eğitimden memnun kaldım, tavsiye ederim. 5- programla ilgili püf noktaları emrah çelik in yeterince iyi anlattığını düşünüyorum.. :)”

Tarafından Yazıldı: Cevahir Koçalan
mimar KTÜ

 

5/5

uzun zamandır 3ds max kullanmama rağmen istediğim sonuca istediğim sürede ulaşamıyordum, piyasada 3ds max uzmanı olarak anılan herkese başvurdum fakat ne yazıkki tatmim edici bir sonuca ulaşamadım. taki emrah beyin 3ds max kitapiyla tanışana kadar. artık 3ds maxte çözemediğim sorun kalmamıştı, dayanamayıp emrah beyin kursuna katıldım ve şuan ortaya cikan mucizelere kendim dahi inanamıyorum. fazla söze hiç gerek yok deneyen herkes farkı görecektirki 3ds max in dilinden eniyi anlayan ve öğreten tek uzman emrah çelik. emeklerinize minnettarız.”

Tarafından Yazıldı: Saim AKYÜZ
MiMARi RESTORASYON:/MUğLA ÜNi.

 

5/5

bir kurs vasıtası ile emrah beyden eğitim aldım ve memnun ayrıldım.nekadar meraklıysanız okadar cevabınız hazırdır.eğitimin hakkını veren bir eğitimci.zamanınızı boşa harcamak istemiyorsanız akla gelebilecek ilk yer emrah çelik olmalı.”

Tarafından Yazıldı:Reyhan Yılmaz
 iç mimar/KO.Ü GSF

 

5/5

internet ortamında araştırdığım daha sonra arkadaşlarımdan aldığım tavsiyeler beni emrah çelik’e yöneltti. tek kelimeyle dersler akıcı bir dille ve herkesin anlayabileceği şekilde anlatılıyor daha önce hiç bir yerde duymadığınız bilgiler size o kadar ustalıkla ve anlaşılır bir şekilde anlatılıyor ki burada yorum yazmakla anlatılmaz gidip öğrenmek lazım diyorum…”

Tarafından Yazıldı: FATMA ACAR
İç MİMAR YEDİTEPE ÜNi. GSF

 

5/5

daha önce özel bir kurumda 3dsmax kursunu aldım ama öğrenemediğimi farkettim,daha sonra emrah beye gelince çok da kısa sürede içinde ve kolaylıkla programın tüm inceliklerini kavradım.kendisine çok teşekkür ederim.”

Tarafından Yazıldı: Esra Gürbüz
Mimar

 

5/5

slm ben azerbaycandan yaziyorum size yorumlari okudugumda cok hosuma gitdi.emrah celikin kitaplarini nasil elde ede bilirim? önceden tsk.”

Tarafından Yazıldı: İko Eliyeva
Azerybeycan MiU Mimar

 

5/5

emrah çelik ten 3dsmax dersi almak isteyenlere duyrulur kesinlikle en doğru karar çünkü öz verimli anlatım,rahat bir ortam ,zor gibi görünen bir programı en ince ayrıntısına kadar öğretmesi ve sonradan takıldığınız konularda internet üzerinden anında yardımcı olması çok tesekkür ederiz emrah hocam. max öğrenmek isteyenler emrah çelik doğru seçim..”

Tarafından Yazıldı: Fatoş Hoşgör
Sakarya Üniversitesi İnşaat Teknikeri

 

5/5

3dsmax eğitimini ilk defa seneler önce okulda aldım,verilen eğitimi yeterli bulmayınca özel bir dershanede bunu desteklemek istedim fakat istediğim sonuçları alamadım..bir arkadaşımın tavsiyesiyle emrah bey’le irtibata geçtim ve 8 dersin sonunda istediğim herşeyi modelleyebilecek duruma geldim..3dsmax konusundaki en iyi ismin emrah çelik olduğunu düşünüyorum,yalın ve pratik anlatımıyla bana korktuğum 3dsmax’i sevdirmeyi başardı..bu konuda sıkıntı çeken bütün arkadaşlara sonuna kadar tavsiye ederim..”

Tarafından Yazıldı: Ebru Dönertaş
Tasarımcı/yeditepe üni.

 

5/5

emrah çelik le tanışmam 3ds max le ilgili bana yardımcı olabılecek, basarı saglayabılecegım bir kitap arayışındayken oldu. kendisiyle irtibata geçerek vermiş olduğu 3ds max özel kursuna kayıt oldum.  2 hafta içerısınde 3ds max de istediğim noktaya vardım.hala sorularıma cevap alıyorum cok tesekkür edıyorum 3dsmx öğrenmek isteyen arkadaşlara kurs ve kıtaplarını tavsiye ediyorum.”

Tarafından Yazıldı: Özge Dedeci
kadir has üniversitesi

 

5/5

çok verimli ve keyifli bir derstti gerçekten.  sayesinde 3dsmax in korkulacak değil, aksine çok zevkli bir program olduğunu gördüm.emrah beye teşekkürler”

Tarafından Yazıldı: Meral Ilgaz
iç mimar-Haliç Üniversitesi

 

5/5

2005 yılında emrah çelikten aldığım eğitimle hem 3d olan merakım arttı hemde teknolojiye olan uzaklığım azaldı. gerçeği söylemeliyim ki daha basit daha keyifli ve mesleki farklılığımız olmasına rağmen mimariyi benimsemiş biri. ve şunu da söylemeliyim ki eğitim sonrasında gecen 5 yıl sürecinde 3d araştırmalarımda emrah çelik adını fazla duydum ve hepsi benim gibi olumlu söylemler işittim. dostça kalın hocam”

Tarafından Yazıldı: ÖZLEM SÖNMEZ
İç MiMAR

 

5/5

emrah hocamdan max kursuve photoshop kursu  aldım bilgisi ve bu bilgileri aktarmadaki yeteneği ile piyasadaki tüm kurslardan kat kat daha üstündür . eğitimden sonra kendisine her sorduğum soruya eksiksiz ve en kısa zamanda cevap aldım . kendi adıma emrah hocadan aldığım max kursunu ve photoshop kursunu herkese tavsiye ederim.kesinlikle pişman olmazsınız .”

Tarafından Yazıldı: İrem Söylemez
Mimar/Yildiz Teknik Uni

 

5/5

zoru kolaylastıran dunya tatlısı bır hoca hocadan ote anlayıslı yardımsever bır arkadas kesınlıkle memnun kalıcaksınız 3d max artık ıskence degıl eglence halıne gelıcek”

Tarafından Yazıldı: Harun Ozler
İç Mimar/ Yeditepe Uni.

 

5/5

emrah çelik le tanışmam 3ds max le ilgili etkili, basit  anlatımlı ve başarı sağlayabileceğim bir kitap arayışındayken oldu.  ilk olarak kitabından çalışmalar yaptım daha sonra kendisiyle irtibata geçerek vermiş olduğu 3ds max kursuna kayıt oldum.  kurs süreci benim için çok başarılı geçti. bu zaman içersinde 3ds max de istediğim noktaya vardım.  3dsmx öğrenmek isteyen arkadaşlara gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.  emrah hocama da burdan tekrar teşekkür ederim. 🙂 şu an max de iyi durumdayım…”

Tarafından Yazıldı: Tuğba Hatipoğlu
DEÜ GSF

 

5/5

1- 2006 yılında pek bir seçenek yok idi 2010 oldu hala yok bu yüzden emrah çelik tek tercih 2-sade ve anlaşılır anlatımınız ile başkalarının 65 saatte anlatamadıklarını siz 30 saat gibi kısa zamanda öğreterek bana bu mesleği sevdirdiniz 3-sanırım saat akşam 10 idi aradım ve bir soru sordum  ben çalışmadan dolayı saatin farkında bile değildim gayet normal bir şekilde cevap vermiş idiniz:) 4-memnun kalmayacaklar için bence vazgeçin bu programdan eğer emrah çelik sisteminde anlamadı iseniz vazgeçin başka iş yapın dostlar 5-genel düşüncem üzerimde emeğiniz çoktur ödenmez herşey gönlünce olsun hocam:)>  bu arada hocamdan aldığım eğitim ile 4 sene boyunca piyasa da çalışarak kazancımı sağladım son 1 ay itibari ile kendime bir çizim atölyesi kurdum 🙂 gidin gidinnn siz bence emrah hocaya gidin:)”

Tarafından Yazıldı: Saim DEMiRCi
İnşaat Tekniker

 

5/5

basit anlatımıyla, verdiği destekle, kendini durmadan geliştiren ve size de bu konuda destekleyen emrah hocamıza çok teşekkürler.  onunla komplex gibi görünen bu program basit ve anlaşılır geliyor. çalışmalarınızın ve başarılarınızn devamını diliyorum hocam… saygılar…”

Tarafından Yazıldı: A. GAMZE ÜNALIR
MiMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ/ MiMARLIK

 

5/5

“Ögrencin Sadık Ceren, süpersin :)”

Tarafından Yazıldı: Sadık Ceren Eryılmaz
İç Mimar

 

5/5

emrah çelik sayesinde çok zor olduğunu düşündüğüm 3dsmax konusunda hızlandırılmış kurs ile kısa sürede  büyük aşama kaydettim. kendisinin konulara yaklaşımı ve eğitimdeki basit formülleri sayesinde 3dsmax in korkulacak değil, aksine çok zevkli bir program olduğunu keşfettim. eğitim süresince verdiği notlar ve şahsi kitabı, halen 3sdmax konusunda yoluma ışık tutmakta. 3dsmax’i kolayca ve sağlam temellerle öğrenmek isteyen herkese emrah çelik’in kurs ve kitaplarını tavsiye ederim.”

Tarafından Yazıldı: Sinem Birinci
Mimar / Selçuk Üniversitesi

 

5/5

sevgili emrah çelik, internette araştırıp bulmuştum  ve bir arkadaşımda önerdi bu vesile ile bir 3dsmax eğitimi aldım. seninle tanışmak biz görsel projeler ile uğraşanlar için büyük şanstır. kitaplarını her fırsatta bu işe gönül veren herkese tavsiye ediyorum. çünkü elime ilk geçen o 3dsmax ile ilgili herkesin bildigi turuncu kapaklı seriden bir miktar var. boşa giden paralarım hepsi kütüphanemde duruyorlar,bir bakabilirmiyim diyene bile önermiyorum. bir üstünde ki üzerinde emrah çelik yazan seri leri inceleyin diyorum.ellerine gözlerine bir kez daha sağlık diyorum. gerçekten çok yararlı ve kullanışlı kitaplar defalarca önerdim bir kez daha burdan yineliyorum herhangi birini muhakkak deneyin , emrah beyden kurs almanıza bile gerek kalmayabilir 🙂 ticari amaçlı hazırlamıyor kitaplarını karmaşa yok net herşey ,kendisinin haberi yok ama ben kolleksiyon yapıyorum her yeni çıkarttığı kitaptan. çok başarılı mütevazi kişiliği ile çok daha güzel noktalarda olacaktır.. başarılarının devamını diliyorum…”

Tarafından Yazıldı: SONER DOĞAN
MiMAR  DAÜ

 

5/5

hocamın desteğiyle zor görünen herşey kolaylaştı. artık rahatlıkla çizimlerimi yapabiliyorum. öğrettiği kısa formüller ve komutlarla biçok kişiye de yardımcı olabildim..herşey için tekrar teşekkürler hocam..saygılar.başarılar”

Tarafından Yazıldı: Gamze Koray Ceylan
mimar/dicle üniversitesi

 

5/5

emrah hocamı tek gecerim. dersler bittikten sonra uzun zaman hala destek vermeye devam etti. allah razı olsun iyi adamdır. şimdi piyasanın en iyi p.o.p stand tasarımlarını biz yapabiliyoruz sayesinde… tabi kendini geliştirmek şart. hocam iyi bir başlangıç yaptırdı. :)”

Tarafından Yazıldı: Fatih Zanbay

 

5/5

çok faydalı bir kurs dönemi geçirdim kendisine çok teşekkür ederim. şu anda profesyonel anlamda çalışma hayatıma devam ediyorum. “

Tarafından Yazıldı: Başar Yazıcı
Mimar

 

5/5

merhaba emrah çelik, sizden birebir eğitim almak gerçekten muhteşem olurdu. ama maalesef ben ankarada ikamet etmekteyim maddi durumum ve  zaman sorunumdan dolayı bir kursa katılamıyorum. fakat almış olduğum kitabınız forumlar sayesinde bayağı bir ilerleme kaydettim. hatta 3dmax’i işimdede kullanmaya başladım. inşallah ileriki zamanlarda dahada ilerleteceğim.  buda benim ilk projem fazla amatörce ama gerçekten beğenildi ve uygulamaya geçildi. tabiki sizin sayenizde bunu yaptım size çok teşekkür ediyorum. başarılarınızında devamını diliyorum .”

Tarafından Yazıldı: Kenan KARAMAN
Mimarlık

 

5/5

iyi günler emrah bey…. çıkarmış olduğunuz 3ds max dış mekan uygulamaları dvd setini aldım ve her noktasına dikkat ederek çalıştım gerçekten harika olmuş. ellerinize sağlık.  çok teşekkürler iyi çalışmalar.”

Tarafından Yazıldı: İbrahim Kaman

 

5/5

alanında tek diyebilirim.kitaplarda eğitim setleride.en önemliside her zaman alınan destek ve her soruya alınabilen cevap. teşekkürlerr.. “

Tarafından Yazıldı: Özcan Sarıkaya
İnşaat mühendisi Tuna Mimarlık

 

5/5

hocam uzun zamandır beklediğim bir çalışmaydı bana çok faydası oldu istediğim sonuçlara çok kısa sürede ulaşabiliyorum artık.bilmediğim bir çok 3ds max komutunu sayenızde bu eğitim seti ile öğrendim .derslerin devamını bekliyorum emeğimize sağlık.dış mekan ile ilgilenen arkadaşların mutlaka alması gereken bir dvd eğitim tavsiye ediyorum.”

Tarafından Yazıldı: Adile Demirdelen
Tasarım

 

5/5

emrah bey kardesim size ne kadar tesekkur etsem azdir. baska bir 3d max kitabinin rumca baskisini aldim ve aldigim gibi cope attim. sizin kitabiniz olan 3 max ile görselleştirme ile butun sorunlarim bitti , ama butun zorlugumuz kitaplari burdan temin etmek simdi eğitim setlerinizi almak istiyorum fakat nasil?…bana bir hesap numarasi verseniz veya odemeli gonderseniz acaba posta ile gonderebilirmisiniz? selamlar garo tsirkinoglou  atina – yunanistan”

Tarafından Yazıldı: Garo Tsirkinoglou
Mimar Atina Yunanistan

 

5/5

merhaba emrah bey;  yaklaşık 1 aydır 3d max’i hobi olarak öğrenmeye çalışıyorum. internetteki forumlardan birşeyler kapmaya çalıştım ama sizinde tahmin ettiğiniz gibi bilgilerin düzensiz olarak verilmesi bu konuda hiç bilgisi olmayan birisini oldukça zorluyor. daha düzgün bir sıralama takip edebilmek için 3d max 9 ile görselleştirme kitabınızı edindim. elinize sağlık, emsalleri içinde en iyi kitaplardan birisi ama ben pek faydalanmayı beceremedim. çalışmalarımdan bir kaç tanesini ekte gönderiyorum.gördüğünüz gibi özellikle kaplama, ışık ve render konusunda çok fazla problemim var. render sonucunda ortaya çıkan problemlere çözüm üretmekte güçlük çekiyorum. birini çözmeye çalışırken peşinden yeni sorunlar çıkıyor. acaba iç mekan render kitabınızı alsam bir gelişme kaydedebilirmiyim?  çalışmalarınızda başarılar dilerim…:)”

Tarafından Yazıldı: Ahmet Kantar
Mimarlık

 

5/5

hocam merhaba ben serdar sizin kitabınız ve mükemmel anlatımınız sayesinde max i öğrendim.ama biliyorum daha çok yolun başındayım, ekde yolladigim calisma,  şu anki durumum için bir yorum yaparsanız gerçekten minnettar kalacağım çok kısa olsada olur lütfen şimdiden teşekkürler hocam.”

Tarafından Yazıldı: Serdar Kılıçer

 

5/5

emrah bey merhaba kültür üniversitesi iç mimarlık ve çevre tasarımı bölümünü bitirdim kurs ücretlerinden dolayı kursa gidemeyeceğim için sizinikinci sınıftayken kitabınızı aldım ve max öğrenmeye başladım, zamanla kendimi geliştirdim v-ray yide oldukça iyi seviyede öğredim ve özel ders verip para kazanmaya başladım şimdiye kadar üç özel ders tecrüben oldu max in yanında autocad ve photoshop dersleride vermekterim size çalışmalarımı yollamak isterim, ayrıca eğer öğretmen ihitiyacanız varsa beni bir değerlendirmenizi isterim saygılarımla….”

Tarafından Yazıldı: Ali Can Karayani
İç Mimarlık

 

5/5

emrah hocam merhabalar…    emrah hocam merhabalar… kurs öğrenciniz murat kiv.. umarım iyisinizdir.mental ray kitabınızı aldım.ben vray kullanıyordum fakat mentalray de kullanmak istedim.tabiyki en iyi kaynak siz olduğunuz için sizin kitabınızı aldım.  ve birkaç çalışmayı göndermek istedim size.kolay gelsin.”

Tarafından Yazıldı: Murat Kiv
End Urünleri Tas.

 

5/5

merhaba emrah bey,   3ds max 2008 kitabınızı aldım ve benim için gerçekten çok yararlı oldu. kısacası mükemmel bir kitap. yalnız takıldığım ufak bi nokta var, eğer yoğun iş trafiğinizden fırsat bulup cevaplandırabilirseniz çok memnun olurum gerçekten.   ekte dosya mevcut fakat ben kısaca anlatıyım… 3dsmax 2009 da yaptığım duvarı connect edge yardımıyla segmentlere ayırdım, inset ile polygonlara ayırıp extrude ile derz verdim, sonra boolean ile pencere için yer açtım, fakat açtığım pencerenin içi yani kesiti gözükmüyor(halbuki düz duvar ile aynı şeyi yaptığımda bu kesit pekala oluşuyor) sanırım kitapta bahsettiğiniz normaller ile ilgili bi mevzu. ben bu iç tarafta kalan kesit üzerinde oynama yapmak istesem yapamıyorum çünkü orada polygon oluşmamış. pencere için açtığım boşluk içine nasıl kesit ekleyebilirim?veya nasıl kesit oluşturabilirim?   saygılar”

Tarafından Yazıldı: Ahmet Özbalık

 

5/5

merhaba hocam ben akın, nasılsınız. kitabınızın sadece %40’ına bakmama rağmen bana umduğumdan çok daha fazlasını verdi gerçekten hoş bir eser olmuş tebrik ederim sizi ve bir de bu işin püf noktaları gibi uzman seviyede bir çalışma hazırlarsanız emin olun pek çok kişi memmun olacaktır belki de vardır ama ben bilmiyorum. size bir de sorum sorum olacaktı modellerde yeterli gerçekçiliği yakalayamıyorum bir türlü bunun tüm sırrı material ve render mı yoksa dikkat etmem gereken başka başlıklarda var mı ilginiz için şimdiden teşekkür ederim. ekte bir dosya var içindekileriden bina ilk çalışmam oda ve içindekiler ise ikinci ve sonuncu. başarılarınızın devamını dilerim iyi günler.   not: şimdi farketim sitenize kitaplarınızın tanıtımını da koymalısınız, ve naçinazane bir fikir daha; kitaplarınızı yeni alacak insanlara e-mail yada farklı yollarla online destek gibi bir oluşum hazırlarsanız bu sizin rakipleriniz karşısında ciddi bir fark elde etmenizi sağlayabilir.  biliyorum çok oldum ama 🙂 çizimlerin bilgisayarı fazla hantallaştırmaması için var mıdır bir çalışma yöntemi şimdiden teşekkür ederim.”

Tarafından Yazıldı: Akın

 

5/5

sayın hocam max’de çok yeniyim dün 3ds max7 kitabınızı satın aldım ve inanın anlatımınıza hayran kaldım  ve size kitaba bir gözattıktan sonra  hazırladığım bir çalışmayı gönderiyorum  ve yorumlarınızı bekliyorum”

Tarafından Yazıldı: Dursun Taşkıran

 

5/5


mrh.kitabınızı aldım gercekten cok iyi ve detaylı şekılde yazılmıs fakat anlamadığım tek sey neden renkli baskı değil daha iyi olurmus bence”

Tarafından Yazıldı: Aysegul Akkurt

 

5/5


merhaba emrah hocam. ilk önce hazırladığınız 3ds max ve mental ray iç mekan uygulamaları kitabınız gerçekten çok güzel olmuş. elinize kolunuza sağlık. bir sonraki serileride bekleriz.  saygılarımla.  taleh  hasanaliyev”

Tarafından Yazıldı: Taleh  HASANALIYEV
Bilgisayar Öğretim Teknolojileri

 

5/5


sayın emrah hocam:   ben mehmet aydın gazi mimarlık 3. sınıf öğrencisiyim. ayrıca değişim yayınları ismail aydın’ın yeğeniyim.   amcamın tavsiyesi ile kitabınızdan 3d max çalıştım. gerçekten çok öğretici bir uslubunuz var.   emeğiniz için size teşekkür etmek istedim. çalışmalarınızın devamını diliyorum.   teşekkür ederim.    mehmet aydın”

Tarafından Yazıldı: Mehmet AYDIN

 

5/5


merhaba emrahbey mentalray ile render kitabınızı aldım ve zevk ile bitirdim fakat güzdüz olarak aldığım render da tv ekranı noise li görünüyor kaliteyi nekadar arttırsamda değişmiyor render için yaptığınız uygulamaları da harfi harfiyen uyguladım birşey değişmedi bu konudaki tecrübeleriniz ile bu sorunumu aydınlatırsanız çok sevinirim başarılarınızın devamını diliyorum emrah bey . birşeyi daha soracaktım konu ile ilgili değil yayınladığınız kitaplara 3ds max uzmanlar için geniş kapsamlı ders kitabı çıkarmayı düşünüyormusunuz .”

Tarafından Yazıldı: Vahdettin Bahadır

 

5/5


merhaba. hobi olarak başlamıştım. şimdi bir tutku oldu. eserinize inceledim. Allah razı olsun. sayenizde bilgim pekişmiş oldu. çok güzel bir anlatımla kafamızdaki tüm sorulara cevap buluyoruz. teşekkür ederim. kitaplarınızı elimden düşürmüyorum. çalışmalarınızın devamını diliyorum”

Tarafından Yazıldı: Hayri Aslan

 

5/5


iyi günler emrah bey. sizin iki kitabınızı aldım ve çok memnun kaldım.lakin sizin sanırım 3dsmax animasyonla ilgili bir kitabınız yok. animasyon üzerindede kendimi geliştirmek istiyorum. sizin önerebileceğiniz bir kitap varmı? başarılarınızın devamını dilerim.”

Tarafından Yazıldı: Erdem Veysel

 

5/5


sayın emrah çelik yazmış olduğunuz 3ds max görselleştirme kitabınızı aldım ve çok memnun kaldım.gerek içerik gerek sade anlatım dilinizle çok güzel bir şaheser yapmışsınız.bizlere böyle güzel bir kitap sunduğunuz çok teşekkür ederim.başarılarınızın ve kitaplarınızın devamını dilerim verkan demiröz almanya frankfurt”

Tarafından Yazıldı: Verkan Demiröz
Halkla İlişkiler


 

5/5


merhabalar emrah bey 3dsmax 9 ve mental rayle iç mekan uygulamaları isimli kitaplarınızı aldım..3dsmax i sizin sayenizde öğrendim diyebilirim. kitaplardan program öğrenilemeyeceğini düşünürdüm ama sizin sanki bir kurstaymışcasına yazdığınız kitaplar sayesinde sıkılmadan gerçekten çok şey öğrendiğimi belirtmek isterim..gerçekten çok güzel kitaplar elinize sağlık..bu arada diğer uygulama kitaplarınızı da sabırsızlıkla bekliyorum:)”

Tarafından Yazıldı: Sibel Yasemin ÖZGAN
İstanbul Teknik Uni

 

5/5


emrah bey merhaba kültür üniversitesi iç mimarlık ve çevre tasarımı bölümünü bitirdim kurs ücretlerinden dolayı kursa gidemeyeceğim için sizinikinci sınıftayken kitabınızı aldım ve max öğrenmeye başladım, zamanla kendimi geliştirdim v-ray yide oldukça iyi seviyede öğredim ve özel ders verip para kazanmaya başladım şimdiye kadar üç özel ders tecrüben oldu max in yanında autocad ve photoshop dersleride vermekterim size çalışmalarımı yollamak isterim, ayrıca eğer öğretmen ihitiyacanız varsa beni bir değerlendirmenizi isterim saygılarımla.”

Tarafından Yazıldı: Ali Can Karayani
İç Mimarlık

 

5/5


mrb ben cenk restorasyon bölümü mezunuyum bizim meslekte çok önemli max. kursuna gitmiş ikinci gün bıraktımm çünkü öyle hikaye anlatılır gibi ögrenilmezdi bu programm benimde ögrenmem lazımdi kitabınızdan çalıştımm ilk kitabınız bitirmek üzereyimm ve baya şeyy ögrendimm programla ilgili ,gerçekten harika bir kitapp gerçekten teşekkür ettikk böyle bir kitap çıkardıgınız için auto cad programınıda kitaptan ögrendimm fakat sizin anlatımınız gerçekten bir harika.  benim kendi çıkardıgım notlar var  uygulamayla pekiştirmek istiyorum sitenize baktımm uygulama kitabı çıkmış tabi içerigini bilmedigimden soruyrum bu kitap sizin önceki kitabı bitirenler için ikinci bir kitap olabilirmi yada direk uygulama cd mi almam gerekk yada böyle cd satılıyormuu   cevap verirseniz sevinirmm  teşekkürler”

Tarafından Yazıldı: Cem Baran
restorasyon

 

5/5


merhabalar emrah bey ben muglada restorasyon bölümü ögrencilerinden yagmur arslan.kitabınızı aldım ve çok begendim.max programını sizin kitabınız sayesinde ögrendim ve bu sayede baya geliştirdim kendimi.yazdıgınız kitap için bir okuyu olarak teşşekürlerimi iletmek istedim.ama bir maruzatım olacak.kitapta bahsettiğiniz yetişmesi gereken hızlı bir sunum için hazır kaplamaların(architectural maps ve additional maps andmaterial libraries) kurulumunu bir türlü gerçekleştiremiyorum.bu konuda beni aydınlatırsanız size minnettar kalacağım.çalışmalarınızda başarılar dilerim.”

Tarafından Yazıldı: Yagmur Arslan
Restorasyon

 

5/5


merhaba emrah bey, kitaplarınız gerçekten bizler için çok faydalı oluyor özellikle uygulama kitabınız.kitaplarınızdaki anlaşılır anlatım dilide takdiri hakediyor. uygulama kitaplarının devamını merakla bekliyoruz.çalışmalarınızda başarılar. Allah’a emanet olun.”

Tarafından Yazıldı: Burak Gökdemir

 

5/5


3ds max 9  kitabınız gerçekten şahsım adıma çok faydalı oldu .Bu tip kitaplar hazırladığınız için çok teşekkür ederim.”

Tarafından Yazıldı: Talha Yardım
İnşaat

 

5/5


merhaba 3d max 2008 ile görselleştirme kitabınızı aldım. çok memnun kaldım özellikle cd ile gelen uygulamalı videolu dersler süper. bunun devamı niteliginde özellikle cd ile anlatım dersler kitap olarak gelecek midir? iyi günler”

Tarafından Yazıldı: Özge Ünal
Grafiker

 

5/5


yayınlarınız için teşekür etmek istiyorum 3d max kitabı ve cd deki anlatımlar modeller gercekden cok yararlı emeğiniz için teşekürler  iyi calışmalar”

Tarafından Yazıldı: Şamil MUrat Keçeci

 

5/5


merhaba   sy emrah bey   kitabınızı (3ds max 8 ile görselleştirme) aldım ve severek çalışıyorum elinize gözünüze sağlık harika bi çalışma yatıp kalkıp sizlere dua ediyoruz  benim küçük bi sorunum var çalışma cd sini kayıp ettim ve bi yerden bulamıyorum cd olmadan da verim alamıyorum kitapçılarda yardıma yanaşmıyor uğraşmak istemiyorlar sanırım  abi özet olarak bu kitabın çalışma cd (nerden indiririm vs )si için bana yardımcı ol lütfeeeen:)   saygılarımla “

Tarafından Yazıldı: Murat ÇOKOL

 

5/5


emrah hocam nasılsın iyimisin, unuttuk sanma sakın ,her fırsatta kim maxten bahsetse kulaklarını çınlatıyorum,özellikler de kitaplarını anlatmakla bitiremiyorum. ofisimde kütüphanemde 3dmax ile ilgili bir çok yayın var.,yakınlarıma size bu yeşil kaplıyı emrah çelik kitabını öneriyorum,bundan temin edin.diğerleri sadece yer kaplıyorlar diye öneriyorum beni ziyaret edenlere.ancak yeşil kaplı sürekli yanımda duruyor imla kılavuzu gibi. ellerine sağlık, aklına ,yüreğine sağlık hocam. aklıma geldin teşekkür etmeden edemedim. Allah sana hayırlı kazançlar ,bol müşteriler versin..kolay gelsin. görüşmek üzere.   saygılarımla soner doğan”

Tarafından Yazıldı: Soner Doğan
Mimarlık

 

5/5


merhabalar emrah bey… size ne kadar teşekkür etsem az, kitabınızdan çok şey örendim. ama şölyle bi açıklama yapayım. ben 3ds max 8 kitabınızı bitirmiştim yaklaşık 5 ay önce, ve ileri derecede bilgi ve uygulama sahibi oldum. fakat bu 5 ay süresinde programla ilgilenemedim ama çoğu şeyi uygulayabiliyorum. yeni çıkmış kitaplarınıza baktım ve hangisini alayım diye karar veremedim. önümde 3ds max 2008, 3ds max 9 ve mental ray uygulama kitabı var. bu üç kitabında içeriği aynımı? yoksa 3ds max 2008 diğer ikisini kapsıyormu? bu konuda beni bilgilendirirseniz çok sevinirim. eğer 3 de farklıysa ben 3 kitabıda almak istiyorum. veyada içeriği aynı olan kitabın herhangi birirni almak istiyorum. 3 kitapla ilgili bilgi verirseniz çok sevinirim. iyi çalışmalar”

Tarafından Yazıldı: İbrahim Kaman

5/5


hocam merhaba 3d maxi sizin sayesinide kitaplarınzdan öğrendim…çok yalın ve açıklayıcı anlattığınız için max kullanabiliorum…kitaplarınız hep yanımda 🙂 hatta yeni max 2008 siparişini verdim bekliorum..”

Tarafından Yazıldı: Gonca Erdemir
İç Mimarlık

5/5


önce merhaba,1990 dan beri cad kullanıcısıyım.o yıllarda 3ds ilede ilgilendim.fakat ilerletme ihtiyacı hissetmedim.ben sanat yapıları(yol köprü viyadük ) tasarım uzmanıyım.bazen bu gibi yapıları canlandırmada max kullanıyordum, tabiki birilerinden destek alarak. somuçta bu desteklerle olmayacağını anlayınca sizin kitabınızı aldım.gerçekten çok güzel hazırlamışsınız.kutlarım.kişilerin nerde hata yapacağını,nelerin gerektiğini çok güzel görmüşsünüz.kısacası çok faydalandım.bir çok açığımı kapattım.teşekür ederim.”

Tarafından Yazıldı: Fazlı Özyıldırım
Tasarım

5/5


“İ
yi günler emrah bey uygulama kıtabınız hakkında daha genıs bılgıye  nereden ulasabılırım acaba..sızın kıtaplarınızı takıp edıyorum, uzun zamandır uygulama kıtabı beklıyordum umarım bekledıgım kıtaptır:) bu konuda yardımcı olursanız sevınırım     saygılarımla..  asuman  yaşar”

Tarafından Yazıldı: Asuman  Yaşar

5/5


yaşın benden küçük ama abilik yapıyorsun. ben bu kitabını alıp baktığımda bu iş sıkıcı dedim ve ümidim kırldı zannettimki konuları uzun uzun anlatıyor ve  sıkıcı gelecek dedim. eve gelip incelemeye ve uygulamaya başladığımda hiçde öğle olmadığını konuları seri bir biçimde anlattığını gördüm teşekkür ederim”

Tarafından Yazıldı: Nevrez Yolcu
Tabelacı

5/5


slmlar öncelikle 3ds max 2008 ile görselleştirme adlı kitabı yayınladığınız için teşekkür ederim. kitabınızı aldım şu anda bitirmek üzereyim ama 1 kez okumakla tamamını anlayacağımı sanmıyorum ama okuduğum kitaplar içerisinde en eğlenceli ve öğrenmesi kolay olduğu söyleyebilirim. ben ankarada bir dış cephe dekorasyonu firmasında cnc operatörü olarak çalışıyorum çok iyi olmasada iyi bir autocad kullanıcısı sayılırım. fakat müşterilerin istekleri ve tatmin olmaları gereği evlerinin dekore edilmiş hallerinin resimlerini yapmam gerekiyor. 2 yıldır bu işte çalışıyorum denemediğim teknik kalmadı autocad la uğraştım istediğim sonuçları alamadım sonra biraz photoshop öğrendim ama yine bir sonuca ulaşamadım. kendi çabalarımla autocad ile photoshop u birleştirdim yine iyi bir sonuç alamadım. sonra 3ds max bana önerildi kurs fiyatlarını araştırdım bir hayli yüksek bu yüzden kursa gitmem çok zor. inşallah 3ds max i bu kitap sayesinde kursa gitmiş kadar öğrenebilirim. umarım doğru yoldayımdır. kitabınız gerçekten çok güzel ama hareketli animasyonlara pek fazla yer ayırmımışsınız galiba  bu konudada bir bildiğiniz vardır diyerek çalışmalarınızın devamını diliyorum ve teşekkürlerimi iletiyorum.”

Tarafından Yazıldı: Kenan Karaman
Dekarasyon

5/5


selam ve saygılar    sayın hocam;   3ds max 2008 ile görselleştirme kitabınızı aldım ve çok memnun kaldım.  yalnız, şu sorunuma kitapta bir çözüm bulamadım. o da şudur;   animasyon dosyasına ses eklemek istiyorum. bunu nasıl yapabilirim.  şimdiden çok teşekkür ederim.  salih yanmaz fazilet neşriyat”

Tarafından Yazıldı: Salih Yanmaz

5/5


merhaba emrah bey 3ds max ile görselleştirme kitabınızı beğeniyle çalıştım kitaptan ne kadar öğrenilirse o kadar öğrendim fakat; sizden kurs  özel ders almayıda isterdim. keşke ankara’da olsaydınız. başarılarınızın devamını diliyorum…”

Tarafından Yazıldı: Emrah Kaya

5/5


emrah bey..sizin 3dmax kitabınızı aldım..sagolun cok ise yaradı..ama artık ileri seviyeye cıkartmak istiyorum.. vray ve metarial kaplama konusunda bi kitabınız varmı?.”

Tarafından Yazıldı: Tuncay Cakır
Mimarlık

5/5


vray iile ilgili kitap cıkarmayı düşünün lütfen sayenizde 3dmax de daha iyi olduk teşekkürler”

Tarafından Yazıldı: Erkan Uçak

5/5


iyi günler. ben 3ds max kitabınızı bugün aldım. kitabınız ve cd niz ile ilgili çalışmalarınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum.Ancak kitabınızda yada cd nizde insan vücudu yada  biped  üzerinde yapılabilen çalışmalarla ilgili bilgi bulamadım. benim çalışmalarım daha çok bu konuya yakın olacağı için eğer kitabınızda varsa bana bu konunun hangi bölümde işlendiğini gösterebilirmisiniz. eğer kitabınızda bu konu işlenmiyorsa bana bu konuda bilgi alabileceğim bir kaynak gösterebilirmisiniz. yardımlarınızdan dolayı şimdiden teşekkür ederim. iyi çalışmalar”

Tarafından Yazıldı: Alp Çekirge
Bilgisayar Tek. ve Prog.

5/5


merhabalar. 3ds max 9 kitabınızı aldım, çok memnun kaldım teşekkür ederim. kitaptaki linkle sayfanıza ulaştım, ana sayfanızda solda bir flash animasyonu var geçişleri çok hoşuma gitti, hangi programda hazırlandığını öğrenebilirmiyim”

Tarafından Yazıldı: Özkan TEMEL
Bilgisayar Tek. ve Prog.

5/5


3ds max kitabınızı aldım . kitabınız max’i öğrenmem  açısından çok faydalı oldu. ben inşaat teknikeriyim ve işim gereği 3 boyutta mimari tasarım yapıyorum.fakat çatı modelleme konusunda zayıfım ve maalesef kitapta da bu konu ayrıntılı işlenmemiş çatıyı oluşturmakta zorlandığım için modellemelerimi max yerine sketch up ta yapıyorum bu seferde modellemeler çok basit oluyor istediğim gerçekçiliği ancak max sağlayabiliyor .autocad de yada max te nasıl çatı yapabileceğimi tam olarak anlatan bir döküman ya da video dersi varsa almak istiyorum ya da bildiğiniz bir kaynak var sa yardımcı olursanız sevinirim”

Tarafından Yazıldı: FATİH MEHMET
inşaat teknikeri

5/5


sayın emrah hocamızın bu güzel çalışmasıyla bir internet adresindeki online yardım elemanlarından biri sayesinde tanıştım.  amacım kendi firmamıza ait olan projelerimizin bizzat kendim tarafımdan 3d çizimini yapmakdı. dış mekan tasarımı ve ışıklarla ilgili 3ds max programında sorunlarım vardı. emrah hocamızın hazırlamış olduğu bu 2 dvd lik set sayesinde tüm bu sorunlarımdan kurtuldum. ayrıca mentalray’in vraye nazaran ne kadar daha kolay olduğunu da öğrenmiş oldum. dvd içindeki villa çizimini başdan sonra kendiniz de uygularsanız bu sorunlardan kurtulacağınızdan eminim. bize bu güzel seti sunmuş olduğu için kendisine teşekkür ediyorum. özellikle dış mekan modelleme, mentalray ve ışıklandırma konusunda sorunu olanlara tavsiye ediyorum.”

Tarafından Yazıldı: Erdem DURMUŞ
Afyon Kocatepe Üniversitesi ınşaat

5/5


merhaba,emrah bey ben yenı max kullanmaya basladım ve sızın max kıtabınızı aldım ve cok begendım bu kıtaptan oturu kutlarım. basarılarınızın devamını dılerım saygılarımla…”

Tarafından Yazıldı: Rüya Alemdari

5/5


merhaba emrah bey.öncelikle 3ds max 7 kitabınız ve cd niz bana bir yön kazandırdı.bunun için size teşekkür ederim.ben şu anda açık lise bilişim teknolojileri bölümü 3.üncü sınıf öğrencisiyim.işimiz bilgisayarla olduğu için kafamda hep bilgisayarla ve programlarla uğraşacağım bir iş tasarladım.bu programı bana bir arkadaşımın babası önerdi.kitabınızdaki ve cd içerisindeki bilgiler benim bu programı daha kolay öğrenmeye yardımcı oluyor.benim size bir sorum olacak.cevap verme zahmetine katlanırsanız beni çok mutlu edersiniz.kitabınızı çok kez inceledim fakat insan yüzü modellemeyi göremedim.acaba bu modellemeyi bir standart primitives objesi olan cylinder’den faydalanarak yapabilirmiyiz?teşekkür ederim…”

Tarafından Yazıldı: Onur Yavuz
Bilişim teknolojileri

5/5


merhaba,. ben 3ds max i sizi kitabınızla öğrendim ve gerçekten eğitim diliniz çok öğretici sıkılmadan ve kolaylıkla öğrenebildim. şimdi biraz  ışık -render ve character animasyonu gibi konularda daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorum bunun için bir iki kitap aldım fakat sizin kitabınızdaki kadar akıcı bulmadım ve kitapta ilerleme sağlayamadım işim ve çocuğumdan dolayı kurslara katılamıyorum bana önerebileceğiniz kitap veya cd var mı acaba yardımcı olabilirseniz sevinirim.teşekkürler”

Tarafından Yazıldı: Naz Karakaya
Bilişim teknolojileri

5/5


merhaba emrah bey,  sizin 3ds max kitabınızı aldım ve bu çizim programını öğrenmeye başladım.anlatış biçiminiz ve verdiğiniz örnekler harika.sadece şunu sormak istiyorum uygulamadosyaları/bölüm3/ffd_kanepe.max de move bastıkdan sonra bende mavi ok çıkmıyor.bunun içinde objeyi yukarı çekemiyorun.s izce bu sorunu nasıl düzeltebilirim. yardımcı olursanız sevinirim.  iyi çalışmalar.”

Tarafından Yazıldı: Safiye

5/5


merhaba emrah bey  ben raci yeter mimarım ve meslek icabı artı katı modelleme merakım yüzünden 3ds max öğrenme çabasına girdim daha önce adana da böyle bir kurs olmadığı için sizin kitabınızı aldım ve sadce kitabınızdan 3ds max i öğrendim diyebilirim hiç bi kursa ve kişeye gerek duymadan hareketli rendera  kadar bunun için çok teşekkür ediyorum gerçekten minettarım size çünkü çok güzel bi anlatımınız var 🙂  (not:ikincisi malüm son zamanlarda facebook denilen sanal sosyal mekanlar oluştu bizde orda 3ds max (türkiye) grubu oluşturduk bikaç 3ds max hocası da varmış grupta ama benim hocam sizsiniz (kitaptanda olsa ) eğer siteye üyeliğinz varsa sizi orda aramızda görmekten mutluluk duyarız ) saygılar raciyeter”

Tarafından Yazıldı: Raci Yeter
MİMAR

5/5


sayın emrah  çelik   yapmıs oldugunuz bu calışma ile  3dmax cok iyi ogrendim.. kitabınızı tesadufen kitapcıda gordum.. aldım ve suan 3dmax kullanıcıyım.. tesekkur etti. “

Tarafından Yazıldı: İnanç Çiftci
inş. müh

5/5


meraba öncelikle max 7 kitabı  için teşekkürler gayet anlaşılması kolay bir kitap benim aslında merak ettigim temel seviyeden sonra orta ve ileri seviye kullanıcılara  bir kitap yazacakmısınız veya sade modiferları daha iyi kullanmayay yönelik bir uygulama kitabı gibi birşeyler yazmayı düşünüyormusunuz aslında eksikler çok özellikle vray render konusunda nerden yardım alabilir  şimdiden teşekkür ederim iyiki böyle bir kitap yazmışsınız.kolay gelsin “

Tarafından Yazıldı: Ersin Portakal
Mobilya Dekorasyon

5/5


merhaba, ben size kibris’tan yaziyorum  , ingilterede ve ayrica kibrida universite bitirdim icmimarlik. cok uzun zamandir 3d max ogrenmek istiyordum, arkadasimin araciligiyla kitabinizi turkiyeden getirttim ve su anda 3d max ogreniyorum. size cok tesekkur ediyorum. kitabiniz bana cok yardimci oldu… “

Tarafından Yazıldı: Eran
İç Mimarlık

5/5


selam hocam ben size hayran bir öğrenciniz sayılırım kamuda teknik ressam olarak çalışıyorum iş yerinde bir arkadaşım kanalıyla max izledim 3dsmax e bir merak sardım önce bir kitap almalıyım dedim ve okadar kitap içerisinde sizin max 9 kitabınızı tesadüfen aldım allah sizden razı olsun çok işime yaradı şimdi kursada gittim ama sizin kursunuz olduğunu yeni öğrendim. sizin emaillinize bakmak ancak aklıma geldi kursta tüm  arkadaşlara sizin kitabı tanıttım aldılar kurs hocamız bile sizin kitapla bize anlatıyordu. şimdi sizden ricam  ama kendimi ışıklandırma yönünde pek iyi bulmuyorum birde lavabo -banyo vs çalışmalarını içeren kitapbınız varmı onu sorcaktım. yoksa niye yok sizden bile kurs almak isterim ama ben levente  oturuyorum uzaksınız. sizinle bu mesajla imkanını buldum ya buda bana yeter . sevgilerrr. “

Tarafından Yazıldı: Yıldız
Teknik Ressam

5/5


selam hocam.ben 3ds maxı ilk sizin kitabınızdan öğrendim.yaklaşık 1,5 sene önce başladım maxı ve ilk aldığım kitap siiznkiydi:) hatta bir yerde takılıp siiz telefondan arayıp sormuştum:)  sizin sayenizdeöğrendim ve kendiimi geliştirdim online derslerle falan. şimdi bir site açtım ve ben artık insanlara öğretiyorum:  www.3dimparatorlugu.com  eğer  sitemize üye olup bir göz atarsanız bize onur verirsiniz..  saygılar hocam “

Tarafından Yazıldı: İnan Arslan

5/5


sayın emrah bey  ben sizin 3d max 9 görselleştirme kitabınızı aldım ve okuyorum inanın harika bir kitap elinize sağlık ben askerim 3d max i ilgi duyduğum için öğreniyorum ve ileride bunu melek haline çevirmek istiyorum bu konuda bana biraz yol gösterirseniz sevinirim yani bu işi mesleğimi bırakmadan da yapabilirmiyim bu konuda sektörde ihtiyaç ne seviyede bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim …. ayrıca bu kitabınızda animasyona yer vermemişsiniz  animasyonu anlattığınız bir kitabınız varmı  ayrıca sıfırdan profesyonel seviyeye ve farklı şekilde video eğitiminiz varmı yani cd  varsa fiyatlarını söylermisiniz kursa gidemiyorum çünkü yerimde ayrılacak zamanım pek yok kendi kendime ögrenip profesyonel seviyeye çıkmak istiyorum bu konularda beni aydınlatırsanız sevinirim çalışmalarınızda başarılar dilerim hoşçakalın “

Tarafından Yazıldı: Murat Uy

5/5


3ds max  kitabını aldım ve çok beğendim.eline sağlık demek istedim. senden bi yardım isticektim.(yardım etmek istersen :o)) animasyon ağırlıklı bir kitabın varmı.eğer yoksa bana tavsiye edebilirmisin.camera ağırlıklı key sistemini daha güzel açıklayan ve reactorler hakkında bilgilendiren bi kitap mesela ilgin için şimdiden teşşekkür ediyorum “

Tarafından Yazıldı: Fırat Bakır

5/5


selamun aleyküm 3d ye yeni merak saldım.3ds max 9.0 kitabınızdan yararlanıyorum.teşekkür etmek istedim bu faydalı kaynak için.ve ayrıca belirtmek istiyorum kitabınızın teşekkür kısmı dikkat çekici ve çok hoştu. lafı uzatmayayım.başarılarınızın devamını diliyorum tüm kalbimle… hayırlı akşamlar”

Tarafından Yazıldı: Melike

5/5


3ds max kitabınızı okuyorum .sizin anlatımınız gibi bir autocad 2007 kitabı tavsiye edermisiniz .sizin bu konuda kitabınız varsa tercihimdir saygılarımla başarılar…”

Tarafından Yazıldı: Eyüp Büyük Bayrak

5/5


3ds max kitabınızı aldım uzun suredır cesıtlı dokumanlarla 3dmax ogrenmeye calısıyorum ancak kıtabınız kadar verımlı faydalı bır yayın daha gormedım eylenerek ve angarya ıle ugrasmadan kısa surede ogrenıyorum calısmanız ıcın tebrık eder basarılarınızn devamını dılerım. ılerıkı kıtaplarınızda MiMARlara yonelık bır max kıtabı ıle beklıyorum…”

Tarafından Yazıldı: ALPAY ELMAS

5/5


mrb.ben universite ogrencisiyim.bos zamanlarimda 3dmax calismaya karar vardim kisa bir sure once.temal kaynak oldugunu dusundugum bir kitapla beraber sizin 3dmax 9 ile gorsellestirme kitabinizi aldim.diger kitaptan hic birsey anlamadim desem yeridir.kitabinizi ve uslubunuzu cok begendim.sayenizde daha kolay oluyor benim icin calismak.insaallah birgun en az sizin kadar iyi bir 3d max kullanicisi olurum.basarilarinizin devamini diliyorum..”

Tarafından Yazıldı: Tuba Tümer
Mimarlık

5/5


3ds max 9 ile görselleştirme kitabınızı aldım.gerçekten çok başarılı olmuş.sizi tebrik ediyorum.başarılarınızın devamını diliyorum.  bir dahaki kitabınızda görüşmek üzere.saygılar.”

Tarafından Yazıldı: Ahmet Türkoğlu

5/5


merhabalar  oncelikle 2 sene once satın aldıgım ve krusa gitmeme ragmen kurstan daha cok faydasını gordugum rehber nıtelıgındekı 3dsmax 7 kıtabınız ıcın cok tesekkur ederım.bırcok zorlukları onunla atlattım 🙂  benım bu program la ılgılı bır sorum olacak:  rpc nın ne oldugunu az cok bılıyorum anladıgım kadarıyla acad dakı block sa tekabul edıyor.fakat nereden temın edebılecegımı ve nasıl kullanacagımı bılmıyorum bu konuda bana yardımcı olursanız sevınırım   sımdıden tesekkurler”

Tarafından Yazıldı: Volkan Tokgöz

5/5


merhabalar emrah bey, ben 3ds max  ile görselleştirme kitabınızı aldım çalıştım ve verimli bir şekilde öğrendim.ellerinize sağlık gerçekten çok yararlı bir kaynak olmuş.ancak kendimi animasyon alanında da geliştirmek istiyorum.siz 3d max te animasyonla ilgili bir kitap çıkarmayı düşünüyormusunuz?düşünmüyorsanız ankara da gidebileceğim bir kurs ya da kitap tavsiye edermisiniz ?şimdiden teşekkür ederim.başarılarınızın devamını dilerim…”

Tarafından Yazıldı: Sefa idrisoglu

5/5


hocam merhaba kitabınızı aldım ve gerçekten emğinize eline sağlık demek istiyorum çok güzel bir kitap olmuş tebrikler ve teşekkürler…… bu maili yazmamnı sebebi….ben 3ds max öğrenemeye yeni başladım kaplama hakkında yeterli bi,lgiye sahip olmak istiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla  ..”

Tarafından Yazıldı:Zafer ÖZDEMiR

5/5


bu sizin için çok sıradan olsada bizler için önemini çok büyüktür sizin kitabınızdan, üniversitemizde öğretilenlerden çok daha fazlasını öğrendim.birde isteğim her nezam olacaksa yeni bastıracağınız kitabınızda modelleme üstünde ayrıntılı olarak durabilirmisiniz”

Tarafından Yazıldı:fatih

5/5


neden sadece kitap yazıp satıyorsunuz ders yayınlayıp bizlere daha faydalı olbilirsiniz max 7 kitabını aldım anlatım süper çok şeyler öğrendim eğer internet derslerin varsa nerede cevap bekliyorum başarılar dilerim.”

Tarafından Yazıldı:Mesut Tozan

5/5


emrah abi merhabalar,  bende sayende maxi kitabından çalışarak öğrendim geçenlerde internet sitesinde gezinirken tesadüfen bi site buldum, galiba maxte çizim yaparken bu tarz oyunlar yapılabiliyor bunun nasıl yapıldığını anlatır mısın bana?birde bi sitede de bmw nin spor bir arabasını yapmış ama bundan daha farklı biçimde eskizi atmış maxe plane ordan eskizin üzerinden üç boyutlu yansımasını yapmış ama onu da nasıl yaptığını anlayamadım sonra planelerle edit poly le dış kalıp yapmış bunların nasıl yapıldığını anlatırsan sevinirim…”

Tarafından Yazıldı: Emregün Ertürk

5/5


merhabalar ben sizin kitabınızdan max’i öğrendim 6  aylık bir max öğrencisiyim.modelleme konusunda geliştirdim kendimi ama mimari alandada geliştirmek istiyorum tabi bunun okulunu okumadım.tamamiyle ilgi duyduğum için.bu konuda yönlendiriseniz sevinirim.”

Tarafından Yazıldı: Bilge

5/5


kitabınızın 3ds max 7 kullanıyıorum oldulça anlaşlır ve güzel .  3d bir objeye işik yayayma özelliği (neon yazılar gibi) veya özel bir lambader den yayılan ışık nasıl yapılabiliyor. bununla ilgili destek nasıl alabilirm.yardm edebilirseniz sevinirim..”

Tarafından Yazıldı: Aydın
Mimarlık

5/5


3ds max9 ile görselleştirme kitabınızı aldım ve beğendim.size bir sorum olacak kitapla ilgili.s 614 de masa ,koltuk ve sehpanın ayaklarını seçemiyorum. çünkü bunlar gruplanmış. yeni bir kullanıcı olduğum için bu problemi çözemedim.yardımcı olursanız sevinirim.iyi çalışmalar.”

Tarafından Yazıldı: Hande Kotan

5/5


merhaba,  öncelikle 3ds max öğrenmek isteyenler için hazırladığınız kitaba verdiğiniz emekten dolayı sizi kutlarım, kitabınızı aldım ve okumaya başladım, uygulamalı şekilde 1 saat içerisinde gözle görülür yol kattettim ki çizimle, tasarımla uzaktan yakından alakası olmayan biriyim itiraf etmeliyim ki kitabınız son derece anlaşılır ve başarılı olmuş bu yüzden size teşekkür etme ihtiyacı hissettim.  çalışma hayatınızda baaşrılar dilerim . “

Tarafından Yazıldı: Ali UYGUR

5/5


emrah bey gerçekden hitabınız süper ben hemen bu konudaki bütün kitapları aldım ama sizinki en iyisi ve diğerleirini iade ettim. sizin kitabınız olmasa bu seviyeye gelemezdim. bnim bir sorum olacak ve bu tur sorularım olduğunda size yazabilirmiyim yardımcı olursanız çok sevinirim. ben max de yaptığım animasyonaları nasıl swf yaparım şimdi avi yapıp onunda flash içine import ediyorum o şekilde swf yapıyorum doğrumudur. şimdiden teşekkürler…”

Tarafından Yazıldı: Deniz Köse

5/5


merhaba.max 8 kitabınızı aldım gerçekten basite indirgeyerek anlatmayı başarmışsınız, bu açıdan çok fayadalı bir kitap olmuş.elinize sağlık.fakat bir sorum olucak.hazır pencere modelleleri ardından cam olan yüzeylere malzeme atama konusunda bir bilgi yazmamışsınız.bu yüzeylere cam ve diğer yüzeylere plastik, aluminyum ahşap gibi malzeme atanabiliyor mu?özellikle çitalarla bölümlenmiş cam yüzeylerde bu tür bir uygulama yapılabiliyor mu?şimdiden teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.”

Tarafından Yazıldı: Derya DoĞan

5/5


emrah bey kitabınızdan çok faydalandım benim ilerlemem de çok büyük derece de etkisi oldu.ben bir mimarın yanında çalışıyorum ve yaşadığım yerde burası ve  çok küçük bir memleket.bana burada kitabınızdan başka yardımcı olabilecek birisi veya bir kaynak yok. ayrıca yolun çok başındayım ve bunula birlikte çok da acemiyim.tekrardan bana olan yardımlarınızdan dolayı teşekür ederim. saygılarımla ufuk erdoğan”

Tarafından Yazıldı: UFUK ERDOĞAN
Mimar

5/5


teşekkürler,  3ds max ile görselleştirme kitabınız çok güzel. anlatım tarzınız da. öncelikle kursa gitmeyi düşünmüştüm kadıköy’de. bir kırtasiyede kitabınızı gördüm. gerçekten mükemmel anlatılmış. sıfırdan başlayan biri olaraktan teşekkür ederim. kursa gitmeye gerek kalmadı gibi :))”

Tarafından Yazıldı: Batuhan

5/5


3ds max8 ile görselleştirme kitabınızı aldım verdiğim para son kurşuna kadar  helal olsun özellikle cd’yi süper hazırlamışsınız çok emek verdiğiniz belli  başarılarınızın devamını dilerim hayırlı günler…”

Tarafından Yazıldı: Tolga

5/5


merhaba ben ahmet gülenç. mobilya ve dekorasyon alanında çalışmaktayım.3ds max 7 ile görseelleştirme adlı kitabınızı 1 haftadır düzenli olarak takip ediyorum. 1 hafta içerisinde hiç ummadığım bir ilerleme kaydettim.gerçekten kitabınız anlatım ve öğretim yönünden çok iyi.yalnız çalışırken bir sorunla karşılaşıyorum.programda çalışırken uygulama cd sinden dosya açmam gerektiğinde dosyayı açamıyorum. cd nin içindeki tccs yi de bilgisayarıma kuramıyorum.bendeki program 3ds max 5, acaba 3ds max 7 yimi kullanmam gerekiyor.bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.bir de 3ds max’i kendi gayretimle daha hızlı nasıl öğrenebilirim? çünkü burada bu programın kursunu  ve hocasını bulamadım.önerilerinizi bekliyorum. teşekkürler”

Tarafından Yazıldı: Ahmet GÜLENÇ
Mobilya Dekorasyon

5/5


emrah bey ben şu an dekorasyon kalıpları üretiyorum cnc tezgahında artcam  de tasarladığım modelleri kalıp haline getiriyorum .3dsmax öğrenmek istiyorum fakat sektör değiştirme çabası içindeyim,atölyemi devretmek üzereyim .3dsmax ile serbest olarak hangi sektörde hızlı bir şekilde para kazanabilirim bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim,kitabınızı aldım ve çok sevdim sizi bu konuda tebrik ederim 3dsmax ı çok zor sanardım fakat sizin sayenizde bu fikrim çürürdü.nasip olursa sizden ders almak niyetindeyim.iyi çalımalar selamüaleyküm”

Tarafından Yazıldı: Önder Örsbaş
Endüstriyel Tasarım

5/5


iyi günler emrah bey, ben geçen ay kitabınızı aldım.3d studio max programına ilk baktığımda çok karışık gelmişti. çümkü bir çok menü onların altında yeni menüler…ancak kitabınızın mükemmel tasarımı sayesinde programı rahatça öğrendim. size, yani değerli hocama çok teşekkür ederim. 3d animasyon yapımına kitapta  az değinmişsiniz acaba bana bu konuda önereceğiniz bir kitap var mı? şimdiden teşekkür ederim, allah yolunuzu açık etsin…”

Tarafından Yazıldı: Selçuk Demir

5/5


merabalar…3ds max’i sizin hazırladığınız kaynaklardan öğreniyorum.emeğiniz için teşekkürler…gayet yalın bir anlatımı var.böylelikle diğer kitaplarda olduğu gibi kafam allak pullak olmuyor:))size bir sorum olacak;acaba biryerlerden  mimari çizimler için kullanabileceğim hazır kütüphane bulmam mümkünmü?bu konuda yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum şimdiden teşekkürler…iyi çalışmalar….”

Tarafından Yazıldı: Burcu Özsaydam

5/5


selamlar,  1 ay once 3ds max 8 ile görselleştirme adlı kıtabınızı satın aldım. oncelikle bu çalışmanız için sizi tebrik ederim. cok anlaşılır bır dille hazırlamıssınız kitabı. yeterlı türkçe kaynak bulamayan benım gibi kullanıcılara ışık tutttuğunuz için şahsım adına teşekkür ederim.  kitabınız ile ilgili benım başıma bır talıhsızlık geldi. bu konuda sizden destek istiyorum. kıtapla verılen cd yı kıtabın arkasındakı kısımda unuttugum ıcın kıtabı kaldırırken agırlıgı yuzunden kırdım. kıtabı satın aldıgım yere gıdıp ellerındekı aynı bır baska kıtaptan cd kopyalamak istedim ancak yardımcı olmadılar. sızden ricam bu cd yı nasıl temın edebılecegım konusunda bana yardımcı olmanızdır. kıtabı gercekten sastın aldıgımı garantı ederim. amacım cd yı kıtap satın aldadan edınmek degıldır.  cevabınızı beklıyorum.  çalışmalarınızda başarılar.  sevgiler..”

Tarafından Yazıldı: Tayfun Erikan
Web Designer

5/5


sn.emrah çelik,   kitabınızı geçtiğimiz pazar günü satın aldım. öncellikle bu kitabın çok başarılı olduğunu  belirtirim.  örneklerinizi daha çok mimari uygulamalarla yapmanız kitabınızı seçmende belirgin rol oynadı.  saygılarımla,   tanju özkan  inş.y.müh.”

Tarafından Yazıldı: Tanju ÖZKAN
İnş.Y.Müh.

5/5


sayın emrah bey;   (emrah abi 🙂 ) ben sizin ilk kitabınızı almış bir çekirgenizim..! ve bu güzel kitabınız için size teşekkür ederim..    tasarım noktasında belli noktaya geldim! ama şimdi bunları anime etmek istiyorum yani.! 3ds max ile film yapmak istiyorum..! peki bunun için sizin herhangi bir kitabınız veya cdniz mevcut mu yada bana bir kitap tavsiye edebilir misiniz?    en kısa zamanda cevabınızı bekliyorum   emrah fuat talan”

Tarafından Yazıldı: Emrah Fuat TALAN

5/5


sayın çelik   açıkçası öğretim metodunuzun bu denli başarılı olacağını ve sıkmadan öğreteceğini ummuyordum.4-5 saatte 100 sayfa bitirdiğim kitabınızda bir türlü anlayamadığım tek bir şey var.array komutu ile ilgili olarak vermiş olduğunuz basamak bilgilerini adım adım uyguladığım halde,basamaklar ya silindir etrafında değilde kendi odaklarında (silindirle ilişkisiz)dna gibi sarmal yapıyorlar yada incremental alanı ile irtibatlı bazı değişiklikler yapmam gerekiyor.birtürlü örnekteki gibi döner merdiveni yapamadım.hiyerearşiden affect pivot’ı işaretlediğim halde…acaba align komutunu mu yanlış kullanıyorum.yardımcı olursanız çok sevineceğim.   saygılar dr.hakan karaçay”

Tarafından Yazıldı: Doktor Hakan Karaçay

5/5


hocam sizin 3dsmax ile görselleştirme kitabını aldım ve okdum çok yararlı bir kitap. bu kitabı biz türk grafikerlerine yardımcı olmak için yazdığınız için size teşekkür ederim”

Tarafından Yazıldı: Angry_krampon@mynet.com
Grafiker

5/5


sayın emrah bey….3d max kitabınızı aldım gerçekten diğer kitaplardan daha iyi ve ince detaylara girmeniz max sin temelini öğrenmeniz  yardımcı oldu.. bizlere böyle hizmet verdiğiniz için teşekür ederim. ayrıca bol örnekli  alıştırma adı altında kitap yazmayı düşünmüyormusunuz bence çok daha verimli olur..kendim mobilya tasarımcısıyım inegölde  özel şirkette çalışıorum ….3d max   ..tavsiye debileceğiniz birşey varsa memnun olurum…ii çalışmalar…diğer kitaplarınız varmı ? isimlerini maile gönderirseniz svinirim…..”

Tarafından Yazıldı: Hasan Göral
Mobilya

5/5

kitabınızdan 3d max 7 çook faydalandım şuan bir reklam firmasında 3d  tasarımları hazırlıyrum. maddi ve zamansal açıdan müsait olduğumda ileri  seviye kursunuza katılmayı istiyorum. inşaallah kısa bir zamanda görüşürüz.  allah’tan muvaffakıyetler dileğiyle.”

Tarafından Yazıldı: KEMAL BUDAK
Grafiker

5/5

gönderdiğim çalışmaları beğendiğinize çok sevindim bunda sizin max 7 görsel anlatım kitap ve cd nizin büyük payı olmuştur inanın.zaten son çıkan max 8 kitabınızıda aldım  çok başarılı bir kitap olduğuna inanıyorum umarım daha yeni çalışmalarımıda  yollarım.”

Tarafından Yazıldı: Hasan Basar
Grafiker

5/5

selamın aleyküm emrah çelik bey adınızı çok duydum ancak geç kaldım bir eğitim kurumundan kurs aldıktan 1 hafta sonra adınızı duyabildim .aldığım kurstan çok sağlıklı bir sonuç alamadım ancak sizin kitabınızla kendimi geliştirmeye çalışıyorum.bu arada size tüm samimiyetimle teşekkür ederim çünkü kitabınız harika  allah razı olsun sizden..sizinle tanışmak max ile ilgili bilgilerinizden eğer izniniz olursa faydalanmak  isterim .saygılarımla….selam ve dua ile..”

Tarafından Yazıldı: ERHAN YİĞİT
Tekniker

5/5

emrah bey  tekrar merhaba, oncelikle ivedi cevabiniza cok tesekkur ederim. kitabınızı mersin’de kitapsanda bulup aldim. su anda 55. sayfadayim. size yazmadan hic olmazsa kitabin yarisina gelmem lazim diye dusunuyordum. ama dayanamadim, elinize kolunuz, beyninize, gonlunuze saglik.gonulden tebrik ederim.gercekten cok anlasilir bir uslubunuz ve yonteminiz (cd+kitap) var. tekrar tebrikler, sagolun iyiki varsiniz. selamlar, sevgiler gerek yok ama, islerinizde basarilar dilerim.”

Tarafından Yazıldı: Harun OZAYTEKIN
Tekniker

5/5

merhaba…öncelikle kendimi tanıtayım karadeniz teknik üniversitesi istatistik ve bilgisayar bilimleri 4. sınıf öğrencilerindenim.ve malumunuz bu sene bitirme ödevi hazırlıyoruz.ama ben bölümümün biraz dışına çıkarak daha çok tasarım işleriyle ilgileniyorum ve bitirmemi de bu yönde hazırlamak istiyorum.yaklaşık 2 hafta kadar önce bu amaçla sizin kitabınıza ulaştım.ve sizi bulabildiğim en doğru düzgün 3ds max kitabını hazırladığınız için tebrik etmek isterim:)”

Tarafından Yazıldı: Nurdan
karadeniz teknik üniversitesi istatistik

5/5

merhaba. öncelikle kitrabınızı çok beğendiğimi söylemek istiyorum. bana sorarsanız piyasadaki en iyi kitap. internette 3d max hakında iyi bir kaynak araştırırken rasgele kitabınızı gördüm ve çok beğenip koşarak bir tane aldım. kitabınızın yeni kullanıcılar için konu akışı çok güzel ve çok verimli bir kitap. birde cd deki örnekler çok ama çok verimli aynı zamanda da çok az. buda biraz üzücü çünkü yeni kullanıcılar için cd nizdeki örnekler büyük  bir nimet. komodin örneği fev kalede bir örnek (diyerleride tabiki) beni 3. basamaktan 6. basamaga atlattı. bunun gibi örnellere daha çok yer verseniz öğrettiklerinizi daha verimli kullancağımıza çok ama çok inanıyorum..”

Tarafından Yazıldı: Gökhan Bereket
Mimar

5/5

sayın emrah bey öncelikle  türkiyede ilk defa  herkesin  çok kolay anlayıp öğrenebileceği  3ds max kitabı yazdığın için sizleri canı gönülden kutlar.  teşekkürlerimi  sunuyorum  program yenilendikçe kitabın yenisinin ve değişik örneklerle yayınlanmasını dilerim. sağol. varol .sizin gibi kişilere bu ülkenin ihtiyacı vardır. ayrıca bu proğram hakkında özel ders ve eğitimler hakkında bilgiler verirseniz çok memnun kalırız. allah muvaffak etsin.”

Tarafından Yazıldı: ALi GÜNEY

5/5

konyada 3dmax’le ilgilenen fazla kişi yok sanırım. kurs alma imkanım olmadı. çalıştığım yere bu programın gerekli olduğunu ben anlatıp, tavsiye etti. fakat bir süre sonra sadece max’de çizgi çizebilen birini bana örnek gösterdiler. çok iyiymiş! hırs yaptım, fakat bir aydır hiç birşey yapamıyordum. takii kitabını alana kadar. emeğine sağlık, bilmiyorum eğitimin ne ama öğretmenlik mesleğini hakkıyla yapıyorsun. kitaba çalışırken karşımda bir hoca varmış gibi hissediyorum. bu kitap seni ne kadar tatmin etti bilmem, fakat ben devamını bekliyorum.çaba harcadığın ve kitabı programın yardım menülerinden fırlamış gibi yazmadığın için teşekkürler. başarılar dilerim..”

Tarafından Yazıldı: Naz

5/5


kitabınızı satın aldım çok beğendim sizi takdir ediyorum.eğer 3dmax egitimi veriyorsanız lütfen irtibata geçelim. “

Tarafından Yazıldı: Kemal Budak

5/5


mrb 3ds max 7 kitanbınız tavsiye edildi bana, kitabınızın yeni baskısından almak istiyorum. yeni baskı ile ilgili kitapyurdu.com a mail gönderdim ama tam net bir cevap alamadım.  kitapyurdu.com’a gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. yayınevlerinden zaten son baskılar geliyor, yine de sipariş verdiğinizde bir e-posta gönderir veya not kısmına belirtirseniz gelen kitabı kontrol edebiliriz. benim tam olarak öğrenmek istediğim kitabinizin yeni baskısı piyasa çıkarıldımı. çıkarıldı ise sipariş vermek istiyorum… teşekürler murat kaba – antalya. “

Tarafından Yazıldı: Murat Kaba

5/5


merhaba ben kursu bitirdiğimizden beri advence max in açılmasını bekliyorum. ama bugün eğitim parka gittim ve orda eğitimleri vermediğinizi öğrendim. eğer kurs veriyorsanız tekrar sizden almak istiyorum.mümkünse tabii. herşey için teşekkürler şimdiden “

Tarafından Yazıldı: Mimar Derya

5/5


merhaba emrah bey. ben mimar sinan üniversitesi mimarlık bölümü öğrencisiyim. sizinle irtibata geçmemdeki sebep, sizden eğitim almış yasin ünal ve ismail ulukaya’nın tavsiyesi iledir. 3d max kursuna gitmeyi düşünüyorum. maddi açıdan sıkıntıda olmama rağmen eninde sonunda bir kursa başlamam gerekiyor. bunun için de yanlış bir karar vermek istemiyorum. arkadaşlarım sizden 3d max eğitimi almamın bana çok faydası olacağını söylediler. hala kurs verip vermediğinizi merak ediyorum. bu konu hakkında sizden bilgi bekliyorum. saygılarımla eren uyumaz… “

Tarafından Yazıldı: Eren Uyumaz
Mimar Sinan Üni

5/5


sayin emrah bey ben sizin kitabinizi aldim inanin güzel bir eser cikarmisiniz ben sizden bir konuda bilgi almak istiyorum ben makina teknikeriyim ve iyi seviyede auto cad biliyorum kitabiniz sayesinde 3d max bayagi bir ögrendim ben sizden frilens yani yari zamanli yada part time olarak bilgisayar sektöründe hangi dalinda daha rahat caliþabilirmiyim (yazilim sektöründemi, network sektöründemi, yada tasarim seköründemi yada web mastirlik sektöründemi ) bide gelecekte bilgisayar sektöründe hangi kisim öne cikacak eger cevap yazarsaniz cok sevinirim “

Tarafından Yazıldı: Murat Durusu
Makina

5/5


merhaba emrah bey ege üniversitesi , iletişim fakültesi , sinema tv öğrencisiyim . yazın 3d max 7 kitabınızı aldım ve 3 ay onunla çalıştım , mimari görselleştirme açısından , kendimi oldukça geliştirdiğime inanıyorum , gerçekten kitabınız faydalı ve anlaşılabilir bir dizgeye sahip , çalışmalarınız umarım devam eder. ben sinema öğrencisi olduğum için , canlılar yapmak istiytorum , dinazorlar , sinekler , insanlar v.s. ama ık settings ve reactor konusunda hiçbir bilgim yok ,çizdiğim insanlar ve hareketleri hiç gerçekçi olmuyor. bu konuda bildiğim tek kitap ingilizce ve mükemmel bir kitap ama ağır bir ingilizceyle yazılmış . bu konuda yazılmış bir kitabınız yada bildiğiniz bir kitap varmı. teşekkür ederim , hayatta başarılar ve mutluluklar”

Tarafından Yazıldı: Doğan
Ege Üni ıletişim Fak

5/5


ıyi gunler, emrah bey… ben y. mimarım. 3ds max kitabınız mimarlar için mukemmel hazırlanmış. anlatım tekniğiniz kusursuz. elinize sağlık.   benim bir sorumolacak size. bendeki 3ds 7 programinda material library tamamen boş. aynı şekilde bitmap resimlerinin olması gereken klasorde boş. benim ofis daha çok dekorasyon üzerine iş aldığı için çizdiğim projelere gerçeğine uygun malzeme atamakta güçlük çekiyorum. bu durumda benim yeni bir 3ds 7 programı mı almam gerekiyor? bir de internette free download edebileceğim mimari malzeme kütüphanesi içeren bir site var mı? bilgilendirirseniz sevinirim. çalışmalarınızda kolaylıklar diliyor, teşekkür ediyorum…”

Tarafından Yazıldı: Gülşah GULPINAR
Yüksek Mimar

5/5


merhaba emrah bey, ben kitabınızı çok beyendim çok açık ve güzel  anlatmışsınız.iç mimarlığı yeni bitirdim 3d max te temelim vardı, çok iyi  değildim. kitabınız sayesinde çok ilerleme kaydettim.şu an metaryal  kısmındayım fakat 3d max 7 de bi sorun yaşıyorum; metaryal editör(max’in  kendi içinde olan  malzeme bölümünü açamıyorum) yani şu backround, ahşap,  metal, bölümünü,umarım anlatabilmişimdir, yardımcı olursanız çok sevinirim,  teşekkürler……”

Tarafından Yazıldı: Dilif Bozkurt

5/5


ilginiz ve tatmin edici acıklamanız için teşekkür ederim.onca 3d max eğitim kitabı varken sizinkini seçmiştim zaten kafamda..  tşk eder basarılarınızın devamını dileirm.  emre akman.”

Tarafından Yazıldı: Emre AKMAN
Akdeniz uni. gsf.iç mimarlık

5/5


merhaba hocam, maalesef antakyaya kitabınız hala gelmemiş bende www.kitapyurdu.com adresinden aldım, çok iyi anlatmışsınız teşekkürler. başarılarınızın devamını dilerim görüşmek üzere hoşçakalın.”

Tarafından Yazıldı: Nilser

5/5


emrah kardeş merhaba.herşeyden önce sitenin adresini kitabından kitabını da kitapçıdan aldığımı belirtmeliyim :)) gayet iyi bir kaynak sistematik yazıldığı belirgin bir biçimde görülebiliyor.ben 2003 yılından beri maxla çalışıyorum gerçekten kitapta benim bilmediğim beni hayrete düşüren bilgiler buldum,bu açıdan sizi gerçekten tebrik ederim.yalnız emrah kardeş izin verirsen kitabında; mental ray ışıklarından ,caustics yapımından ve daha birkaç önemli şeyden bahsetmemişsin.bu benim için çok önemli bir konu bu konuda bana yardım edebilir misin? maxla ilgili çok fazla türkçe kaynak yok özellikle caustic ve mental ray’in özellikleri ile ilgili.bir adres de gerçekten etkilyeci şeyler buldum.acaba bu konuda bana kaynak veya herhangi bir yardımda bulunabilir misin? ilgin için çok teşekkür ederim..”

Tarafından Yazıldı: Serdar Derin

5/5


yeni kitabınızın başarısından dolayı sizi tebrik ederim mükemmel bir eser çıkarmışınız kutlarım. acaba şimdide 3ds max ileri düzey için bir kitap yazmayı düşünüyormusunuz?.”

Tarafından Yazıldı: M.İshak Güner

5/5


hocam merhabalar.rahatsız ettiysem affedin. kitabınızla çalışmalarıma son  hız devam ediyorum.çok güzel hazırlamışsınız bunun için size teşekkür ederim.   “

Tarafından Yazıldı: Çağdaş

5/5


kitabınızı aldım gerçekten şu ana kadar gördüğüm en açıklıyıcı türkçe kitaptı ellerine sağlıkben grafikerim ümraniyede çalışıyorum ben surat modellemek istiyorum poly modelleme ile basit şeyler yapıyorum fakat izlediğim yol yanlış galiba ne yapmalıyım bana öneriniz ne olur hadi kardeşim git işine dersende Allah razı olsun ama yönlendirirsen sana duacı olurum bana sakın özel ders deme çünkü ben yeni evlendim anlıyacağın maddi durumlar nanay bana dönersen sevinirim eyvallah dostum “

Tarafından Yazıldı: Taşkın Altınel
Grafiker

5/5


emrah bey merhabalar. meslegim mimarlık ve bir 3 d max kursuna gidiyorum. kitabınızı sahaflar carsisinda gordum ve dun de kadikoy’den aldim. daha bir aksamlık inceleme firsati buldum ama cok begendim. kurstan daha iyi anlatimi var diyebilirim. bu yardımı ve kolaylıgı bizlere sundugunuz icin size çok teşekkür ederim. çalışmalarınızda allah(c.c) muvaffakiyetler ihsan eylesin. en derin saygılarımla, ufuk kahraman (mimar) “

Tarafından Yazıldı: Ufuk KAHRAMAN
Mimar

5/5


kitabınızı aldım gercekten cok acık ve net bende insaat muhendisligi okuyorum bana yararı olacagına inandıgım için aldım bana verebileceginiz tavsiye varmı acaba genel olarak yada kitap hakkında?? “

Tarafından Yazıldı: Erdem
İnşaat Müh.

5/5


sayın çelik, kitabınızı bugün kitapçıda inceleyebildim.hayırlı olsun.çok ayrıntılı bakamadım ama anlaşılabilir olması ve anlatımın ve konuların günlük hayattaki örneklerle süslenmesi dikkatimi çekti. yakın zamanda kitabınızı alacağım. benim sizden ricam; verdiğiniz özel derslerle ilgili bilgileri (max ve photoshop berabermi) ve ayrıca fiyat konusundaki ayrıntıları mail olarak cevaplamanız. umarım verdiğiniz dersler benim ödeyebileceğim düzeydedir.belki bu vesileyle de belki kitabınızıda imzalatma fırsatını da bulabilrim. çalışmalarınızda başarılar. saygılarımla, serhat şahin “

Tarafından Yazıldı: Serhat Şahin

5/5


3ds max 7 isimli kitabınızı yeni aldım gerçekten anlaşılır ve net bir yardımcı! teşekkürler.sorularımla tekrar görüşmek üzere!!! “

Tarafından Yazıldı: yasemin

5/5


hocam kitabını aldım , muhteşem olmuş ellerine sağlık. senden ricam peyzaj projesi çizerken yardımcı yazılım olarak ne kullanmalıyım (xfrog, easynat vb) iyi çalışmlar”

Tarafından Yazıldı: Metin Cansever
Peyzaj Mim.

5/5


merhaba.3d max kitabınızı geçen hafta hepsiburada com’dan sipariş verdim.bir kaç gündür kitabınızla meşgulüm.gerçekten de çok iyi bir kitap.”

Tarafından Yazıldı: Kenan Aslan

5/5


merhabalar.. hakikatan turkiyeye ve sizlere helal olsun.. cok azamice boyle sheyleri internetden izliyorum ve cok cok super sekilde irelliyorsunuz. tebrikler…. sag eliniz azerbaycanimizin uzerine….basharilarinizi devamini dilerim, inshallah emeyinizin karshiligini alirsiniz.. .emin.. azerbaycan… “

Tarafından Yazıldı: Emin Azeri

5/5


okuyuçudan teşekkürler..sn emrah çelik    öncelikle  yaratmış olduğunuz  bu eser  için  teşekkürü baştan borç biliyorum   gerçekten  eğitici  ve  kitaptaki  anlatım dili , örnekler , girişi  gelişme sonuçu  son derece tatmin edici boyutta  hiç bu konuda bilgisi olmayacak bir insanın bile temelini öğreneceği  bir kaynak kitabınızı  zevkle okudum ve uyguladım çok şey öğrendim  örnekleri ve çalışmaları değişik şekillerde uygulayarak fena olmayan bir seviye geldim  herkese tavsiye ediyorum  bu yayını. başarılarınızın devamını  ve  modelleme   konularında daha ayrıntılı  kaynak beklentisi içerisindeyiz  diyorum çünkü  gezdiğim  internet sitelerinde formlarda  bu aranıyor  ve dört gözle bekleniyor  umarım kitabınız çok satar  her kuruşu helal olsun. ayrıca şu konuyu da  belirtmem lazım sizin yayınınızdan  önce  diğer bir max  kitabı  aldım onu da  okudum  ama  sizinkini okuduktan sonra  doğrusu  hayal kırıklığına uğradım  sebebi ise hiç bi şey anlamamış olmam konular  dolaylı  ağır bir dil  gereksiz ayrıntılarla tam bir işkence 830  sayfa bir kitap  ama sizin 40 sayfanız da  anladığım uygulamaya başladığım konuyu   diğer yayında 200 sayfada anca ve soru işaretleri  ile belki  yada bana öğle geldi kendi görüşüm  cd  leri  bozuk çıktı yayın evini defalarca aradım ve mail attım yardımcı olmadılar  bir daha  kesinlikle tövbe. “

Tarafından Yazıldı: Timuçin Havancı

5/5


ellerinize sağlık. mimari tasarımlara yönelik bir kitap çıkararak çok mantıklı bir karar vermişsiniz, tebrikler. şu anda yakındoğu üniversitesi inş. müh. son sınıf öğrencisiyim. 2 hafta önce kitabınız elime geçti. (pandoradan sipariş etmiştim) fakat sınavlar nedeniyle tam olarak hatmedemedim.ama kitapta iki şey farkettim ve çok hoşuma gitti. birincisi şükretmeniz ikincisi türkçe kelime kullanmaya özen göstermeniz. neyse size iki ayrı konuda sorularım olacak. cevap verebilirseniz sevinirim. saygılar. 1) autodesk architectural desktop ile iki katlı bir villa modelledim. çatısını mevcut çatı komutu ile köşelere tıklayarak yekpare bir biçimde oluşturdum. çatının tek parça ve girintili çıkıntılı oluşu (yani sürekli yüzeylerin yönünün değişmesi) 3dmax 6 ile render yaparken problem çıkarttı. doku sadece çatının bir bölümünde düzgün ve doğru yönde yer aldı. diğer kısımlarda ise ilk başladığı yere paralel olarak gerçekte olmayacak bir şekilde kaplandı. bu durum objenin 3ds max tarafından tanınmamasından mı kaynaklanıyor? yoksa düzeltebileceğim bir ayar var mı? yoksa çatıyı 3d max de çizmek mi daha uygun? 2) ydü yapı kulübünün başkanıyım. kendi merakım olduğu gibi mimarlık fakültesindeki arkadaşlarımızın da isteğiyle okul yönetimine dilekçe verdim. ideyapı ve 3ds max kursları için fakat 3 hafta sonra kıbrısta bu programları verebilecek hoca bulunmadığını söyleyerek, bana tanıdığın birisi var mı dediler? ne düşünürsünüz bilmem ama yakındoğu üniversitesinde kurs vermek için ne kadar ücreti “

Tarafından Yazıldı: Hasan Çolak
Yakındoğu üniversitesi inş. müh

5/5


dediginiz gibi birkaç sayfa ileride örneklerle sorunu aştim kitabı aldıgımda autocad den sonra ince bir kitap görünce yetersiz oldugunu düşündüm ama görüyorumki kitapta yok yok gerçekten çok iyi birde konuların anlatım sıraları önceki bilgileri tazeleme açısından çok iyi ellerine aklına saglık video anlatımınız da çok iyi  keşke daha çok video görüntüsü olsa bukonuda bir çalışmanız varmı ikinci kitabınızı inşallah enyakın sürede hazırlarsınız tekrar teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim. “

Tarafından Yazıldı: Ahmet Gülşen
Yakındoğu üniversitesi inş. müh

5/5


sevgili emrah bey.ankara üniversitesi peyzaj mimarlığı 3. sınıf öğrencisiyim.kitabınızı yeni edindim.özellik kitabın girişindeki ve web sitenizin hazırlanışındaki samimiyet beni oldukça etkiledi.kitabınızın bana çok büyük katkı sağlayacağını umuyorum.umarım tanışma fırsatı da buluruz..teşekkürler..ufuk”

Tarafından Yazıldı: Ufuk Sarımehmetoğlu
Ankara Üni Peyzaj Mimarlığı

5/5


selamlar.kitabin elime ulasti. cok guzel hazirlanmiş hafta sonu  kitabini  incelemekle gecti.eski ogrencilerden kitabini görenler olmus  bana haber veriler. hendekten  bir arkadasimiz kitab yazmis. bide yazabilirmiyiz. onlara   moral vermiş oldun. Allah diğer çalişmalarindada basarilara imza atmana yardim etsin. İnsallah  seneye kitabin satilmasina destek olurum.eger vaktin olursa  hendekte öğrencilerimize  max  show yapmaya beklerim.senin icinde iyi olur. sayet vaktin varsa. selamlar”

Tarafından Yazıldı: Nevzat Tarım
Öğretim Üyesi\Sakarya Uni

5/5


ellerinize sağlık.. kitabını bugün aldım sadece cd içerisindeki ders anlatımlarına baktım kitabı incelemedim ama ders anlatımları bile çok güzel ve anlaşılır olmuş.. başarılarınızın devamını dilerim..”

Tarafından Yazıldı: Emrah Usar

5/5


merhaba, kitabın içeriği ve sıralanışını çok beğendim. dediğim gibi bazı cümle kurgu tekrarlarından başka olumsuz bir durumu yok. kitap gayet hafif ve anlaşılır bir üslüba sahip. resimlerin bol olması okuyucu ile iletişimi kolaylastırmakla beraber pekiştirmektedir.ekte verilen cd ile birlikte kitabın tamamına eşlik edebilme imkanı olması da çok etkileyici bir özellik. diğer yandan kitabın mimari / mekan modelleme ağırlıklı olduğu açıkça okunabiliyor. valla hocam daha ne diim ellerinize ve aklınıza sağlık .”

Tarafından Yazıldı: İlyas Mehmet Ekizoğlu
Mimar \ Mimar Sinan Üni


×

Merhaba!

Kurslarımız ve Eğitim setlerimiz hakkında sorularınız için whatsapp kullanabilirsiniz

× Nasıl Yardımcı Olabilirim?